نظم بهداشت در کالیفرنیا بسیار ناشنوا می شود
مشتریان روز پنجشنبه 10 دسامبر 2020 قبل از نشستن برای غذا خوردن در فضای باز در Public Parklet در ساحل منهتن ، کالیفرنیا ، غذا را برای سفارش در پیشخوان رستوران سیمزی می برند.

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

در شهر ساحلی منهتن ساحل در جنوب کالیفرنیا ، یک دولت ساکنان را ترغیب می کند که به جز مایحتاج اولیه در خانه بمانند ، در حالی که دولت دیگر آنها را به بیرون رفتن و خرید ترغیب می کند و حتی مکان هایی را برای استراحت برای آنها فراهم می کند. غذا بخورید و غروب خورشید را در اقیانوس آرام تماشا کنید.

این نمونه ای از گزارش های گیج کننده دولت ها است ، زیرا بیشتر ایالت کالیفرنیا تحت یک دستور حذف عمومی قرار دارد که شامل مقررات منع رفت و آمد شبانه است تا تلاش برای متوقف کردن تلاش ها برای ویروس های کرونا را که رکورددار سیستم بیمارستان هستند تهدید کند.

در حالی که مقامات بهداشت ایالت و شهرستان از ساکنان می خواهند که در خانه بمانند و فقط با اعضای خانه خود مخلوط شوند ، این دستور به همه خرده فروشان اجازه می دهد تا با ظرفیت 20٪ باز بمانند و مردم را به بیرون رفتن برای ورزش ترغیب می کند.

سوزانی هادلی ، شهردار ساحل منهتن گفت که جامعه وی فرصتی را برای کمک به مشاغل محلی می بیند ضمن اینکه این دستور را رعایت می کند. راه حل: جابجایی حیاط های تحت مالکیت شهر که به رستوران ها امکان پذیرایی از شام در فضای باز را داده است – که دیگر مجاز نیستند – در “مکان های عمومی نشیمن” که خریداران در مرکز می توانند در آن استراحت کنند.

وی گفت: “خرید یک هدیه کریسمس ، خرید غذا ، تماشای غروب خورشید مجاز است و حتی فعالیت های خارج از خانه نیز توسط دولت تشویق می شود.”

ساحل منهتن مرکز شهرستان لس آنجلس است ، بزرگترین ایالت با 10 میلیون نفر ساکن و تعداد نامتناسب موارد ویروس کرونا در کالیفرنیا ، بستری شدن در بیمارستان و مرگ.

روز پنجشنبه ، هنگامی که ایالت رکورد یک روزه مرگ و میر 220 نفر را ثبت کرد ، مدیر بهداشت شهرستان ، باربارا فرر ، گفت که اگر مردم دستورات ماندن در خانه را دنبال نکنند ، مگر برای نیازهای اساسی و مخلوط شدن با افراد خارج از خانه خود ، “ما خطر می کنیم عواقب فاجعه بار وجود دارد زیرا بیمارستان ها بیش از حد شلوغ می شوند و بیماران جدی بیمار قادر به دریافت مراقبت های لازم نیستند. “

وی گفت: “ما باید به کارهایی که در بهار ، در ابتدای همه گیری ، وقتی تعداد کمی از مردم بیرون رفتند و مسئولیت مراقبت از یکدیگر را به عهده گرفتند ، برگردیم.”

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی - 44440426 - 28% تخفیف ویژه

دستور اخراج فرماندار گاوین نیوزوم آخر هفته گذشته اجرایی شد ، اما به نظر می رسد حداقل تأثیر در زندگی روزمره دارد. این امکان برای فعالیتهای بسیار بیشتری نسبت به تعطیلی ماه مارس ، که دولت را به الگویی برای نحوه پاسخگویی به بیماری همه گیر تبدیل می کند ، دارد.

ماریسا انگلوند در میان دوازده آرایشگر بود كه روز پنجشنبه در مقابل مطب دکتر مت ویلیس ، مأمور بهداشت عمومی در شهرستان مارین اعتراض كردند. آرایشگاه ها از جمله مشاغل بسته شده با آخرین سفارش بهداشت هستند.

انگلوند گفت: “آنها در واقع متناقض هستند زیرا به همه می گویند تا آنجا كه می توانید پناه بگیرید و در خانه بمانید ، اما بروید و برای خرید كریسمس بروید.”

از اوایل ماه مارس ، همه خرده فروشی ها در کالیفرنیا بسته شد. خیابان های شلوغ سانفرانسیسکو معمولاً چنان خلوت و خلوت بود که صدای پرندگان در هر زمان از روز و هفته ها شنیده می شد.

اما مدتهاست که صدای اتومبیل ها و کامیون های تحویلی که در رگ های بزرگ حرکت می کنند جایگزین توییت های آنها شده است. پارکینگ فروشگاه تارگت در این شهر تقریباً یک روز بعد از ظهر این هفته پر بود و خریداران وارد و خارج می شدند و هیچ کس تأیید نمی کرد که فروشگاه با ظرفیت 20٪ مورد نیاز کار می کند.

در ساحل هانتینگتون در جنوب کالیفرنیا ، مردم در یک مرکز تناسب اندام که قرار بود با دستور کار تعطیل شود ، وزنه می زدند.

دکتر اسکات مورو ، یک افسر بهداشت عمومی در شهرستان سن ماتئو ، در نامه ای به ساکنان گفت که او تصمیم گرفته است که به طور داوطلبانه به سایر شهرستانهای خلیج سانفرانسیسکو ملحق نشود ، زیرا معتقد نیست که نظم جدید ” بسیار خوب “اگر کسی قوانین را اعمال نکند.

وی همچنین گفت که از هیچ اطلاعاتی نمی داند که فعالیت های تجاری محدود شده توسط دولت تأثیر عمده ای در انتقال ویروس داشته باشد.

مورو نوشت: “آنچه كه من الان معتقدم این است كه قدرت و اقتدار كنترل این بیماری همه گیر در درجه اول به دست شما است ، نه من.”

سوزان اسنیکرسکی ، استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی سن خوزه ، گفت که خستگی همه گیر تنظیم شده است و می تواند باعث شود افراد کمتری به دستورات بهداشتی گوش دهند. اما گزارش های متناقض در سطح فدرال ، ایالت و محلی نیز تأثیرگذار است.

“از ما خواسته می شود کاری را انجام دهیم که در زندگی خود هرگز مجبور به انجام آن نبوده ایم ، و ما باید پیام روشنی در این باره داشته باشیم ، ما باید مدل هایی داشته باشیم که چگونه افراد را در رفتار صحیح مشاهده کنیم – و نه ما بیشتر آن را داشته ایم. “

حتما بخوانید:
هیدروکسید سدیم چیست از کاربردها و خطرات آن چه می دانید؟

انگلوند اظهار داشت که وقتی 7000 دلار برای راه اندازی سالن خود و خرید تمام وسایل حفاظت شخصی مورد نیاز برای ایمنی برای مشتریان خرج کرد ، دیدن فروشگاه های کوچک در نزدیکی سالن خود ناامید کننده بود. او فقط یک صندلی دارد و تنها کسی است که در آنجا کار می کند. وی گفت: ماسک لازم است و هرگز برداشته نمی شود و برای جبران او 15 دقیقه بین مشتری طول می کشد.

“مردم به این فروشگاه ها مراجعه می کنند و شما می دانید که هر کسی را لمس می کند نوسازی نمی کند. اوضاع چگونه است؟” او پرسید.

وی گفت: “نکته ناخوشایند این است که آنها همه را مجبور به زیر زمین بودن می کنند و بسیار غیر بهداشتی است که به خانه شخص دیگری برویم (برای کوتاه کردن مو). با توجه به اینکه ما می توانیم محیط و فضای خود را در محل کار خود کنترل کنیم.” او.

ایگناسیو کاسترو ، یک مهندس مکانیک 46 ساله از لس آنجلس ، گفت که این دستور جدید باعث می شود تا او در مورد دفعات بیرون رفتن برای خرید مواد غذایی تجدید نظر کند. حالا او قصد دارد هفته ای یک بار برود. اما کاسترو ، که از والدین مسن خود مراقبت می کند ، گفت که فکر می کند او یکی از معدود کسانی است که واقعاً به درخواست او برای ماندن در خانه گوش فرا داده است.

وی گفت: “حتی ترافیک بیشتری می بینم.” “خیابان ها در ماه مارس خالی بودند. مردم واقعاً از بیرون رفتن ترس داشتند.”

پاز جکسون ، یک پرستار ثبت نام شده ، گفت که او و همسرش نیم ساعت از لس آنجلس تا ساحل منهتن طول کشید تا ناهار را در فضای بیرون بخورند ، کاری که دیگر نمی توانند در نزدیکی خانه های خود انجام دهند.

وی گفت که احساس امنیت در دست گرفتن یک همبرگر و بردن آن به حیاط عمومی کرده است زیرا تعداد کمی از مردم وجود دارد و جمعیت زیادی وجود ندارد. اما او گفت که دلیل نیوزوم را صادر کرده است ، به ویژه در شهرهای بزرگتر که ویروس در حال افزایش است.

وی گفت: “ما دوست داریم بیرون غذا بخوریم.” “بسیاری از مردم دوست دارند بیرون بروند و مدام در خانه نمانند. این یک تصمیم شخصی است.”
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma