[ad_1]

اگرچه امسال یک بیماری همه گیر عمیق است ، اما تنش ها بر سر استفاده از ماسک همچنان ادامه دارد و اخیراً از پزشکان و سایر پزشکان خواسته شده است که در مورد اثربخشی ماسک تبلیغ کنند و سپس در اوقات فراغت خود بدون ماسک بمانند یا از ماسک نزدن خود مباهات کنند. اصلاً

در یک مطالعه جدید Medscape که سناریوهای اخلاقی را ارائه می داد ، از پزشکان پرسیده شد ، “آیا اخلاق است که وقتی دیگران در اطراف هستند از استفاده از ماسک خودداری کنند؟”


سیزده درصد پاسخ مثبت دادند؛ 14٪ گفتند: “نه ، زیرا این آزادی شخصی را نقض می کند”. 60٪ پاسخ دادند: “نه ، به دلایل دیگر”؛ و 13٪ گفتند: “این بستگی دارد.”

یک متخصص اطفال در این مطالعه اظهار داشت: “استفاده از ماسک در درجه اول از دیگران محافظت می کند. استفاده نکردن از ماسک خودخواهانه و قابل بخشش نیست.”

آیا مریضی را می بینید که ماسک نخواهد زد؟

اکثر پزشکان (68٪) از ملاقات با ماسکی که در مطب خود ماسک استفاده نمی کند یا فاصله اجتماعی ندارند ، امتناع می ورزند ، اما 18٪ اظهار داشتند که از ملاقات با آنها امتناع ورزند و 14٪ گفتند: “این بستگی دارد.”

پزشکان مطب بیشتر از پزشکان بیمارستان از مراجعه به این بیماران امتناع می ورزند (71٪ در مقابل 60٪).

همچنین از پزشکان س askedال شد که آیا اخلاقی است که پزشکان در مورد عقاید سیاسی خود با بیماران صحبت کنند؟

تقریباً نیمی (45٪) پاسخ منفی دادند ، اما 19٪ آن را اخلاقی و 36٪ آن را وابسته دانستند.

یک جراح عمومی نوشت: “کریپس ، این امر به اندازه ای که با عموی شما در شام یکشنبه بود بد بود.”

یک متخصص ارولوژی گفت: “بله ، من انسان هستم و حق دارم نظر خود را اعلام کنم.”

آیا بیماران Medicaid را محدود می کنید؟

بیماری همه گیر منجر به از دست دادن شغل و در نتیجه از دست دادن بیمه توسط کارفرما شد. نویسندگان این تحقیق می نویسند که تخمین زده می شود تعداد افراد بیمه نشده از 3 میلیون نفر به 8 میلیون نفر افزایش یافته است.

از پزشكان سال شد كه آيا با توجه به اينكه ممكن است در سال جاري بسياري از بيماران نياز به مراجعه به Medicaid داشته باشند ، آيا مي توانند تعداد بيماران Medicaid را در عمل محدود كنند. 63٪ گفتند که این کار را نمی کنند. 10٪ گفتند 12٪ گفتند که قبلاً این کار را انجام داده اند. و 15٪ گفتند: “این بستگی دارد.”

تعداد کارمندان شاغل و شاغل در اداره متفاوت است. اگرچه سه چهارم پزشکان شاغل گفته اند که در صورت افزایش تعداد بیماران مبتلا به Medicaid ، تنها نیمی از پزشکان عمومی این موضوع را گفته اند.

یک چشم پزشک توضیح داد: “من هزینه های سربار بالایی دارم. با پرداخت کم نمی توانم زنده بمانم.”

یک روانپزشک گفت: “من خواهان ملاقات بیماران گذشته خود خواهم بود ، صرف نظر از بیمه و توانایی پرداخت آنها ، اما بیماران جدید Medicaid را قبول نمی کنم.”

آیا رمزگذاری شرایط بیمار برای اجازه قبلی ، اخلاقی است؟

در سال جاری کمتر پزشکی گفته است که هنگام ثبت ادعا یا درخواست اجازه قبلی ، بیش از حد تخمین یا کدگذاری وضعیت بیمار از نظر اخلاقی قابل قبول باشد.

امسال 8٪ پاسخ مثبت دادند. 78٪ پاسخ منفی دادند و 14٪ بررسی کردند ، “ترجیح می دهم جواب ندهم.”

نویسندگان یادداشت می کنند ، یک دهه پیش ، 17٪ پاسخ مثبت داده اند. 73٪ پاسخ منفی دادند و 9٪ گفتند: “بستگی دارد.”

نویسندگان می نویسند ، این ممکن است به دلیل مجازات های سختگیرانه تر برای این عمل باشد. در سال 2019 ، وزارت دادگستری ایالات متحده 2.6 میلیارد دلار برای تسویه حساب و تصمیم گیری در پرونده های مدنی مربوط به کلاهبرداری و ادعاهای دروغین در صنعت بهداشت و درمان دریافت کرد.

آیا شما دارونما را تجویز می کنید؟

س Anotherال دیگر این نظرسنجی این سال را مطرح می کند که آیا پزشکان هرگز نوع دارونمائی درمانی را تجویز می کنند (بعید به نظر می رسد کمکی کند اما آسیب کمتری به آن وارد می شود) به بیماری که نیازی به درمان ندارد اما در دریافت چیزی مصمم است.

کمی بیشتر از یک سوم (34٪) پاسخ مثبت دادند. 47٪ پاسخ منفی دادند و 19٪ گفتند: “این بستگی دارد.”

درصد پاسخ دهندگانی که “بله” پاسخ داده اند بالاتر از یک دهه پیش است ، هنگامی که این س askedال پرسیده شد ، نویسندگان این تحقیق گفتند ، احتمالاً به دلیل تاکید بیشتر بر میزان رضایت بیماران و نگرانی در مورد رتبه بندی آنلاین.

سوال دیگری در مورد “آبیاری” بیماران پرسیده شد.

پزشکان جوانتر از پزشکان مسن تر می گویند که اگر پزشکان دارای طرح جامع یا طرح تقسیم سود / پس انداز باشند ، بیماران با بسیاری از بیماری های دیگر را کنار می گذارند.

برای پزشکان زیر 45 سال ، 18٪ پاسخ “بله” دادند. 61٪ ، نه و 21٪ گفتند: “این بستگی دارد.” در میان پزشکان حداقل 45 ساله ، 10٪ پاسخ مثبت دادند. 73٪ پاسخ “نه” و 16٪ “بستگی دارد”.

مرزهای عاشقانه با بیماران

س Quesالات مربوط به مرزهای روابط عاشقانه در تحقیقات پاسخ های متفاوتی می دهند و امسال نیز از این قاعده مستثنی نبود.

به طور کلی ، عاشقانه های بیمار هنوز تابو محسوب می شوند ، به نظر می رسد در دهه گذشته چنین روابطی مقبول تر شده است.

دلیل آن ممکن است این باشد که بیماران می توانند اطلاعات شخصی خود را مشاهده کرده و پست های رسانه های اجتماعی در مورد پزشکان خود را به صورت آنلاین بخوانند. یکی دیگر از عوامل احتمالی این است که برخی از بیماران اکنون برای پزشکان خود پیامک ارسال می کنند یا آنها را با نام کوچک صدا می کنند.

در مورد اینکه آیا تعامل عاشقانه یا جنسی با بیمار قابل قبول است ، 2٪ پاسخ مثبت دادند. 26٪ گفتند: “بله ، بعد از شش ماه که دیگر بیمار شما نیستند”. 62٪ پاسخ منفی دادند و 10٪ گفتند: “بستگی دارد.”

پزشکان زن چنین روابط عاشقانه کمتری را نسبت به مردان پذیرفته اند. در میان پزشکان زن ، 69٪ پاسخ منفی و 8٪ گفته اند که بستگی دارد. 58٪ از همکاران مرد آنها “نه” پاسخ دادند و 10٪ نیز “این بستگی دارد”.

نظرات نظرسنجی منعکس کننده تقسیم شدیدی در این زمینه است.

یک متخصص گوارش اظهار داشت: مواردی وجود دارد که چنین رابطه ای می تواند برای هر دو طرف سالم و مفید باشد. اگر پزشک یک بیمار سرماخوردگی را در یک مرکز اورژانس معالجه کند و سپس در یک فروشگاه مواد غذایی با آنها روبرو شود و سازگاری پیدا کند ، این یک مشکل است؟ “

یک متخصص قلب با تأکید بیشتری به این سوال پاسخ داد: “لعنت ، نه! این نامناسب ، غیرقانونی و نفرت انگیز است.”

مارسیا فرلیک روزنامه نگار مستقلی در شیکاگو است. وی پیش از این برای شیکاگو تریبون و Nurse.com مقاله می نوشت و سردبیر روزنامه های شیکاگو سان تایمز ، سینسیناتی اینکوایر و سنت بود. ابر (مینه سوتا) تایمز. او را در توییتر در دنبال کنید mfrellick.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر