مشاوران CDC برای بررسی داده های واکسن Pfizer-BioNTech COVID-19


(رویترز) – کمیته مشورتی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) روز جمعه برای بررسی داده ها در مورد واکسن COVID-19 که توسط Pfizer Inc و BioNTech SE تولید شده است ، جلسه می گذارد و انتظار می رود روز یکشنبه رأی گیری مشخص شود توصیه هایی به پزشکان در مورد چگونگی استفاده از آن.

جلسه پنل CDC (https://bit.ly/36WEmXa) جلسه کمیته مستقل مستقل مشاوره سازمان غذا و داروی ایالات متحده در روز پنجشنبه را دنبال می کند ، که در مورد داده های واکسن Pfizer بحث و بررسی می کند که آیا مجاز است یا خیر. استفاده اضطراری FDA حرف آخر را می زند.

دکتر ویلیام شفنر ، متخصص بیماری های عفونی و عضو غیر رای دهنده در کمیته مشورتی CDC در اقدامات ایمن سازی (ACIP) ، گفت: فاصله بین دو جلسه ACIP به FDA اجازه می دهد تا یک مجوز اضطراری را تنظیم و صادر کند ( EUA) قبل از رای گیری ACIP.

با این حال ، اگر مشاوران FDA سوالی داشته باشند یا اطلاعات بیشتری بخواهند ، این برنامه می تواند تغییر کند.

هفته گذشته ، ACIP به کارمندان بهداشت و ساکنان مراکز مراقبت طولانی مدت رای داد تا اولین دوزهای واکسن COVID-19 را در ایالات متحده دریافت کنند.

این آژانس در وب سایت خود (https://bit.ly/) گفت که کارکنان بهداشتی که در سه ماه گذشته به ویروس کرونا آلوده شده اند ممکن است واکسیناسیون را به تعویق بیندازند تا به افراد مستعد عفونت اجازه دهند ابتدا عکس ها را دریافت کنند. 36X5gOJ).

در این گزارش آمده است: “داده های فعلی نشان می دهد که در این دوره بعد از عفونت اولیه ، عفونت مجدد غیرعادی است.”

ماه گذشته ، فایزر گفت كه رژیم دوز دوز 95٪ در پیشگیری از بیماری COVID-19 مثر است و هیچ مشكل عمده ای در زمینه ایمنی ندارد. این دارو ساز روز جمعه اطلاعات خود را به ACIP ارائه می دهد.

FDA اسناد روز سه شنبه را برای آماده سازی جلسه کمیته مشورتی روز پنجشنبه منتشر کرد و گفت داده های مربوط به کارایی و ایمنی واکسن Pfizer انتظارات آن را برای مجوز برآورده می کند.

پانل ACIP باید چندین گروه را توصیه کند ، از جمله اینکه آیا این واکسن باید در نوجوانان بین 16 تا 18 سال استفاده شود و یا اینکه آیا باید در زنان بارداری که از مطالعه دیررس Pfizer حذف شده اند ، استفاده شود.

شفنر ، نماینده بنیاد ملی بیماری های عفونی در پانل ACIP ، گفت که بیش از 300000 کارگر بهداشت زنانی هستند که باردار یا شیرده هستند.

شفنر گفت: “این بی اهمیت نیست.” “در هر مرکز پزشکی ، بلافاصله این سال مطرح می شود:” آیا به این افراد واکسن می دهید؟ ” و اگر چنین است ، تحت چه شرایطی؟ “

وی گفت ، تاکنون ، بحثهای ACIP به این زنان اجازه داده است تا واکسن را دریافت کنند ، زیرا اطلاعات کاملی در مورد ایمنی و کارایی آن دریافت کردند ، اما هنوز در مورد این موضوع رأی نداده اند.

CDC بر اساس توصیه های ACIP برنامه های واکسیناسیون ایالات متحده را برای بزرگسالان و کودکان تنظیم می کند.

قرار است جلسه مشاوران FDA در 17 دسامبر برای بحث در مورد واکسن COVID-19 Moderna Inc ، که همچنین برای استفاده اضطراری در ایالات متحده در حال بررسی است.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes