ناظران می گویند ، قانون نهایی CMS برای قانون استارک یک کیسه مخلوط است


مرکز خدمات Medicare و Medicaid (CMS) قانون نهایی را منتشر کرده اند که مقررات مربوط به وضعیت خود ارجاع Medicare را که به عنوان قانون Stark شناخته می شود ، مدرنیزه و روشن می کند.

قانون جدید ، که 60 روز پس از انتشار در سال نافذ اجرا می شود ثبت نام فدرال چهارشنبه هفته آینده عمدتا با هدف حذف موانع قانونی توافق قراردادی مبتنی بر ارزش بین پزشکان و سایر ارائه دهندگان با ایجاد استثناهای جدید در قانون استارک است.

در اکتبر 2019 ، دفتر بازرس کل (OIG) “بندر امن” جدید قانون ضد دافع را پیشنهاد کرد ، که به طور کلی با قانون نهایی CMS در مورد ترتیبات مبتنی بر ارزش مطابقت دارد. سخنگوی OIG گفت: قانون نهایی از 19 ژانویه 2021 اجرا می شود.

در بیانیه ای درباره قانون نهایی خود ، CMS گفت که از آنجا که مجازات های عدم رعایت قانون استارک بسیار شدید است ، “پزشکان و سایر ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ممکن است از انجام اقدامات نوآورانه که نتایج کیفی را بهبود می بخشد ، منصرف شوند. کارآیی سیستم بهداشت و هزینه های پایین تر (یا کاهش سرعت رشد آنها). “

استثنائات جدید مقررات استارک ایجاد شده است تا تأمین کنندگان بتوانند این پروژه های ابتکاری را دنبال کنند. با این حال ، مشخص نیست که واقعاً چه تعداد تنظیمات مبتنی بر ارزش شامل این موارد استثنا می شوند.

در حال حاضر ، تمام سازمانهای مراقبت مسئول (ACOs) در برنامه پس انداز مشترک مدیکر (MSSP) از قوانین کلاهبرداری و سو abuse استفاده ، از جمله وضعیت استارک و قانون مبارزه با قصاص (AKA) چشم پوشی کرده اند ، جولی کاس ، شریک شرکت حقوقی او گفت ، بالتیمور به بیکر دونلسون اخبار پزشکی Medscape. وی گفت ، همین امر برای پزشکان درگیر در پروژه های نمایشی Medicare و Medicaid Innovation Center (CMMI) است.

وب سایت CMS تأیید می کند که این معافیت ها برای طیف گسترده ای از برنامه های مرتبط با Medicare ، از جمله MSSP وجود دارد.

کاس گفت ، تنظیمات مبتنی بر مقادیر خارج از برنامه های دولتی توسط استارک ، که فقط مراقبت های ارائه شده به ذی نفعان Medicare و Medicaid را پوشش می دهد ، مدیریت نمی شود و AKA فقط برنامه های بهداشتی فدرال را پوشش می دهد. وی گفت ، بنابراین قراردادهای مبتنی بر ارزش با بیمه های خصوصی و روابط متفاوت با تأمین کنندگان حاصل از آنها نمی تواند به تنهایی استارک یا AKA را بشکند. وی خاطرنشان کرد ، اگر ACO یا سازمانی دیگر قرارداد مدیکر و تجاری داشته باشد ، CMS روابط پزشکان خود را به دقت بررسی خواهد کرد.

“اگر در CMS هستید [value-based] به گفته وی ، “آنها مجبور به ایجاد انکار برای جلوگیری از برخورد با قوانین کلاهبرداری و سو abuse استفاده شدند.” اما هماهنگی مراقبت مبتنی بر ارزش که ارائه دهندگان می خواستند خارج از این مدل ها انجام دهند ، روبرو است و قوانین تقلب و سو استفاده با مشکل مواجه می شود. “

علاوه بر این ، وی خاطرنشان کرد که برخی از تأمین کنندگان به دلیل نگرانی های استارک و AKA ، برخی تنظیمات مبتنی بر ارزش را کنار گذاشته اند.

دیوید مولشتاین ، استراتژیست ارشد و محقق ارشد Leavitt Partners ، یک شرکت تحقیقاتی و مشاوره ای متخصص در ACO ، به اخبار پزشکی Medscape که وی از هیچ ارائه دهنده ACO که به دلیل مشارکت در مراقبت های مبتنی بر ارزش مورد تحریم استارک قرار گرفته است ، آگاهی نداشته است. و او هیچ ACO یا سازمان دیگری را نمی شناسد كه به دلیل عدم اطمینان در مورد استارك تصمیم گرفته باشد كه معامله ای مبتنی بر ارزش انجام ندهد.

حتما بخوانید:
یک متخصص اطفال لوئیزیانا به دلیل مشت زدن به دانش آموز دستگیر شد

“[The Stark rule] این احتمالاً یک بازی برای تغییر نیست. ” دلایل بسیاری دیگر وجود دارد که چرا مردم نمی خواهند به ارزش ها اهمیت دهند یا اینکه کسانی که در یک برنامه آزمایشی شرکت می کنند تمایل به پیر شدن ندارند. “

از طرف دیگر ، وی گفت ، قانون جدید از نظر روش های خاصی برای پزشکان در سازمان هایی که خطر مالی را برای جمعیت بیمار به خطر می اندازند ، مفید خواهد بود. “با این قرارداد مستقیم ، می توانید خلاقیت بیشتری در نحوه بازپرداخت افراد دیگری که از بیماران شما مراقبت می کنند ، داشته باشید.”

قانون استارک در سال 1989 تصویب شد ، زمانی که بیشتر بازپرداخت هزینه های پزشکان پرداخت می شود (FFS). در مقابل ، بازپرداخت براساس ارزش معمولاً شامل عنصری از ریسک مالی است. “به محض پاسخگویی در مورد هزینه برای مردم [of care]، استارک دارد می رود [in terms of financial self-interest]”مولشتاین اظهار داشت.” زیرا اگر بیش از یک جیب بپردازید ، آن را از جیب دیگر خارج خواهید کرد. داری به خودت آسیب می زنی “

آستانه های خطر

در بیانیه مطبوعاتی CMS در مورد قانون جدید تأکید شده است که قانون استارک “نه تنها در Medicare ، بلکه در همه پرداخت کنندگان ، از جمله Medicaid و برنامه های بهداشت خصوصی ،” حرکت به ارزش را مانع می کند. “

برای خنثی کردن این ، متن قانون می گوید: “معافیت های نهایی ایجاد انگیزه های اضافی برای صنعت برای دور شدن از تجهیزات و پرداخت های مراقبت های بهداشتی مبتنی بر حجم و بهداشت عمومی و سایر مدل های خارج از FFS است. “

برای واجد شرایط بودن این موارد استثنایی ، پزشکان باید حداقل میزان خطر مالی را بپذیرند. طبق قانون CMS پیشنهادی ، اگر بنگاه اقتصادی بیشتر از بودجه خود هزینه کرده باشد ، ملزم به پرداخت حداکثر 25٪ از حق الزحمه خود به یک شرکت مبتنی بر ارزش مانند ACO هستند. انجمن پزشکی آمریکا (AMA) اعتراض می کند که این یک خطر منفی بسیار بزرگ است. سایر مفسران به مطالعه Deloitte 2018 استناد می کنند که نشان می دهد اکثر پزشکان مایلند 10٪ از بازپرداخت خود را با اقدامات کیفیت و هزینه مرتبط کنند.

بر اساس این مطالعه ، CMS تصمیم گرفت خطر كاهش پزشكان را به 10٪ برای واجد شرایط بودن استثناهای استارك محدود كند. همانطور که کاس متذکر شد ، این امر در مورد پزشكانی كه قبلاً به دلیل مشاركت در MSSP ACO یا سایر پروژه های CMS مبتنی بر ارزش ، از شر كلاهبرداری و سو and استفاده معاف شده اند ، صدق نمی كند. بنابراین پزشکان درگیر در ACO ، که فقط در MSSP خطر بیشتری دارند ، بی خانمان هستند.

حتما بخوانید:
بیمه: آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نیست

این قانون می گوید ، در انتهای دیگر طیف ، CMS انعطاف پذیری بیشتری را در معافیت های استارک برای توافقنامه های جبران خسارت بین طرفین ایجاد می کند که مشارکت خود را در “مدل های پرداخت مبتنی بر ارزش بالغ و خطرپذیری مالی خود” افزایش داده اند. کاهش در این مدل ها. “

محدوده مقررات خاص

علاوه بر الزامات ریسک ، قانون نهایی ویژگی های دیگر شرکت های مبتنی بر ارزش را که واجد شرایط معافیت استارک هستند ، تعیین می کند. این سازمان ها باید مراقبت از بیمار را هماهنگ کرده و ضمن کاهش هزینه ها ، در جهت بهبود کیفیت مراقبت تلاش کنند.

این قانون “فعالیتهای مبتنی بر ارزش” را فعالیتهای مربوط به هماهنگی و مدیریت مراقبت از مردم تعریف می کند. در حالی که از بیماران پرهزینه یا غیر مطابق اجتناب می کنید ، چنین جمعیتی نمی تواند فقط از بیماران سودآور یا گره خورده تشکیل شود. “انتخاب جمعیت بیمار هدف ممکن است با انگیزه های سود یا مشکلات اقتصادی صرفاً هدایت نشود.”

این آیین نامه جدید همچنین راهنمایی در مورد چندین مورد اساسی را که پزشکان و سایر ارائه دهندگان باید برای رعایت قانون استارک رعایت کنند ، فراهم می کند. در برگه اطلاعات CMS آمده است: “به عنوان مثال ، غرامت ارائه شده توسط پزشك دیگر توسط پزشك معمولاً باید در ارزش بازار باشد.” “قانون اخیر راهنمایی در مورد چگونگی تعیین اینکه آیا جبران خسارت این شرط را برآورده می کند ، ارائه می دهد.”

این قانون همچنین به بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا فناوری امنیت سایبری را بدون نقض قانون استارک به اقدامات پزشکی اهدا كنند ، خواه ارائه دهندگان قرارداد FFS باشند یا ارزش آن را داشته باشند. به نظر می رسد این یک ادامه منطقی استثنای استارک در سال 2006 است که به بیمارستانها و سایر ارائه دهندگان امکان می دهد سوابق الکترونیکی بهداشتی را به پزشکان اهدا کنند در صورتی که پزشکان حداقل 15٪ هزینه اهدا کننده را پرداخت کنند.

مصرف داروی سازمان یافته

تاکنون ، واکنش جوامع پزشکی نسبت به به روزرسانی استارک نسبتاً خاموش بوده است. سخنگوی AMA گفت اخبار پزشکی Medscape که انجمن هنوز فرصت نکرده است تا قانون نهایی را تجزیه و تحلیل کند. با این حال ، AMA قبلاً نسبت به قانون پیشنهادی اعتراض جدی داشته است.

انجمن مدیریت گروه پزشکی (MGMA) روز گذشته بیانیه ای توسط آندرس گیلبرگ ، معاون ارشد رئیس دولت منتشر کرد. وی گفت كه MGMA از استثنای مبتنی بر ارزش جدید در قانون استارك پشتیبانی می كند ، “كه برخی از اقدامات گروهی را هنگام انعقاد توافق نامه های هماهنگی مراقبت با محافظت بیشتری فراهم می كند.”

با این حال ، گیلبرگ گفت ، “آخرین قانون می تواند برای کاهش بیشتر پیش رود [Stark Law’s] پیچیدگی عمومی و ورود به شیوه های گروهی. “

وی گفت: “تلاش ها برای بهبود چارچوب نظارتی قانون استارك توسط رژیم سختگیرانه مسئولیت ، مقررات كیفری نامتناسب و ساخت و سازهای آزار دهنده تضعیف خواهد شد.” “ما همچنان معتقدیم که نیاز چشمگیری به کنگره وجود دارد.”

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma