مقامات فدرال برای تقویت واکسیناسیون کودکان به داروسازان روی آورده اند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

توری واتسون به عنوان یک داروساز آموزش دیده است ، اما هدف او انجام کارهای دیگری غیر از پر کردن نسخه ها است.

داروخانه فارماکس – یک زنجیره کوچک داروخانه ای که واتسون به عنوان هماهنگ کننده خدمات بالینی در حدود یک ساعت و 30 دقیقه در جنوب غربی سنت لوئیس کار می کند – به زودی به وی امکان می دهد واکسن های کودکان را به بیماران بدون نسخه ارائه دهد. این تغییر پس از آن رخ داد که دولت فدرال توانایی داروسازان را در انجام واکسیناسیون معمول برای کودکان 3 ساله افزایش داد.

واتسون ، 30 ساله ، پدر پدر دو پسر جوان است که می داند فرصت دادن به کودک چقدر دشوار است. وی گفت: بسیاری از داروسازان عادت به تزریق واکسن برای بزرگسالان دارند. انجام همان کار برای کودکان نیاز به مهارت های اضافی دارد.

وی گفت: “ما والدین را وادار می كنیم كه س questionsال كنند.” فکر دیگر او: “گاو مقدس ، فکر نمی کنم بتوانم به کودک 3 ساله شلیک کنم.”

مقامات فدرال در حال ارائه آموزش های اضافی به داروسازانی مانند واتسون و کمک به غلبه بر کاهش سطح ایمن سازی در کودکان ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا هستند. ترس از COVID-19 باعث شد والدین از مطب پزشک و متخصصان اطفال جلوگیری کنند تا مراقبت های شخصی را محدود کنند. در نتیجه ، بسیاری از کودکان فاقد واکسیناسیون معمول هستند.

دکتر شان اولری ، نایب رئیس کمیته بیماری های عفونی آکادمی اطفال اطفال گفت: کودکانی که از واکسیناسیون عقب هستند معمولاً در صورت ایمن سازی کودکان اطراف خطر سلامتی ندارند. وی گفت ، با این حال ، گروه بزرگی از کودکان عقب مانده اند و بیماری های بسیار مسری قابل پیشگیری با واکسن هایی که در سایر نقاط جهان در گردش است ، فقط با هواپیما در راه است.

وی در ایمیلی گفت: “این یک معامله بزرگ است.”

در ماه آگوست ، وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای رفع محدودیت ها در بسیاری از ایالت ها که مانع از ایمن سازی کودکان توسط داروسازان دارای پروانه دولتی شد ، اقداماتی انجام داد.

دبیر HHS ، الکس هازارد ، با اعلام تغییر سیاست ، گفت: “اقدام امروز به معنای دستیابی آسانتر به واکسن های نجات دهنده برای فرزندان ما است ، زیرا ما تلاش می کنیم سطح ایمن سازی در طی همه گیری COVID-19 بالا بماند.” .

با این وجود ، چالش ها در مورد ادغام کامل داروسازان در چارچوب ملی واکسیناسیون کودکان همچنان وجود دارد ، کارشناسان ایمن سازی گفتند.

یک مسئله اساسی این است که تعداد کمی از داروسازان در برنامه واکسن برای کودکان شرکت می کنند ، یک ابتکار فدرال که واکسن های نیازمندترین کودکان کشور را خریداری می کند. نیمی از کودکان در ایالات متحده از طریق برنامه خرید واکسن های پیشنهادی دولت برای کودکان 0 تا 18 سال که دارای درآمد کم ، بیمه نیستند یا به گروه محلی تعلق دارند ، ایمن سازی می کنند. سخنگوی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت که در مقایسه با سال گذشته ، سفارشات واکسن با بودجه VFC از 9 نوامبر 9.6 میلیون دوز کاهش یافته است. واکسن های حاوی سرخک حدود 1.3 میلیون دوز کاهش می یابد.

سفارشات هفتگی واکسن آنفلوانزا و واکسن های حاوی سرخک شروع به بازیافت در سطح سال گذشته می کند ، اگرچه اگر خوشه های فعلی COVID بر روی ویزیت های پزشک تأثیر مهمی داشته باشد ، حجم مجدداً تحت تأثیر قرار می گیرد.

کلر هانان ، مدیر اجرایی انجمن مدیران ایمن سازی ، بدون پرداختن به مواردی که مانع از شرکت داروسازان در برنامه واکسن برای کودکان می شود ، گفت: در نهایت ممکن است اقدامات برای دسترسی بیشتر والدین به واکسیناسیون های دارویی برای کمک به فقط ثروتمندان آمریکایی که از آن استفاده می کنند. .

هانان گفت: “بله ، ما یک وضعیت همه گیر داریم که باعث کاهش واکسیناسیون های معمول شده است.” “اما من نمی خواهم ببینم که ما به دنبال راه حلی هستیم که فقط در خدمت کسانی باشد که می توانند پول پرداخت کنند.”

داروخانه ها به عنوان یک محل دسترسی مناسب عمل می کنند. تقریباً 90٪ آمریکایی ها در سال 2018 در 5 مایلی یک داروخانه محلی زندگی می کردند. در مقابل ، طبق گزارش محققان دانشگاه واشنگتن ، در حدود 5٪ از شهرستانهای روستایی در سال 2019 پزشک خانواده ندارند. سی و پنج درصد از مناطق روستایی متخصص اطفال ندارند. علاوه بر این ، KFF دریافت که بیش از 51٪ از کودکان در سال 2017 خانه پزشکی ندارند ، این بدان معنی است که آنها برای مراقبت از خود پزشک مراقبت های اولیه ندارند. (KHN یک برنامه تحریریه مستقل از KFF است.)

LJ Tan ، مدیر ارشد استراتژیک در ائتلاف ایمن سازی ، یک سازمان ملی پزشکان و متخصصان بهداشت با تمرکز بر آموزش واکسن ، گفت: “ما به داروسازان خود برای واکسیناسیون احتیاج داریم” تا بتوانند از پس فرزندانشان برآیند.

کنگره برنامه واکسن برای کودکان را راه اندازی کرد تا خلا imm ایمن سازی را که در اوایل دهه 1990 اپیدمی سرخک که منجر به کشته شدن صدها نفر شد ، پیدا کند. با پریدن پزشکان از درگیری ، درگیری داروسازان به میزان قابل توجهی عقب ماند.

این مدل ادامه دارد. سخنگوی CDC از 6 اکتبر ، از حدود 38000 شرکت ارائه دهنده شرکت ، گفت که حدود دو سوم در کارهای خصوصی کار می کنند. هفتاد و یک داروخانه هستند.

استفانی واسرمن ، مدیر اجرایی ایمنیز کلرادو ، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در آرورا ، گفت که افزایش تعداد داروسازان در VFC “واقعاً بخش مهمی” برای موفقیت مجوز فدرال است. با این حال ، “فقط به این دلیل که آنها می توانند شرکت کنند به این معنی نیست که لزوماً از آن استفاده خواهند کرد” ، مگر اینکه داروسازان معتقد باشند این برنامه به خوبی پشتیبانی شده و به تجارت آنها کمک خواهد کرد.

متقاضیان باید به شرایط سخت نگهداری و جابجایی ، که شامل دماسنج های گران قیمت و یخچال های فریزر است که فقط برای محصولات تحویل داده شده تحت برنامه دولت استفاده می شود ، پایبند باشند. و اگر تقاضای کافی وجود نداشته باشد ، متخصصان واکسن می گویند ، سرمایه گذاری ممکن است ارزش آن را نداشته باشد.

برای داروخانه های روستایی ، میشائلا نیوئل ، رئیس شبکه خدمات گسترده جامعه میسوری گفت ، هزینه پرداخت تجهیزات و کارکنان مورد نیاز برای انجام کارهای اداری قبل از اقدام محاسبه می شود.

هانان گفت: “حدس می زنم ارزش فشردن ندارد.”

نیوول افزود: فقط فکر می کنم در حال حاضر موانع برای ورود داروخانه ها خیلی زیاد است.

از طرف دیگر ، مدیران ایالتی نیز در تأمین نیازهای برنامه مشکل دارند. یک مطالعه در سال 2019 موفقیت محدودی را در دریافت داروهای ویروس پاپیلومای انسانی از طریق برنامه واکسن های کودک در داروخانه های میشیگان نشان داد زیرا اداره بهداشت ایالتی کارمندی برای انجام بازرسی در محل ندارد.

هانان گفت ، تنش ها بر سر منابع دولتی فقط در طی همه گیر شدن بدتر شده است.

ربکا اسنید ، معاون اجرایی و مدیر اجرایی اتحاد ملی اتحادیه های دارویی ایالتی گفت: “نمی توانید آنها را صدا کنید که پهنای باند ندارند.” “آنها مصالحه می شوند.”

کارشناسان ایمن سازی می گویند که پرداخت همچنین یک چالش برای جذب و نگهداری ارائه دهندگان در برنامه است.

Medicaid ، یک برنامه بیمه درمانی تحت حمایت دولت است که به بسیاری از کودکان تحت حمایت ابتکار واکسن خدمات درمانی ارائه می دهد ، هزینه کافی را به ارائه دهندگان پرداخت نمی کند. بر اساس گزارشی از Immunize Colorado ، پزشکان شرکت کننده به طور متوسط ​​5 تا 15 دلار برای هر واکسنی که از طریق واکسن های کودکی تجویز می کنند ، از دست می دهند.

اگر خانواده قادر به پرداخت هزینه نباشند ، داروسازان نمی توانند از واكسن به فرزندان واجد شرایط رد كنند.

در این گزارش آمده است ، برخی از کشورها برنامه های Medicaid خود را با استفاده از یک مدل مراقبت مدیریت شده اجرا می کنند ، که این امر می تواند پرداخت هزینه داروسازان را دشوارتر کند. كودكانی كه در این برنامه ها ثبت نام می شوند معمولاً باید از ارائه دهندگان خاصی مراقبت كنند. اگر داروساز محلی آنها در لیست تأمین کنندگان تأیید شده نباشد ، ممکن است به آنها مبلغی پرداخت نشود.

احتمال پرداخت ناچیز یا کم هزینه ، تیم میتچل از داروساز و صاحب داروخانه را از ارائه واکسن در سه داروخانه خود در نئوشو ، میسوری ، حدود 30 دقیقه از خط ایالت اوکلاهما منصرف کرد. وی گفت پس از اینکه متوجه شد کودکانی که به داروخانه های او می آیند فاقد واکسیناسیون معمول هستند ، از اواخر دهه 1990 بیماران را ایمن سازی می کند.

وی گفت: “من آن را راهی برای كمك به جامعه خود می دیدم ، اما همچنین آن را به عنوان یك فرصت تجاری دیدم.”

میچل ، 53 ساله ، پیشنهادات واکسن را راهی برای جدا شدن از رقابت و جذب مشتری بیشتر به داروخانه های خود می داند. وی گفت که برای ثبت نام در واکسن های کودکان درخواست داده است.

وی ضمن استقبال از مجوز فدرال ، اذعان داشت که همه هم سن و سالان وی توانایی ارائه خدمات را ندارند.

میچل گفت: “ما نمی توانیم به صورت رایگان کار کنیم.”
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes