مجله بهداشت عمومی به دنبال مشاوره در مورد مقاله آزمون COVID PCR


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

به دنبال یک دادخواست از نزدیک به دوازده نفر در اروپا ، ایالات متحده و آسیا ، یک مجله بهداشت عمومی می گوید که در حال تحقیق درباره مقاله منتشر شده در ژانویه گذشته در مورد چگونگی تشخیص ویروس عامل COVID-19 است.

گزارش “شناسایی ویروس کرونا در سال 2019 (2019-nCoV) توسط RT-PCR در زمان واقعی” در نظارت یورو. این در 21 ژانویه دریافت و در 22 ژانویه تصویب شد ، یک تغییر سریع بسیار سریع در شرایط عادی ، هرچند در طی همه گیر شدن بیماری شنیده نشده است. طبق وب سایت علم Clarivate Analytics بیش از 800 بار به آن استناد شده است.

نویسنده ارشد این اثر کریستین دروستن از بیمارستان دانشگاه شاریته در برلین بود که در روزهای ابتدایی شیوع همه گیر به یک ویروس شناس مشهور تبدیل شد – آنتونی فاوتی از آلمان. همانطور که علوم در اواخر آوریل گزارش داد ، پادکست Drosten ، Coronavirus Update ، با کسب بیش از 1 میلیون بارگیری در هر قسمت ، به محبوب ترین پادکست در آلمان تبدیل شد.

اما همانند فاوزی در ایالات متحده ، محافظه کاران سیاسی نیز عمدتاً توسط محافظه کاران سیاسی مورد انتقاد قرار گرفته اند ، زیرا آنها شکایت دارند که آنچه علم ناکافی می داند در مورد سیاست های مضر اقتصادی است. مقاله ای در ماه مه در Bild ، یک روزنامه معتبر جناح راست ، drosten را به “کار غیر صادقانه” و انتشار “نتیجه کاذب” در مورد آلودگی ویروس SARS-Co-V2 متهم کرد. اما روزنامه ظاهراً فقط یک ساعت به او فرصت داده تا به س questionsالات آنها پاسخ دهد.

همانطور که بلومبرگ در ماه سپتامبر گزارش داد ، پردازش داستان Bosten از Bild باعث شد او قهرمان قهرمان شبکه های اجتماعی شود:

یک مدل آلمانی به او پیشنهاد داد که در عرض یک ساعت پاسخ دهد ، در غیر این صورت تصور می کرد که آنها نامزد کرده اند. ZSK ، یک گروه پانک در برلین ، آهنگی را منتشر کرد به نام I Have Better Things to Do. در موزیک ویدئوی همراه ، یک فیلم انیمیشن وجود دارد که دروستن با عصبانیت تلفن همراه بیلد را روی صفحه می اندازد و با پرتوهای لیزر که از کره چشمش شلیک می شود ، ویروس ها را منفجر می کند.

در این دادخواست ، Drosten نامشخص نیست. اما به آن نیاز دارد نظارت یورو مقاله گروه خود را در مورد انبوه “نقص علمی و روش شناختی” ، که به طور مفصل لیست می کند (10 نکته به طور دقیق) ، پس بگیرد. دادخواست دهنده دوم ، بابی راجش ملهوترا ، آنچه را “الگوهای رفتاری بسیار خاص ، معماری بازار موضوعی ، روشهای علمی فریبنده ، آیین های ارتدوکس لانه عظیم داروخانه ای در اطراف ملکه زنبور ، مسیحیان دوستن” توصیف کرد 124 توییت در ماه اکتبر.

نکته اساسی در ادعاهای این گروه این است که Drosten و همکارانش نتوانسته اند ثابت کنند که آزمایش PCR می تواند ویروس SARS-Co-V-2 را شناسایی کند. آنها ادعا می كنند كه نتیجه:

تشخیص غلط عفونت های جهانی منتسب به SARS-CoV-2 و مرتبط با بیماری COVID-19. ما با انسداد های شدیدی روبرو هستیم که زندگی و معیشت بسیاری از مردم را از بین برده است ، دسترسی محدود به آموزش و پرورش و این محدودیت های اعمال شده توسط دولت ها در سراسر جهان حمله مستقیم به حقوق اساسی بشر و آزادی های شخصی است که منجر به آسیب احتمالی به کل اقتصاد جهانی می شود. سنگ.

بیانیه توسط نظارت یورو می خواند:

ما اخیراً درباره مقاله ای که امسال منتشر شده مکاتبه ای دریافت کرده ایم که هم محتوا و هم روش های تحریری را که برای ارزیابی مقاله قبل از انتشار مورد استفاده قرار می گرفت زیر سوال می برد. ما می توانیم به خوانندگان و نویسندگان خود اطمینان دهیم که نظرات مربوط به محتوای علمی ، پردازش مقاله و شفافیت سرمقاله را جدی می گیریم.

کلیه مقالات منتشر شده در ژورنال توسط حداقل دو متخصص مستقل در این زمینه (یا حداقل در صورت ارتباط سریع) یک نفر بررسی می شود. مقاله مورد نظر همچنین توسط دو متخصص مورد بررسی قرار گرفت كه به توصیه آنها تصمیم به چاپ گرفته شد.

Eurosurveillance به دنبال مشاوره تخصصی اضافی است و مکاتبات فعلی را با جزئیات بحث می کند. ما مطابق رویه های موجود ، ادعاها را ارزیابی کرده و به محض بررسی کامل تصمیم خواهیم گرفت. در این میان ، بی انصافی است که همه ذینفعان اظهار نظر کنند یا در مورد آن بحث کنند ، تا زمانی که به همه مسائل بپردازیم.

Drosten هنوز به درخواست نظر پاسخ نداده است. (برای نمونه: ما تقریباً 48 ساعت به او وقت دادیم ، نه یک ساعت).
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes