نیویورک مدارس دولتی را تعطیل می کند زیرا مثبت بودن شهر به 3٪ می رسد


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

روز چهارشنبه کلاس ها در نیویورک تعطیل می شود و دانش آموزان به یادگیری از راه دور باز می گردند ، زیرا آزمون هفت روزه COVID-19 در شهر بیش از 3 درصد است.

نیویورک که زمانی مرکز شیوع بیماری همه گیر کشور بود ، تاکنون تعداد ویروس های کرونا را کاهش داده و به یکی از معدود سیستم های مدارس در شهرهای بزرگ تبدیل شده است که دانش آموزان را به کلاس درس بازگرداند. اما نرخ ویروس کرونا در این شهر ، اگر سیستم مدرسه نباشد ، در هفته های اخیر در حال افزایش است.

شهردار بیل دو بلازیو گفت: “نیویورک برای آزمایش مثبت بودن 3٪ به حد متوسط ​​7٪ رسیده است.” توییت. “متأسفانه ، این بدان معناست که ساختمانهای مدارس دولتی از فردا ، پنجشنبه 19 نوامبر به دلیل احتیاط فراوان بسته خواهند شد. ما باید با موج دوم COVID-19 مبارزه کنیم.”

مشخص نیست که دانش آموزان چه مدت از کلاس بیرون می مانند. نیویورک با بیش از 1.1 میلیون دانش آموز و 1800 مدرسه دارای بزرگترین سیستم مدرسه در کشور است.

نیویورک تایمز گزارش داد که حدود 300،000 دانشجو در کلاسها شرکت کردند. بقیه مشغول یادگیری از راه دور بودند.

نیویورک در ماه مارس با عبور ویروس کرونا از شهر ، مدارس دولتی را تعطیل کرد. تابستان سال گذشته ، مقامات دلیل مثبت بودن مدارس را 3 درصد تعیین کردند. براساس داشبورد COVID شهر ، شاخص های دیگری مانند موارد تایید شده و بستری در بیمارستان در ماه گذشته افزایش یافته است.

حتما بخوانید:
قایق بادی: معرفی بهترین قایقهای بادی با خرید اینترنتی - مینینیم

مایکل مالگرو ، رئیس فدراسیون متحد معلمان ، توییت پشتیبانی اقدام

“این شهر برای اطمینان از عدم تبدیل شدن مدارس به مراكز توزیع ویروس كرونا ، سه درصد آستانه ابتلا را در نظر گرفته است. با رسیدن به سه درصد ، آموزش ادامه خواهد یافت ، اما همه دانش آموزان از راه دور تحصیل می كنند.

“اکنون وظیفه همه نیویورکی ها است که فاصله اجتماعی ، ماسک زدن و سایر اقدامات را برای کاهش قابل توجه میزان عفونت انجام دهند تا ساختمان های مدارس بتوانند برای یادگیری شخصی بازگشایی شوند.”

یک هفته پیش ، اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک ، از تشدید محدودیت ها در سراسر کشور در واکنش به افزایش موارد ویروس کرونا خبر داد.

استاندار گفت ، همه رستوران ها ، بارها ، سالن های بدن سازی و مراکز تناسب اندام باید ساعت 10 شب بسته شوند ، اگرچه تحویل غذا پس از ساعت 10 شب می تواند ادامه داشته باشد. مجالس داخلی و خارجی نباید بیش از 10 نفر باشد – به دلیل حوادث ویروس کرونا بعد از مهمانی های هالووین محدودیت لازم است.

منابع

توییت های Bill de Blasio.

https://twitter.com/NYCMayor/status/1329142152639733761

وزارت آموزش و پرورش نیویورک

https://www.schools.nyc.gov/about-us/reports/doe-data-at-a-glance

نیویورک تایمز. “با افزایش موارد ویروس ، نیویورک مدارس دولتی را دوباره تعطیل خواهد کرد”

https://www.nytimes.com/2020/11/18/nyregion/nyc-schools-covid.html؟action=click&module=RelatedLinks&pgtype=Article

پنل کنترل NYC COVID

https://www1.nyc.gov/site/doh/covid/covid-19-data.page#summary

فدراسیون معلمان متحد Tweet.

https://twitter.com/UFT/status/1329155829333975041
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma