[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

روز سه شنبه ، ایالات متحده گزارش داد که 2597 مورد مرگ مربوط به ویروس کرونا ، دومین مورد بزرگترین مرگ یک روزه از زمان شیوع بیماری همه گیر است.

داده های منتشر شده در روز سه شنبه از مسیر پروژه Covid Trail فقط 2،769 مورد مرگ گزارش شده در 7 مه بود ، در حالی که همه گیر COVID-19 در بدترین حالت بود.

از اواسط ماه اکتبر تعداد کشته ها در حال افزایش است.

در هفته گذشته ، میانگین مرگ و میر ویروس کرونا در ایالات متحده روزانه 1520 نفر بود. این بیشتر از میانگین هفت روزه است که 11107 نفر در اوج تابستان پیدا شده اند ، اما کمتر از میانگین 2 روز و 116 روز در اواخر آوریل است.

در مجموع ، بیش از 270،000 نفر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، به علت ویروس کرونا جان خود را از دست داده اند و برخی از کارشناسان بهداشتی افزایش وحشتناکی را پیش بینی کرده اند.

دکتر لیانا ون ، پزشک اورژانس و استاد مدعو در مدرسه جورج واشنگتن در میلکن ، انستیتو ، گفت: “ما به زودی بیش از 2،000 مرگ ، شاید 3000 ، 4،000 مرگ هر روز در ایالات متحده بیش از حد قابل توجهی خواهیم داشت. به گزارش CNN ، بهداشت عمومی.

روز چهارشنبه ، رابرت ردفیلد ، مدیر CDC گفت که تعداد کشته شدگان در این کشور می تواند تا ماه فوریه به 450 هزار نفر برسد ، مگر اینکه افراد بیشتری اقدامات امنیتی مانند استفاده از ماسک را شروع کنند.

“واقعیت این است که ماه های دسامبر و ژانویه و فوریه روزهای سختی خواهند بود. در واقع ، من معتقدم این سخت ترین دوره در تاریخ سلامت عمومی این کشور خواهد بود ، بیشتر به دلیل استرس سیستم مراقبت های بهداشتی ما.” ردفیلد در سخنرانی خود در بنیاد اتاق بازرگانی گفت.

پروژه ردیابی Covid همچنین گفت که ایالات متحده با 98،691 بستری در بیمارستان ویروس کرونا ، رکورد جدیدی را ثبت کرد.

تعداد بیماران بستری از مهر ماه به طور مداوم در حال افزایش است. قله های قبلی در اواخر ژوئیه و اواخر آوریل با کمی کمتر از 60،000 بستری در بیمارستان مشخص شده بودند.

منابع

پروژه ردیابی Covid

CNN این متخصص انتظار داشت كه مرگ و میر Covid-19 دو برابر شود

پروژه ردیابی Covid. ایالات متحده در حال حاضر در بیمارستان بستری است[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر