مدیر عامل شرکت می گوید AstraZeneca آزمایش بیشتری روی واکسن COVID انجام می دهد


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

مدیر اجرایی شرکت به اخبار بلومبرگ گفت که شرکت دارویی AstraZeneca آزمایشات بالینی بیشتری را برای پاک کردن اثر واکسن کرونا ویروس انجام خواهد داد.

مدیر عامل شرکت پاسکال سوریو گفت: “اکنون که متوجه شدیم کارآیی بهتر به نظر می رسد ، باید این موضوع را تأیید کنیم ، بنابراین باید تحقیقات بیشتری انجام دهیم.”

وی گفت این شرکت احتمالاً “مطالعه بین المللی دیگری” نیز انجام خواهد داد ، اما می تواند سریعتر باشد زیرا می دانیم که کارایی بالا است ، بنابراین به بیماران کمتری احتیاج داریم.

AstraZeneca در 23 نوامبر اعلام کرد که واکسن ویروس کرونا دو برابر آن به طور متوسط ​​70٪ در پیشگیری از COVID-19 موثر است ، رقمی که با دو برنامه مختلف دوز به دست آمده است.

یک گروه از شرکت کنندگان به طور ناخواسته نصف دوز دریافت کردند و به دنبال آن یک دوز کامل برای اثربخشی 90٪ دریافت کردند. گروه دوم برای دوز 62٪ اثر دو دوز كامل دریافت كردند.

بلومبرگ گفت AstraZeneca و شریک آن ، دانشگاه آکسفورد ، در ابتدا اختلاف دوز را فاش نکردند ، و باعث ایجاد سوالاتی در مورد شفافیت در آزمایشات بالینی شد.

جان هاپکینز ، استاد دانشگاه ، گفت: آزمایشات بالینی بیشتری باید انجام شود.

“اندرو پکوس” ، ویروس شناس و استاد ، گفت: “در پایان روز ، این احتمالاً به این معنی است که آنها باید بسیاری از آزمایشات بالینی مرحله III را دوباره شروع کنند تا مطمئن شوند که داده های دقیق این برنامه دوز بسیار موثر را که به طور تصادفی پیدا کرده اند ، به دست می آورند.” اخبار بلومبرگ در مصاحبه ای که روز شنبه پخش شد ، در مورد بهداشت عمومی جان هاپکینز از بلومبرگ گزارش داد.

حتما بخوانید:
تشک داخل ماشین انواع خودروها

از آنجا که واکسن های COVID به طور گسترده توسط دانشمندان و عموم مردم کنترل می شوند ، AstraZeneca باید نحوه تفاوت دوز را بررسی کند – حتی اگر این فقط یک مشکل ارتباطی باشد.

وی گفت: “هر اشتباه كمی انجام می شود ، تشدید می شود.” “عدم ارتباط در مورد آنچه اتفاق می افتد فقط به نفع عموم نیست ، زیرا برخی از تردیدها در مورد واکسن را ایجاد می کند ، که در واقع می تواند بسیار خوب باشد.”

سوریو گفت که فکر نمی کند آزمایش های اضافی باعث تأخیر تصویب مقررات در انگلیس و اتحادیه اروپا شود. دولت انگلیس امیدوار است که واکسن AstraZeneca را قبل از پایان سال در دسترس عموم قرار دهد.

مقامات انگلیسی در این هفته حمایت خود را از واکسن اعلام کردند.

به گزارش CNBC ، پاتریک والانس ، مشاور عالی علمی انگلیس ، در یک کنفرانس مطبوعاتی روز پنجشنبه گفت: “نتیجه اصلی این است که واکسن کار می کند و بسیار هیجان انگیز است.”

کریس ویتی ، مشاور ارشد پزشکی دولت در یک کنفرانس خبری گفت: “نکته کلیدی از دیدگاه ما این است که این مسئله را به دست تنظیم کننده بسپاریم.” “آنها با داده های زیادی که در حال حاضر در دسترس عموم نیستند ، از نظر کارآیی و ایمنی ارزیابی خواهند کرد.”

بیشتر انتقادها از AstraZeneca از طرف ایالات متحده است و مشخص نیست که اشکال آزمایش چه تاثیری در تلاش این شرکت برای توزیع واکسن در ایالات متحده خواهد گذاشت.

مونسف اسلاوی ، رهبر Operation Warp Speed ​​، برنامه سریع تولید واکسن در دولت ایالات متحده ، گفت که او نگران است که اثربخشی 90٪ فقط برای تعداد کمی از شرکت کنندگان کم خطر ، افراد زیر 55 سال باشد. CNBC گزارش داد ، در سن سن است.

حتما بخوانید:
تم تولد؛ 100 تم تولد دخترانه،پسرانه و تزیین تولد جذاب + عکس

دو تولید کننده دیگر واکسن ، Pfizer و Moderna ، در اوایل ماه جاری گفتند که واکسن های آنها حدود 95٪ موثر است. هر دو شرکت امیدوارند که در ماه دسامبر تاییدیه دولت آمریکا را دریافت کنند.

منابع:

اخبار بلومبرگ. “آزمایش واکسن جهانی فوق العاده Astra Eyes به عنوان سوالات در حال نصب”
https://www.

WebMD “AstraZeneca می گوید واکسن COVID-19 70٪ موثر است” https://www.webmd.com/lung/news/20201123/astra-zeneca-says-covid-vaccine-70-prcent- موثر است

اخبار بلومبرگ. “آزمایش واکسن AstraZeneca احتمالاً باید دوباره شروع شود: جان هاپکینز”
https://www.bloomberg.com/news/videos/2020-11-27/strazeneca- واکسن-محاکمه-احتمالاً-به-احتیاج- شروع-جونز-هاپکینز-ویدئو

CNBC “بریتانیا در تلاش است تا نگرانی های AstraZeneca را خنک کند زیرا مدیر عامل این شرکت آزمایش جدید واکسن را تبلیغ می کند”
https://www.cnbc.com/2020/11/27/britain-tries-to-Cool-astrazeneca-concerns-ceo-touts-new-vaccine-trial.html
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma