مراقبت از راه دور و بدون هدایت پزشک ، LDL ، BP را در بیماران پر خطر کاهش می دهد


براساس یک گزارش موقت از 5،000 بیمار اول ، یک مدیریت برنامه مبتنی بر الگوریتم جدید ، به هدایت داروسازان و ناوبران غیرمجاز ، سطح کلسترول و فشار خون را در بیماران با خطر بالا بهینه می کند.

سطح متوسط ​​لیپوپروتئین با چگالی کم (LDL-C) از 125 میلی گرم در دسی لیتر به 73 میلی گرم در دسی لیتر در میان کسانی که تیتراسیون درمان فعال را به پایان رسانده اند و از 133 میلی گرم در دسی لیتر به 109 میلی گرم در دسی لیتر در میان تمام بیماران ، از جمله در بیماران کاهش یافته است در تیتراسیون فعال یا افت (هر دو پ <.001).

تعداد و دوزهای داروهای ضد فشار خون در بین بیماران افزایش یافته و متوسط ​​فشار خون سیستولیک پایه را از 138 میلی متر جیوه به 124 میلی متر جیوه و فشار خون دیاستولیک را از 78 میلی متر جیوه به 72 میلی متر جیوه کاهش می دهد (هر دو پ <.001).

دکتر بنیامین شیراکا با ارائه نتایج این هفته در جلسات مجازی گفت: “این برنامه مدلی را برای گسترش ارائه مراقبت های بهداشتی از راه دور و افزایش دسترسی به مراقبت ها ، بالقوه کاهش نابرابری های بهداشتی و بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی فراهم می کند. انجمن قلب آمریکا.

وی خاطرنشان کرد: عدم درمان هایپرکلسترولمی و فشار خون بالا همچنان یک چالش بالینی ثابت است و 30 تا 50 درصد بیماران درمان پزشکی مطلوب را دریافت نمی کنند ، اگرچه بیشتر آنها معمول است و در عمل ثابت می شود.

Scirica از بیمارستان Brigham و زنان در بوستون ، ماساچوست پیشنهاد می کند: “برنامه هایی از این دست می توانند کیفیت قراردادهای مبتنی بر ارزش را بهبود بخشند ، ارائه دهنده خدمات را تخلیه كنند تا مراقبت های پیشرفته تری را انجام دهند و آموزش بیمار و پشتیبانی طولی بیشتری را ارائه می دهند.” .

بین ژانویه 2018 و مه 2020 ، محققان 18810 بیمار را در سیستم بهداشتی Mass General Brigham مورد بررسی قرار دادند و 5000 بیمار مبتلا به کلسترول LDL کنترل نشده و / یا فشار خون را در یک برنامه چربی یا فشار خون بالا یا هر دو مورد قرار دادند.

ناوبران بیمار نقطه اصلی تماس با بیماران بودند ، تعیین آزمایشات آزمایشگاهی و ارائه آموزش در فواصل از پیش تعیین شده تا رسیدن به اهداف درمان. داروسازان داروهایی را تجویز و تیتر می کنند و پزشکان ناظر برای مدیریت بیشتر در دسترس هستند.

Scirica توضیح داد ، کارکنان توسط یک برنامه نرم افزاری داخلی برای پشتیبانی تصمیم گیری ، وظایف ارتباط با بیمار و ابزارهای ارتباطی مانند پیام متنی پشتیبانی می شوند. بدون مراجعه شخصی لازم بود.

حتما بخوانید:
جعبه کمک های اولیه و جعبه کمک های اولیه

به طور کلی ، 35٪ بیماران مبتلا به بیماری قلبی عروقی آترواسکلروتیک (ASCVD) بودند ، 25٪ دیابت داشتند اما ASCVD نداشتند ، 32٪ LDL بالای 190 میلی گرم در دسی لیتر داشتند و 8٪ بیماران با پروفیلاکسی اولیه بودند. در خطر قلبی عروقی افزایش می یابد. بیشتر بیماران سفید پوست (71٪) ، 55٪ زن ، 8٪ انگلیسی صحبت نمی كنند و 12٪ بیش از 75 سال سن دارند.

در آخرین ارزیابی LDL ، کلسترول در چهار دسته بیماران کلسترول نیز کاهش یافت: ASCVD (-42 میلی گرم در دسی لیتر) ، دیابت (-48 میلی گرم در دسی لیتر) ، LDL پایه> 190 میلی گرم در دسی لیتر (68 میلی گرم در دسی لیتر) و بیماران مبتلا به پیشگیری اولیه (50 میلی گرم در دسی لیتر).

در میان تمام بیماران ثبت نام شده ، با استفاده از برخی از درمان های کاهش دهنده چربی (63٪ تا 79٪) ، استاتین ها (60٪ تا 75٪) ، ازتیمیب (7٪ تا 14٪) و مهارکننده های پروتئین پروتئین پروتئین کانورتیاز ، دستاوردهای اساسی قابل توجهی بدست آمد. / کیک نوع 9 (1٪ تا 2٪؛ پ <.001 برای همه).

در میان 1437 بیمار ثبت نام شده در برنامه فشار خون ، نسبت بیماران به یک ، دو ، سه یا چهار داروی ضد فشار خون از 42٪ ، 25٪ ، 7٪ و 2٪ در آغاز تا 31٪ ، 35٪ ، 19٪ و طبق مطالعه ای که به صورت آنلاین در ژورنال منتشر شده است ، 5٪ پس از اتمام تیتراسیون فعال جریان.

اسکریکا در یک جلسه مطبوعاتی گفت ، در یک نظرسنجی ، بیش از 90 درصد بیماران گفتند که از برنامه راضی هستند یا بسیار راضی هستند.

وی گفت: “آنها فقط صحبت با مردم را دوست داشتند و معلوم شد كه شما فقط لازم نیست كه یك پزشك باشید.” “برای داشتن این ارتباط ، به ویژه برای بسیاری از بیمارانی که مبتلا به بیماری مزمن قلبی عروقی بوده ایم ، بسیاری از آنها بیشترین سواد دیجیتالی را ندارند ، تلفن هنوز هم یکی از قدرتمندترین ابزارهای telehealth است که ما داریم.”

وی خاطرنشان کرد: رضایت در بین پزشکان نیز بالا بود. “بسیاری از پزشکان مراقبت های اولیه خوشحال بودند که برخی از این تصمیمات مدیریتی از آنها گرفته شد تا بتوانند روی چیزهای دیگر تمرکز کنند.”

رئیس منتخب AHA ، دونالد لوید جونز ، دکتر ، دانشکده پزشکی دانشگاه نورث وسترن ، فاینبرگ ، شیکاگو ، ایلینوی ، گفت که این اولین مطالعه نیست که نشان می دهد حذف ارائه دهندگان از مدیریت بیمار منجر به نتایج خوب و رضایت بیمار برای همه.

حتما بخوانید:
رکسان پارسیان سازنده یونیت هیدرولیک

وی در جلسه توجیهی گفت: “بیرون آوردن ارائه دهندگان از این معادله واقعاً آنها را از انجام کارهای تشخیصی بیشتر ، تعیین برنامه های درمانی و اجازه دادن به بیماران در تعامل بیشتر با افرادی که وقت گفتگو دارند ، آزاد می کند.” “بنابراین این یک سود برنده است.”

کارن جوینت مادوکس ، MD ، MPH ، دانشکده پزشکی در دانشگاه واشنگتن ، سنت لوئیس ، میسوری ، گفت که مانعی برای برنامه ای که به طور گسترده تری اعمال می شود این است که معمولاً پرداخت نمی شود. “در اینجا ما راه حل هایی داریم که در آن برای بیماران خوب است ، برای پزشکان خوب است ، برای سیستم خوب است ، اما بیشتر راه هایی که ما برای مراقبت پرداخت می کنیم ، بیمار را از نظر جسمی در مطب پزشک قرار می دهد.”

با این حال ، جوینت مادوکس از پتانسیل برنامه های ابتکاری مانند بر هم زدن مدل سنتی مراقبت و تأثیر بر عدالت بهداشتی بسیار هیجان زده بود.

مشترک مادوکس ، که در ارتباط با گزارش تیم بوستون نبود ، گفت: “ما در حال توسعه روش هایی برای دستیابی به بیماران بالقوه ای هستیم که قبلاً توسط سیستم مراقبت های بهداشتی به آنها دسترسی پیدا نکرده است.” “و من فکر نمی کنم که بتوانیم آن را به اندازه کافی سخت بگوییم: اگر از این موارد برای عدالت استفاده کنیم ، چه ابزار اصلی می تواند برای کاهش نابرابری های بهداشتی باشد.”

این برنامه توسط Mass General Brigham و AllWays Health Partners پشتیبانی شد. Scirica گزارش کمک های مالی از طریق Brigham و یک بیمارستان برای زنان از Pfizer ، Merck ، Eisai ، NovoNordisk و Novartis. هزینه مشاوره از AbbVie ، Allergan ، AstraZeneca ، Boehringer Ingelheim ، Eisai ، Esperion ، Hamni ، Lexicon ، Medtronic ، Merck و Novo Nordisk ؛ و برابری در مراقبت های بهداشتی در مقیاس وجود دارد. Joint Maddox گزارش دیگر حمایت تحقیقاتی از وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده و کمک های مالی از موسسه ملی قلب ، ریه و خون ، انستیتوی ملی پیری و بنیاد جامعه بریتانیا را داده است. لوید جونز هیچ رابطه مالی را فاش نکرد.

جریان. منتشر شده بصورت آنلاین در تاریخ 17 نوامبر 2020. نامه تحقیق

پاتریس وندلینگ را در توییتر دنبال کنید: pwendl. برای بیش از theheart.org | Medscape Cardiology با ما همراه باشید توییتر و فیس بوک
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma