[ad_1]

بر اساس بیانیه ای که روز پنجشنبه در پادکست به تفصیل شرح داده شده است ، ارزیابی مهارت های بالینی مرحله 2 نظرسنجی مجوز پزشکی ایالات متحده (USMLE) در حال انتقال به یک قالب مجازی از راه دور است.

امتحان تمام روز ، که به طور سنتی شرکت کنندگان در آزمون نیاز به تماس فیزیکی با بیماران استاندارد دارند ، به دلیل ایمنی در همه گیر متوقف شد.

بر اساس این گزارش ، اعلامیه روز پنجشنبه غافلگیر کننده بود ، زیرا اسپانسرهای آزمون در ماه مه اعلام کردند که به تعلیق مرحله 2 CS برای 12 تا 18 ماه آینده ادامه می دهند. اخبار پزشکی Medscape.

“در اسرع وقت”

کریستوفر فدوک ​​، MD ، مدیر اجرایی همکاری همکاری ارزیابی مهارت های بالینی ، در پادکست گفت که برنامه برای اجرای تغییرات تعیین نشده است.

وی گفت: “گرچه ما می خواهیم هر چه زودتر آزمون اصلاح شده را از سر بگیریم ،” این آزمون بر زمان اقامت ، برنامه درسی مدارس و تغییرات موقت در سیاست های واجد شرایط بودن که در حال حاضر برای مرحله وجود دارد ، تأثیر می گذارد 3 ، و برای صدور گواهینامه ECFMG (کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی). “

دیوید جانسون ، ماساچوست ، ارزیابی کننده ارشد فدراسیون شورای پزشکی دولتی ، گفت که انتظار می رود “در اوایل سال 2021” به روز رسانی در وب سایت USMLE و در رسانه های اجتماعی انجام شود.

فدوك اظهار داشت كه نظرسنجي ها بين ساكنان سال اول و مديران برنامه ها براي ارزيابي فعاليت هاي اصلي كارآموزان و سطح صلاحيت مورد انتظار براي ساكنان آغاز كننده عمل كنترل شده انجام شده است.

پیام با انتقاداتی روبرو شد

برایان کارمودی ، MD ، متخصص نفرولوژیست کودکان در بیمارستان کودکان King’s Daughters در نورفولک ، ویرجینیا ، که به طور مفصل درباره تغییرات در آزمون های صدور مجوز نوشت ، زمان اعلام این خبر را زیر سوال برد ، که دو روز پس از قطعنامه ای که در جلسه اتاق نمایندگان انجمن پزشکی آمریکا (AMA) (HOD).

او گفت اخبار پزشکی Medscape که در این قطعنامه از AMA خواسته شده است تا “اقدامات سریع” را انجام دهد تا NBME (شورای ملی متخصصان پزشکی) و NBOME (شورای ملی متخصصان پزشکی استخوان سازی) را برای لغو USMLE Step 2 CS و COMLEX-USA تشویق کند [Comprehensive Osteopathic Medical Licensing Examination of the United States] سطح 2-PE (ارزیابی عملکرد). “

“[The HOD] خواستار انجام “فرآیند آزمون جایگزین” توسط مدارس معتبر پزشکی شد. شاید هوا فقط یک تصادف باشد ، اما اینها برای من دو بخش مهم از اخبار USMLE Step 2 CS بودند که تقریباً در همان روزها منتشر شدند. “

سخنرانانی که این مصوبه را مشاهده کرده اند گفتند که این آزمون “دارای درصد قبولی بسیار بالایی است” و کاستی های جدی در زمینه آموزش و آموزش دانش آموزان “برای توجیه” هزینه ها و منابع مورد نیاز برای شرکت در آزمون را تشخیص ندادند. .

تصمیم USMLE برای انتقال امتحان به مجازی و از راه دور پاسخ های خاصی را در شبکه های اجتماعی ایجاد می کند.

مایک بوث ، دکتر ، دانشیار دانشگاه پزشکی داکوتای شمالی در بیسمارک و نویسنده قطعنامه AMA ، به اخبار پزشکی Medscape که تغییر پیشنهادی در قالب مرحله 2 CS “مضحک است … تمام هدف آزمون قرار دادن دانشجو در مقابل بیمار در قالب مصاحبه زنده است.”

“از دست دادن پول”

جانسون اذعان کرد که حامیان مالی شکایات زیادی در مورد این آزمون شنیده اند ، از جمله تعداد محدود سایت های آزمون ، هزینه امتحان (بین 1300 تا 1600 دلار) ، “ماهیت مصنوعی” بیمار استاندارد شده و تعداد محدود شرکت کنندگان در امتحان به همراه نمره آنها.

دکتر استانیسلاو لازارف یکی از معدود افرادی است که معتقد است CS 2 از مرحله 2 باید به طور کامل حذف شود. وی روز پنجشنبه در توییتی نوشت که این یک “آزمون کاملاً بی معنی” است که انگیزه آن سود است. وی نوشت: “هر دانشكده پزشكی آمریكا در سال 3 برای هر گرایش امتحانات مهارت های بالینی دارد و این آزمایشات كافی است.”

https://twitter.com/nedmareldo/status/132955203380909070708

مانند لازاروف ، بوت و دیگران معتقدند که امتحان CS ضروری نیست و هزینه ها و منابعی که وی استفاده می کند “باید بهتر استفاده شود”. بوت می گوید که آزمون CS “اتلاف پول و اتلاف منابع است … نود و نه درصد دانش آموزان در این آزمون موفق می شوند.” “این آزمون در یافتن چیزها مثر نیست. ما در حال پیگیری مشکلی هستیم که وجود ندارد.”

وی گفت که در سالهای تدریس خود ، از بین 175 دانش آموز ، فقط سه دانش آموز در او موفق نشده اند و با توجه به ارزیابی عمیق مهارت هایی که قبلاً در دانشکده های پزشکی تدریس می شدند ، این آزمون زائد بود.

وی گفت: “مدیران آزمون” نتوانستند این مورد را تکرار کنند. “این یک محیط بسیار مصنوعی با نقص های فراوان است.”

بوت به طور کلی با نیاز به آزمایش موافق است ، اما می گوید که آزمون CS م notثر نیست و تغییرات پیشنهادی فقط اوضاع را بدتر می کند.

وی می پرسد: “چرا NBME می خواهد در وسط این ماجرا قرار بگیرد ، در حالی که ما افراد بسیار خوب و با انگیزه از دانشکده بالینی را در اختیار داریم که می توانند از طریق آینه در اتاق یا اتاق کناری آنجا باشند و ببینند چه خبر است؟”

کارمودی گفت که به دلایل بسیاری از دانشجویان مدتهاست که با مرحله 2 CS مخالف بوده اند. وی گفت ، این احتمال وجود دارد كه امتحان مبتنی بر رایانه برخی از مخالفت های مداوم را پاسخ دهد.

کارمودی گفت: “اگرچه آنها هزینه ثبت نام را اعلام نکرده اند ، اما ممکن است آزمون مجازی ارزان تر باشد و باید دیگر نیازی به سفر به یکی از سایت های آزمون نباشد. اما اجرای یک آزمون مبتنی بر رایانه برخی نگرانی های دیگر را دامن می زند.” در مرحله 2 CS ، مانند فقدان اعتبار قابل پیش بینی. حتی ازمایش معاینه در مجامع پزشکی و عموم مردم می تواند با آزمایش در این قالب کاهش یابد. ”

وی گفت اگر NBOME از این الگو پیروی کند ، می بیند.

“آنها معمولاً از هر كاری كه NBME / USMLE انجام می دهد تقلید می كنند و سطح 2-PE COMLEX-USA آنها مورد انتقاد جدی قرار دارد زیرا تا همین اواخر آنها از انجام تعلیق طولانی مدت امتحان خودداری می كردند و در عوض اصرار داشتند كه دانشجویان استئوپات به شیکاگو (شهری در قرنطینه برای بازدیدکنندگان) برای شرکت در آزمون مهارت های بالینی COMLEX-USA. “

کارمودی گفت: “من تعجب می کنم که آیا آنها با شروع مجدد آزمون سعی می کنند از قالب شخصی خلاص شوند؟”

Carmody رابطه مالی مربوطه را فاش نمی کند.

مارسیا فرلیک روزنامه نگار مستقلی در شیکاگو است. او قبلا نیز در مورد آن نوشته است شیکاگو تریبون، اخبار علمیو Nurse.com و سردبیر در شیکاگو سان تایمز، سینسیناتی پرسشگر، و ابر ابر (مینه سوتا) تایمز. او را در توییتر در دنبال کنید mfrellick.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر