نکات مهم در طراحی داخل مغازه و محیط های اداری و مسکونی

اینکه طراحی داخلی مغازه مربوط به پوشاک مردانه یا زنانه می باشد در طراحی و دکوراسیون داخلی تاثیر گذار خواهد بود. اگر مغازه مربوط به پوشاک زنانه است دقت بیشتری در طراحی آن باید به خرج داد و  رنگ هایی را باید به کار برد که خانم ها دوست داشته باشند. اینکه چه دکوری انتخاب شود و پوشاک در قفسه ها چگونه چیده شود مهم است و باید دقت شود. هر چه دکوراسیون مغازه شیک تری را در مغازه لباس زنانه داشته باشید بهتر است چون در جذب خانم ها موفق تر عمل می کند.

اکثر خانم ها در بازدید از مغازه ها توجه زیادی به دکور و نحوه چیدمان می کنند. طراحی داخلی مغازه هایی با پوشاک مردانه بهتر است ساده باشد و در عین حال مدرن بودن خود را حفظ کند. نیاز آقایان در نحوه دکوراسیون باید توجه شود اگر مغازه مربوط به کیف و کفش است از قفسه یا آویز استفاده کنید. طراحی باید به شکلی صورت بگیرد که مشتری فضای کافی برای تست کیف و کفش داشته باشد. در بخش های مختلف این مغازه ها باید آینه نصب کرد و از آنجا که بیشتر مشتریان این مغازه ها خانم ها هستند در طراحی باید خاص و متفاوت بودن را پیاده کنید و محیطی شیک ایجاد نمایید.

 

یک محیط اداری چگونه باید طراحی شود؟

این شرکت طراحی داخلی  باید به گونه ای باشد که برای کارمندان دلچسب باشد و یک طراحی داخلی اداری شیک را رقم بزند و با ایجاد فضایی که دوستانه است رضایت شغلی را افزایش دهد و در نهایت بازدهی کار را بالا ببرد. با توجه به اینکه هر اداره و صنفی چه مخاطبانی دارد باید روانشناسی رنگ صورت بگیرد و از آن برای طراحی اداری استفاده نمود. هم چنین در این طراحی نوع محصول و خدماتی که ارائه می شود را باید در نظر داشت. در طراحی و دکوراسیون داخلی اداری ی باید حریمی را برای هر کارمند در نظر گرفت تا کارهای خصوصی خود را به راحتی انجام دهد و فضایی را برای استراحت آنها در نظر گرفت.

 

 

معرفی انواع طراحی داخلی مسکونی

طراحی داخلی منزل دوبلکس به صورت دو طبقه می باشد که  در طبقه پایین این خانه سالن، آشپزخانه و اتاق  را خواهیم داشت و اتاق خواب مستر را نیز  در طبقه بالا خواهیم داشت. خانه های پیش ساخته انواع دیگر هستند که تولید عناصر آنها در کارخانه صورت می گیرد آ برای نصب شدن آنها را به محل ساخت و ساز منتقل می کنند. طراحی برزیلی خانه نیز طرفداران زیادی دارد و آن را از چوب های بازیافتی می سازند. طراحی خانه های ویلایی نیز بسیار زیبا می باشد. طراحی مسکونی  های درختی، تایلندی، حیاط دار، نمای چوبی و مدرن و … از دیگر انواع طراحی داخلی خانه های مسکونی هستند.

 

ایندکسر