مرطوب کننده ها و نرم کننده ها سطح رطوبت پوست را افزایش داده و از خشکی پوست جلوگیری می کنند. از بزرگترین مشکلاتی که افراد امروزه با آن دست و پنجه نرم میکنند خشکی پوست بدن و صورت است. اما راحت ترین و قدیمی ترین راه استفاده از مرطوب کننده ها یا آبرسان هاست.خیلی تفاوتی نداره از چه مرطوب کننده ای استفاده کنید اما با این حال برخی از مرطوب کننده ها حسابی محبوب هستند و حساب خودشون رو پس دادن به همین خاطر ما اینجا چند تا از بهترین مرطوب کننده ها رو معرفی میکنیم.

به خاطر داشته باشید که کرمهای شما نباید معطر و یا حاوی الکل باشند زیرا این دو باعث خشکی بیشتر پوست شما میشوند. اگر میخواهید بیشتر در مورد این محصولات مراقبتی برای پوست بدن و تاثیر آنها بخوانید به سایت مینی ژوپ مراجعه کنید. با توجه به بودجه خود خرید کنید و هیچ لزومی ندارد که شما بیشتر از نیاز و تواناییتان خرید کنید. با مصرف منظم کرم رطوبت رسان، پوست خود را از خشکی و پوسته پوسته شدن محافظت می کنید. این کار باعث هیدراته و مرطوب شدن سطح پوست می شود و پوست را شاداب و کرم مرطوب کننده فورمس جوان می کند.

تمام این ویژگی هایی که گفتیم به کنار فقط بدیش اینکه یکم توی ایران سخت گیر میاد اما کار نشد نداره و ما تمام سعیمون رو میکنیم که توی فروشگاه بادومی موجودش کنیم. در واقع با این کار یک لایهی محافظتی روی پوست ایجاد میکنند تا رطوبت و آبی که خود پوستتان به صورت طبیعی تولید کرده از بین نرود.

این ماده در سه گرید با وزن مولکولی متفاوت ارائه میشود که پایینترین وزن مولکولی، باعث میتواند به لایه درم نیز نفوذ کند. کرمهای آبرسان رطوبت پوست شما را تامین میکنند و کرمهای مرطوبکننده با ایجاد یک لایه چربی کنترل شده از این رطوبت محافظت میکنند. حالا میخواهیم چند از بهترین مرطوب کننده های صورت رو بهتون معرفی کنیم که با خیال راحت مرطوب کننده محبوبتون رو بخرید. کرم مرطوب کننده رطوبت پوست را تامین می کند. مهم ترین نکته که باید به آن توجه کرد نوع پوست صورت است که می تواند چرب، خشک، معمولی و مختلط باشد. اگر از نوع پوست خود اطلاع ندارید می توانید یک مرطوب کننده برای پوست های معمولی را تهیه کنید و بعد بررسی کنید پوستتان به طور قابل توجه خشک تر یا چرب تر شده است.

ایندکسر