دانگل بلوتوث خودرو

مزایای داشتن آداپتور اتومبیل بلوتوث چیست؟
مزیت اصلی دانگل بلوتوث خودرو قابلیت جابجایی آن است که گوش دادن به موسیقی را در هنگام حرکت آسان می کند. اگر وسیله نقلیه شما به دانگل بلوتوث خودرو مجهز نیست ، می توانید با یک بلندگوی قابل حمل بلوتوث در حال حرکت به موسیقی گوش دهید.

چگونه می توان فهمید که دانگل بلوتوث خودرو ماشین من بلوتوث دارد یا اینکه نیاز به خرید آداپتور بلوتوث جداگانه دارم؟
با جفت شدن رادیو با تلفن همراه بلوتوث ، آزمایش فناوری بلوتوث در یک وسیله نقلیه آسان است. دکمه ای که گیرنده تلفن را تأیید می کند در استریوی ماشین روشن می شود. داشتن تلفن و جفت استریو دانگل بلوتوث خودرو با فشار دادن دکمه باعث حرکت تلفن می شود.

آیا ارزش خرید دانگل بلوتوث خودرو را دارد؟

در کل ، بلندگوهای دانگل بلوتوث خودرو بی سیم اتومبیل جمع و جور هستند ، اما یک مشت بزنید. اگر ماشین شما اتصال بلوتوث برای موسیقی شما ارائه نمی دهد ، آداپتورهای اتومبیل قابل حمل بلوتوث بدون نیاز به دردسر نیازهای صوتی شما را برآورده می کنند.

چگونه می توانم با استفاده دانگل بلوتوث خودرو از آداپتور بلوتوث اتومبیل از تلفن خود در ماشین موسیقی پخش کنم؟
با استفاده از مراحل جفت سازی اولیه ، دانگل بلوتوث خودرو اتصال بلوتوث را بر روی استریوی اتومبیل خود تنظیم کنید. به منوی تنظیمات تلفن خود بروید و بلوتوث را انتخاب کنید ، سپس نام استریو را انتخاب کنید. هر فرستنده دانگل بلوتوث خودرو شامل دستورالعمل های مختلف و تنظیم شده است ، با این وجود این روش عمومی معمول برای راه اندازی بلوتوث در ماشین شما است.

در حال حاضر ، اگر به دنبال صدای بیس عالی هنگام رانندگی هستید ، آمازون بهترین فروشندگان بهترین دانگل بلوتوث خودرو را دارد. معیارهای ما برای انتخاب بهترین آداپتورهای اتومبیل بلوتوث شامل مواردی است که باتری دانگل بلوتوث خودرو و ماندگاری بالایی دارند و همچنین کیفیت صدای ارائه شده را دارند. ما همچنین بهترین بلندگوهای اتومبیل را انتخاب کردیم که یا دارای برچسب “Amazon’s Choice” بودند یا از نظر فروش بهترین فروش را داشتند.

سوالات متداول درباره دانگل بلوتوث خودرو
آیا می توانید یک دانگل بلوتوث خودرو را به اتومبیل قدیمی متصل کنید؟
می توانید از یک آداپتور کاست بلوتوث استفاده کنید ، جایی که می توانید با استفاده از یک ماشین قدیمی که فاقد ورودی aux است اما دارای نوار کاست است ، از طریق آیفون به موسیقی گوش دهید. نکته خوب در مورد این واحدها این واقعیت است که آنها برای کار به تلاش زیادی احتیاج ندارند. شما فقط آنها را مانند کاست های معمولی وارد می کنید.

آیا صدای دانگل بلوتوث خودرو از سیم کمکی معمولی است؟
Aux ، بلوتوث یا USB همه بسته به نیاز شما گزینه های ممکن برای سیستم های صوتی پیشرفته هستند. دانگل بلوتوث خودرو در نتیجه ، موسیقی شما با اتصال Aux لذت بیشتری دارد تا بلوتوث. اما ، اتصالات بی سیم (مانند بلوتوث یا USB) صدای بهتری را ارائه می دهند.

امیدواریم با کمک لیست ما بهترین آداپتور بلوتوث اتومبیل خود را پیدا کنید. بیشتر ما قبل از اینکه دانگل بلوتوث خودرو در بیشتر اتومبیل ها قرار بگیرد ، روی اینها بزرگ شده بودیم. اکنون این دیوانه است که دانگل بلوتوث خودرو باور کنید می توانید بلندگوهای با دوام ترین و با دوام ترین خودرو را با چنین قیمت خوبی در آمازون پیدا کنید ، زیرا ممکن است برخی از فروشگاه های غیر حضوری آنها را با قیمت بالاتری بفروشند.

این برای کیست
اگر در حال رانندگی با دانگل بلوتوث خودرو مسن تر و بدون بلوتوث داخلی هستید و می خواهید بدون نیاز به نصب استریوی اتومبیل جدید ، با آهنگ های خود هماهنگ شده و از بلندگوهای خود تماس بگیرید ، دانگل بلوتوث خودرو چند گزینه پیش رو دارید. سه روش متداول برای دستیابی به این هدف ، گیرنده بلوتوث است که به درگاه صوتی کمکی (aux-in) اتومبیل متصل می شود. با یک فرستنده FM که دانگل بلوتوث خودرو تلفن شما را می گیرد و آن را از طریق امواج رادیویی FM پخش می کند که استریوی ماشین شما می تواند بلند کند یا با یک بلندگوی بلوتوث اختصاصی. دو گزینه اول به شما امکان می دهد از طریق بلندگوی اتومبیل خود به موسیقی یا تماس تلفنی گوش دهید. گزینه سوم ، بلندگوی بلوتوث ، بلندگوهای داخلی خود را دارد و با در نظر گرفتن کیفیت تماس بهتر طراحی شده است.

کدام نوع را باید تهیه کنید؟
هیچ یک از این گزینه ها مناسب نیستند ، دانگل بلوتوث خودرو اما هرکدام قابل حمل ، ارزان (در مقایسه با هزینه تعویض استریوی اتومبیل) و نسبتاً بدون دردسر هستند. بسته به سیستمی که انتخاب می کنید ، دانگل بلوتوث خودرو ممکن است مجبور شوید منبع تغذیه لوازم جانبی 12 ولت اتومبیل خود را فدا کنید (اگرچه برخی از کیت ها برای شارژ دستگاه های دیگر از پورت های USB عبور می کنند) یا کیت را به طور مرتب شارژ کنید. دانگل بلوتوث خودرو و اگرچه کیفیت صدا در انواع کیت های بلوتوث الحاقی متفاوت است – بدترین موارد به نظر نمی رسد مانند این که مستقیماً با بلوتوث داخلی به استریوی اتومبیل متصل می شوید – یکی از این موارد تا زمانی که شما کافی نیست کافی است برای به روزرسانی ماشین یا استریو آن آماده باشید. برای تعیین بهترین سیستم برای نیازهای خود ، موارد زیر را در نظر بگیرید:

اگر دانگل بلوتوث خودرو شما دارای جک ورودی کمکی صوتی (که به نظر می رسد جک هدفون است) ، یک کیت کمکی تهیه کنید. استفاده از این دستگاه ها کوچک و آسان است و به شما امکان کنترل موسیقی و تماس تلفنی را با استفاده از دکمه های روی خود گیرنده می دهد. و از آنجا که آنها از اتصال سیمی به استریو ماشین شما استفاده می کنند ، کیت های aux بهترین کیفیت دانگل بلوتوث خودرو کلی صدا را ارائه می دهند.
نمای نزدیک در پریز ورودی aux و سوکت ورودی USB در Prius C.
بهترین کیفیت صدا را از دانگل بلوتوث خودرو که به جک aux-in اتومبیل متصل می شوند دریافت خواهید کرد. این جک aux-in تویوتا پریوس C است. عکس: نیک گای
اگر فیش ورودی aux ندارید و بیشتر از گرفتن تماس تلفنی به موسیقی گوش خواهید داد ، فرستنده FM بهترین انتخاب شماست. فرستنده های FM صدای بلوتوث تلفن شما را از طریق فرکانس های رادیوی FM منتقل می کنند ، بنابراین رادیوی ماشین شما می تواند آنها را بلند کند. از آنجا که آنها یک لایه دیگر از تداخل های احتمالی را اضافه می کنند ، این مدل ها می توانند از نظر استاتیک مشکل داشته باشند و به خوبی یک کیت خط تولید نیستند ، اما انتخاب ما یک اتصال غیرمعمول قوی را ارائه می دهد. کیفیت تماس عالی نخواهد بود ، زیرا نمی توانید میکروفن دانگل بلوتوث خودرو را روی این واحدها به مکان بهینه منتقل کنید ، اما موسیقی یا پادکست خوب به نظر می رسد.
بسته به سیستمی که انتخاب می کنید ، ممکن است مجبور شوید منبع تغذیه لوازم جانبی 12 ولت اتومبیل خود را فدا کنید یا کیت بلوتوث خود را به طور مرتب شارژ کنید.

اگر جک aux ندارید و کیفیت تماس را بیش از کیفیت موسیقی می دانید – یا اگر استفاده اصلی شما برای تماس تلفنی است – یک بلندگوی اختصاصی تهیه کنید. بلندگوها قابل حمل هستند و به نزدیکترین حالت برای ایجاد یک تجربه واقعی تلفن بدون هندزفری تبدیل می شوند و آنها را برای مکالمات تلفنی ایده آل می کند. برخی از آنها به شما امکان می دهند بدون نیاز به لمس تلفن ، موسیقی را کنترل کنید ، به تماس های تلفنی پاسخ دهید یا پیام های متنی ارسال کنید. با این حال ، آنها به خوبی دو سبک دیگر برای پخش موسیقی نیستند. آنها معمولاً مانند نسخه بلندتری از بلندگوهای تعبیه شده در تلفن شما به نظر می رسند.
گزینه های دیگر
اگرچه کیت اتومبیل بلوتوث ساده ترین و کم هزینه ترین راه برای افزودن بلوتوث به استریو ماشین شماست ، اما این تنها گزینه نیست. اگر برای جهت گیری چرخش به چرخش GPS نیز می خواهید ، بسیاری از مدل ها – مانند مدل برتر GPS-ماشین ما – دارای اتصال بلوتوث برای انجام تماس های هندزفری هستند. اما شما نمی توانید روی آنها موسیقی پخش کنید و هزینه آنها به طور قابل توجهی بیشتر از کیت هایی است که ما در اینجا آزمایش کردیم ، بنابراین ما آنها را به عنوان یک ارتقا Bluetooth عمومی بلوتوث توصیه نمی کنیم.

متناوباً ، اگر قصد دارید ماشین خود را حداقل برای چند سال دیگر نگه دارید ، می توانید استریوی اتومبیل خود را ارتقا دهید. با این کار به شما امکان اتصال بلوتوث داخلی همراه با – بسته به استریو – ویژگی های مفیدی مانند رادیو ماهواره ای ، ادغام Siri یا Google Assistant و حتی Apple CarPlay و Android Auto را می دهد. هزینه این روش بیش از یک کیت بلوتوث خواهد بود ، اما تجربه بلوتوث حاصل از آن بسیار بی نظیرتر خواهد بود و شما در این کار یک استریو جدید اتومبیل عالی خواهید داشت.

ایندکسر