آیا تطابق رنگ کرم پودر با تناژ لازم است؟ بهترین کرم پودر گریم با فرمولاسیون مشابه کرم پودرهای معمولی اما پوشانندگی قویتر تولید میشوند. کرم پودر گریم پوشانندگی بیشتری نسبت به کرم پودرهای سبک روزانه دارد. افرادی که پوست چرب دارند با چالشهای بیشتری برای خرید کرم پودر روبرو هستند. اگر پوست شما چرب است از شوینده صورت برای پوست چرب استفاده کنید چرا که ترکیبات یک شوینده مخصوص پوست خشک با پوست چرب و مختلط فرق دارد و حتی استفاده اشتباهی آن میتواند باعث مشکلات پوستی مثل جوش زدن شود.

در واقع از کرمهایی که منافذ پوستی شما را میپوشانند استفاده نکنید. اگر پوست خشک و حساس دارید وقتتان را برای انتخاب کرم پودری که نرم کننده یا مرطوب کننده باشد تلف نکنید. پوست را کاملا تمیز کرده و سی دقیقه پیش از مصرف از ضد آفتاب و یا مرطوب کننده استفاده کنید. کرم پودرهایی که سنگین هستند(یعنی هنگامی که روی پوستتان می نشینند سنگینی آنها را حس می کنید) یا رطوبت زیادی دارند پوست شما را چربتر میکنند. اگرچه پیرامون سیلیکون و کاربرد آن در کرم پودر اختلاف نظر زیادی وجود دارد اما به هر صورت در ترکیب با تالک چربی صورت را جذب میکند.

این cc کرم مناسب انواع پوست است که نداشتن چربی و ضد تعریق بودن را میتوان از دلایل آن نام برد. بهترین کرم پودر برای پوست خشک کرمی است که بجز پوشانندگی خاصیت مرطوب نگه داشتن پوست را داشته کرم پودر جویل 01 باشد. به دلیل خواص آنتیاکسیدانی و اثر ضدپیری موجود در کرمپودر نوت مرطوب کنندگی بسیار قوی داشته که با از بین بردن خشکی پوست، آن را لطیف و نرم میکند. به همین علت، برای اینکه بهترین نوع کرم پودر را برای خود پیدا کنید، درک تفاوت های آنها مهم است. گام اول: میزان پوشانندگی دلخواه خود را مشخص کنید.

فروشنده ها می توانند برای فروشگاه خود به صورت عمده از قشم اینورا خرید نمایند. در این مقاله قصد داریم، که بهترین کرم پودرها را از نظر اقتصادی و میان رده به شما عزیزان معرفی نماییم. شاید بد نباشد برای جلوگیری از حساسیت پوستی در روزهای گرم تابستان ابتدا پوست را با لایه نازکی از بهترین ضد آفتاب وسیع الطیف بپوشانید.

ایندکسر