موارد COVID می تواند در ماه ژانویه از 20 میلیون مورد بگذرد ، نمایشگاه های مدل


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع Coronavirus.

طبق یک مدل جدید پیش بینی از دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ، ایالات متحده می تواند تا پایان ژانویه 12.4 میلیون مورد ویروس کرونا را تا پایان ژانویه دو برابر کرده و به بیش از 20 میلیون مورد برساند.

مدل دانشگاه واشنگتن ، که نرخ رشد COVID-19 را در تابستان به طور دقیق پیش بینی می کند ، به روزرسانی جدید منتشر شده در روز دوشنبه در گزارش های علمی. این پیش بینی چهار سناریو را براساس سطح فاصله اجتماعی در ماه های آینده ارائه می دهد. با اقدامات سختگیرانه انسداد ، عفونت ها می توانند زیر 15 میلیون نفر باقی بمانند. اما در سطح فعلی ، احتمالاً موارد به 20 میلیون نفر افزایش می یابد. اگر افراد در تعطیلات “عادی” شوند و اقدامات احتیاطی را انجام ندهند ، ممکن است عفونت به 25 میلیون نفر برسد ، اگرچه پیش بینی کنندگان احتمال این را دارند.

دکتر رافائل تومادسن ، استاد بازاریابی که به توسعه این مدل کمک کرد ، گفت: “حتی افزایش اندک در فاصله اجتماعی می تواند تأثیر زیادی در تعداد موارد مشاهده شده طی دو ماه و نیم دیگر داشته باشد.”

وی گفت: “بازگشت به حالت عادی 50٪ ، که میانگین سطح فاصله در اوایل ماه اوت بود ، احتمالاً منجر به 5 میلیون مورد کمتر در پایان ماه ژانویه خواهد شد.” “اگر به سطح فاصله اجتماعی که در ماه آوریل تجربه کردیم ، می توانیم رشد COVID را ظرف چند هفته به طور مثر کاهش دهیم.”

تیم پیش بینی اشاره کرد که مدل ها فقط پیش بینی هستند و همیشه دقیق نیستند. اما با نزدیک شدن به فصل تعطیلات ، محققان گفتند که افزایش سفر به احتمال زیاد پیش بینی های آنها را در ماه ژانویه “خوش بینانه” نشان می دهد.

مقامات بهداشت عمومی مردم را ترغیب می کنند که ماسک صورت بزنند و دستورالعملهای فاصله اجتماعی را دنبال کنند ، خصوصاً در تعطیلات و ماههای سخت زمستانی که همه در خانه نیستند.

دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی ها و عفونت ها گفت: “من فقط می خواهم که همه خانواده ها … بدانند و درک کنند که ما در شرایط بسیار دشواری قرار داریم که میزان عفونت واقعاً بسیار بسیار زیاد است.” بیماری ها گفته شده است واشنگتن پست روز دوشنبه در طی یک مصاحبه زنده

وی گفت: “شما باید در شرایطی که دارید از عقل سلیم استفاده کنید.” “مطمئن ترین کاری که می توانید انجام دهید این است که فعالیت در خانه خود را به ساکنین فوری آن خانه محدود کنید.”

فاوسی گفت ، مسافرت ها ، اجتماعات اجتماعی و رفتار آرام در بهداشت عمومی در ماه های آینده می تواند منجر به “جهشی شود که بر شیوع” تحمیل شده است. وی گفت ، موارد ، بستری شدن و مرگ و میرها هفته ها عقب است ، بنابراین آنچه که اکنون اتفاق می افتد ظرف دو یا سه هفته دیگر در گزارش های رسمی ظاهر می شود.

طبق گزارش CNN تاکنون ، بیش از 3 میلیون عفونت در ماه نوامبر گزارش شده است که بیشترین گزارش در 1 ماهه سال جاری است. طبق پروژه پیگیری COVID ، نزدیک به 86000 بیمار در بیمارستانهای سراسر کشور روز دوشنبه بستری ترین ها نیز هستند. شماره بیمارستان ها برای 14 روز متوالی رکورد شکسته است.

ایالت های جداگانه نیز از افزایش چشمگیر بستری در بیمارستان خبر می دهند. CNN گزارش داد که در کالیفرنیا ، طی دو هفته گذشته میزان بستری در بیمارستان 77 درصد جهش داشته است و در اوهایو نیز طی دو هفته بیمارستان ها 59 درصد افزایش یافته است. مقامات دولتی هشدار می دهند که تخت های بخش مراقبت های ویژه ممکن است طی یک هفته ناپدید شوند. کارمندان بهداشت در مورد فرسودگی شغلی و کار زیاد در شبکه های اجتماعی پست می گذارند

علاوه بر این ، مرگ های COVID-19 در ماه های آینده همچنان افزایش می یابد. CNN گزارش داد بیش از 10 هزار نفر در هفته گذشته به دلیل ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند. براساس برآورد جدید موسسه شاخص های سلامت و دانشگاه واشنگتن ، 130،000 نفر دیگر می توانند تا ماه آینده بمیرند.

اسکات هریس ، دکترای بهداشت ، یک مقام بهداشت عمومی در آلاباما ، روز دوشنبه در طی یک جلسه توجیهی رسانه ای گفت: “چه نوع شکرگذاری در تعیین ماه دسامبر و فصل تعطیلات ما بسیار کمک خواهد کرد.”

وی گفت که به نظر می رسد تعداد ایالت ها از هر زمان دیگری بدتر به نظر می رسد و از ماه جولای که بیمارستان ها بیمار را به پایان رساندند ، میزان بستری شدن در بیمارستان ها به سطح دیگری رسیده است. وی مردم را تشویق کرد هنگام برنامه ریزی برای تعطیلات در مورد اعضای آسیب پذیر خانواده خود فکر کنند.

وی پرسید: “آیا ما یک ماه دیگر به اینجا می آییم و سعی می کنیم همان مکالمه را داشته باشیم؟” “من واقعاً ، واقعاً امیدوارم که نه.”

منابع:

دانشگاه واشنگتن: “پرونده های COVID-19 می تواند قبل از روی کار آمدن بایدن دو برابر شود.”

واشنگتن پست: “راه پیشرفت: مبارزه با COVID-19 با آنتونی سی فاوسی ، مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.”

گزارش های علمی: “پیش بینی شیوع COVID-19 در استراتژی های مختلف افتتاحیه.”

CNN: “یک مدل جدید موارد Covid-19 را تقریباً دو بار در دو ماه آینده در ایالات متحده پیش بینی می کند.”

پروژه پیگیری COVID: داده های ایالات متحده ، 23 نوامبر 2020

دانشگاه واشنگتن: “پروژه های IHME COVID-19 ، مرگ و میر در ایالات متحده”.

شبکه آموزش بهداشت عمومی آلاباما: کنفرانس خبری COVID-19 News and Vaccine Update.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes