بعد از دریافت ماشین حتما دقت کنید که قرارداد رسمی اجاره ماشین در کیش و همچنین دفترچه رنت کار کیش به شما داده شود. برای اجاره خودرو در کیش، شرکتهایی را مد نظر داشته باشید که مجور رسمی فعالیت از منطقه آزاد کیش را دارند و همچنین عضو انجمن رنت کاران هستند. شرکت هایی که مجاز هستند در کیش ماشین اجاره دهند باید حتما مجوز رسمی از منطقه آزاد کیش داشته باشند، اگر شما از فردی در خیابان یا جلوی درب پاساژ ها ماشین اجاره کنید، بدون شک این فرد هیچ شرکت و مجوزی ندارد و یقین داشته باشید که در دردسر خواهید افتاد. پس اگر به طور مثال با مواردی مواجه شدید که فردی به شما اعلام کرد اسپرتیج رو ۳۵۰.۰۰۰ تومان و یا دودج شارژر ۵۰۰.۰۰۰ تومان مطمئن باشید که مشکلات زیادی برای شما ایجاد خواهد شد. لطفا در نظر داشته باشید اعلام قیمت جهت برآورد هزینه های سفر می باشد. در این تالار امكانات مناسبی جهت نمایش فیلم های 35 میلیمتری وجود دارد. شعاری که در اینجا وجود دارد ” ۸۰ میلیون، یک ملت و یک ضربان قلب” واقعا همین است و واقعا ۸۰ میلیون چشمشان به پای بازیکنان تیم ملی فوتبال و جوانان است و این یک فرصت است که باید از آن استفاده کرد.

اجاره ماشین در کیش
کرایه ماشین در کیش را حتما از مجموعههایی انجام بدهید که دفتر دارند و هیچ وقت به افراد غریبه و خیابانی برای چنین داد و ستدی استفاده نکنید. در خیابان های كیش دوربین های كنترل سرعت نصب شده و بازرسان و عوامل نامحسوس سرعت خودروها را تحت نظر دارند. برای اجاره ماشین در کیش، شرکتهای متفاوتی وجود دارند که این خدمات را ارائه میدهند. در جدول زیر درصد گردشگرانی که به وجود و یا عدم وجود تخلفات در موارد تعیین شده اعتقاد داشته اند آمده است. سلام، اولا خوشحال هستیم که جزیره کیش را برای سفر خود انتخاب کرده اید، امیدواریم که اقامت خوشی را در جزیره زیبای کیش داشته باشید، شما پس از خواندن این مقاله با تمام مراحل و روند اجاره ماشین در کیش آشنا خواهید شد. اقامت در هتل بزرگ ارم سفر شما را به جزیره شادتر میکند. اگر به کیش و مناطق آزاد دیگری مانند قشم سفر کرده باشید شاید نخستین چیزی که توجه شما را به خودش جلب می کند، خودروهای آخرین مدل خارجی است که با قیمتی بسیار ارزان تر از سرزمین اصلی در سطح جزیره رفت و آمد می کنند. خوب شما اگر قصد گشت و گذار در کیش را داشته باشید شاید به فکر اجاره ماشین در کیش بیافتید و جزیره رو با آن بگردید که فکر خوبی هم هست مخصوصا اگر هوا گرم باشه و نیاز به کولر باشه !

در حقیقت در این جزیره ها اصلا خودرو داخلی نمی بینید اما شاید شما هم دلتان بخواهد برای مدتی اندک هم که شده سوار یکی از این ماشین های آخرین مدل شوید. شاید این موضوع سبب شده که بسیاری از زوجهای جوان این خودروهای قدیمی و کلاسیک را انتخاب کنند. اگر در مدتی که ماشین در اجاره شما بوده، خلاف رانندگی مرتکب نشده باشید، مبلغ خلافی پس داده میشود. اگر به نکاتی که گفته شد توجه نشود مشکلاتی مانند عدم بازگشت ضمانت خلافی و یا کسر مبلغ زیادی از ودیعه به بهانه های مختلف را در پی خواهد داشت چرا که این افراد بدون هیچ مجوز و بعضا بدون قرارداد هستند و شما از نظر قانونی هیچگونه پیگیری نمی توانید انجام دهید، بدیهی است که اگر از شرکت معتبر و دارای مجوز ماشین اجاره کنید هیچگونه مشکلی پیش نخواهد آمد. در غیر این صورت اگر به مشکل بخورید، ار نظر قانونی دستتان بسته خواهد بود. در صورتی که با ماشین تصادف کنید و شما مقصر باشید، هزینه خسارت بر عهده شما خواهد بود. این کشتی تفریحی بزرگ ترین رستوران دریایی را دارد که 130 نفر ظرفیت دارد. کشتی به گل نشسته یونانی یکی از جاذبههای گردشگری جزیره کیش است که در پارک ساحلی غروب یا همان پارک ساحلی کشتی یونانی واقع شده است.

حداکثر سرعت در جزیره کیش در معابر اصلی برابر تابلوهای نصب شده در نوار سیاحتی 50 کیلومتر می باشد. بوق زدن در کلیه معابر ممنوع می باشد. یک شبکه زیرزمینی از کاریزها و معابر سنگی در اطراف یک قنات تاریخی وجود دارد که گفته می شود حدود 2500 سال پیش برای جمع آوری ، تصفیه و ذخیره آب برای ساکنان حریره ساخته شده است. از امکانات پلاژ مخصوص بانوان، میتوان به حمام اختصاصی با آب شیرین، بوفه، محلی برای اجاره تیوب، سایهبان، وسایل بازی مخصوص کودکان، صندلیهای مخصوص آفتاب گرفتن، بخش غواصی، پارکینگ و وجود غریقنجاتهای حرفهای اشاره کرد. حتی اگر آب دریا بر میداری.» می توان اشاره کرد. اما کاملا اشتباه است و در صورتی که این انتخاب به درستی انجام شود می تواند بسیار مقرون به صرفه نیز باشد. امکانات هتلها، مراکز تفریحی و خرید در جزیره کیش بسیار بالا بوده و جوابگوی نیاز تمامی افراد با سلایق متفاوت میباشد.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اینجا کلیک کنید لطفا از صفحه ما بخواهید.

ایندکسر