متخصصان بیهوشی در تلاشند تا CRNA را از تمرین مستقل متوقف کنند


خطوط نبرد بین متخصصان بیهوشی و پرستاران بیهوشی حتی شدیدتر است زیرا هر دو طرف به توانایی مدیکر پاسخ می دهند تا اجازه دهد بعد از پایان همه گیری همه گیر بدون نظارت پزشکی به تمرین ادامه دهد.

در تقاضای اطلاعاتی که در 25 نوامبر در ثبت فدرال منتشر شد ، مراکز خدمات مدیکر و مدیکاید (CMS) به دنبال نظر در مورد پذیرش معافیت موقت از شرایط صدور گواهینامه برای بیهوشی شناسان معتبر پزشکی ثبت شده (CRNA) در مارس گذشته بودند. پس از پایان موارد اضطراری بهداشت عمومی دائمی شد.

انجمن متخصصان بیهوشی آمریکا (ASA) در بیانیه مطبوعاتی با هدف افکار عمومی به شدت با ایده ادامه امتناع مخالفت کرد. با این استدلال که معافیت موقت “متخصصان بیهوشی را از مراقبت های بیهوشی خارج می کند و پرستاران را جایگزین آنها می کند” ، عموم مردم می گویند “از آمریکایی ها می خواهد با ارسال نظر به ثبت فدرال با درخواست نظر به مراکز برای حمایت از بیماران مسن و افراد معلول ، خدمات Medicare و Medicaid (CMS) برای لغو سیاست های موقتی که سطح استاندارد مراقبت را کاهش می دهد و زندگی بیماران را به خطر می اندازد. “

این نشریه حاوی پیوندی به یک بروشور طرفداری با یک دکمه است که بازدیدکنندگان را مستقیماً به بخش نظرات ثبت نام فدرال می برد. نظرات قبل از پایان دسامبر اعلام می شود.

بورلی کی فیلیپ ، رئیس ASA ، در بیانیه ای گفت: “علاوه بر این ، در طول COVID-19 ، Medicare باید سیاست هایی را به نفع ایمنی بیمار حفظ کند و این شامل جایگزینی پزشکان با پرستار برای مراقبت از بیهوشی نیست.” برای اخبار “ما افتخار می کنیم که در خط مقدم نبرد همه گیری هستیم و با هم به عنوان یک تیم با متخصصان بیهوشی پرستاری و سایر متخصصان بهداشت در کنار هم کار می کنیم. بیماران مسن تر که مبتلا به COVID-19 بوده اند یا آلوده به آنها هستند ، از پیچیده ترین و موارد چالش برانگیزی که یک پزشک در حرفه خود می بیند. اکنون زمان آن نیست که پزشک را از بیماران دور کنیم. “

در قلب بحث ASA این است که بیهوشی جراحی ذاتاً خطرناک است و بنابراین نیاز به مداخله پزشکی دارد ، خصوصاً برای بیمارانی که بیشتر در معرض خطر عوارض هستند.

در این بیانیه آمده است: “در صورت بروز این عوارض ، آموزش و آموزش متخصص بیهوشی می تواند به معنای تفاوت بین مرگ و زندگی باشد ، به همین دلیل یک مطالعه ASA نشان داد که از هر 10 جراح 9 نفر متخصص بیهوشی را برای بیماران خود به پرستار ترجیح می دهند.” .

ASA خاطرنشان کرد: متخصصان بیهوشی 12 تا 14 سال آموزش ، از جمله دانشکده پزشکی ، و 12000 تا 16000 ساعت آموزش بالینی در زمینه مراقبت از بیهوشی و کنترل درد دارند. در این بیانیه آمده است: “برای مقایسه ، متخصصان بیهوشی پزشکی حدود نیمی از تحصیلات دبیرستان و حدود 2500 ساعت آموزش بالینی را دارند.”

فیلیپ گفت ، چشم پوشی موقت CMS از الزامات نظارت بر اساس انتظاراتی است که به دلیل COVID-19 با کمبود متخصص بیهوشی روبرو خواهیم شد. اخبار پزشکی Medscape. وی گفت ، اما این مورد نبود ، زیرا بسیاری از عملیات برنامه ریزی شده به دلیل همه گیری لغو شد.

حتما بخوانید:
خواص صابون زردچوبه برای پوست، جوش و جوانسازی + ماسک زردچوبه خانگی

به متخصصان بیهوشی پرستاران پاسخ دهید

Randall D. Moore ، مدیر عامل AANA ، DNP ، MBA ، CRNA ، گفت: انجمن متخصصان بیهوشی پرستاری آمریکا (AANA) از دائمی امتناع موقت حمایت می کند و اصرار به استقلال بیشتر CRNA را دارد. اخبار پزشکی Medscape.

مور در پاسخ به استدلال ASA مبنی بر اینکه جایگزینی پرستاران متخصص بیهوشی با بیهوشی بیماران را به خطر می اندازد ، گفت: “تاکتیک آنها این است که ترس و مبهم سازی را دامن بزنند تا سعی کنند از مدرن سازی مراقبت های بیهوشی جلوگیری کنند. من به آنها می گویم ،” شواهد را به ما نشان دهید. زیرا ما شواهد زیادی در این مورد نشان داده ایم. متخصصان بیهوشی پزشکی بیش از 100 سال است که در این کشور مراقبت می کنند. “

مور گفت ، متخصصان بیهوشی پزشکی در هر ایالت ، نیروهای مسلح و سیستم وزارت جانبازان تمرین می کنند. در واقع ، وی گفت ، “بیشترین مراقبت از بیهوشی در مناطق روستایی کم برخوردار توسط متخصصان بیهوشی پرستار و بدون حضور متخصص بیهوشی انجام می شود.”

در حالی که ASA ادعا می کند که 45 ایالت به نظارت پزشکی CRNA نیاز دارند ، “18 ایالت وجود دارد که فرمانداران از این امر چشم پوشی کرده اند [CMS] این معافیت از سال 2001 شروع شد. بنابراین ما 19 سال تجربه در 18 کشور با داده های مطلوب برای توجیه ساختن این یک برنامه ملی داریم. … در پایان روز ، هیچ مدرکی نشان نمی دهد که متخصصان بیهوشی عملکرد بهتری دارند. “

فیلیپ پاسخ داد: “هیچ مدرک مستقلی مبنی بر بی خطر بودن بیهوشی فقط توسط پرستار وجود ندارد. تنها مطالعاتی که می گویند آنها مطالعاتی با بودجه AANA هستند. دو مطالعه اخیر مستقل ، هر دو توسط وزارت امور ایثارگران تأمین می شوند ، س questionsالاتی فقط در مورد مدل پرستاری وجود دارد. “

ASA ارسال شد Medscape اخبار پزشکی اسنادی که فیلیپ به آنها اشاره می کند. گزارش امور ایثارگران دپارتمان 2014 در مورد کیفیت مراقبت ارائه شده توسط پرستاران ثبت نام شده با عمل پیشرفته (APRN) خاطرنشان می کند که مطالعات تفاوتی بین مرگ و میر متخصصان بیهوشی و CRNA نشان نمی دهد با این حال ، گفته می شود که هیچ شواهد کافی برای حمایت از این موضوع یا حمایت از ادعاهایی که APRN با همان کیفیت مراقبت پزشکان ارائه می دهد.

ASA همچنین مطالعه ای درباره وقایع بدون برنامه حین عمل را ارائه داد. در این مقاله از داده های 20 ساله سه بیمارستان دانشگاهی برای توصیف ویژگی های این حوادث استفاده می شود ، که اغلب با ناتوانی بیمار همراه است. در این مطالعه ، عوامل م Commonثر در ارتباط با بیمار و ارائه دهنده بیهوشی مرتبط هستند. با این حال ، “نوع تامین کننده” عمدتا به ساکنان در ابتدای آموزش آنها اشاره دارد.

حتما بخوانید:
دوره آموزش طراحی سایت با وردپرس - کلاس آنلاین و حضوری طراحی سایت با Wordpress

فیلیپ گفت ، تفاوت واقعی بین یک متخصص بیهوشی خود اشتغالی و یک متخصص بیهوشی در صورت وجود عارضه در حین عمل مشاهده می شود. به گفته وی ، به همین دلیل بیشتر کشورها به CRNA نیاز دارند تا تحت نظر پزشک کار کند ، حتی اگر جراح باشد.

وی خاطرنشان کرد: “پرستار متخصص بیهوشی از نظر فنی عالی است.” “آنچه که پزشک ارائه می دهد توانایی تشخیص مشکلات پزشکی و توصیه درمان است.”

نحوه آموزش CRNA

اگرچه وی در تز ASA درمورد اینکه CRNA ها نسبت به پزشکان همکار خود آموزش کمتری دارند مناقشه ای ندارد ، اما مور گفت بیش از 9000 ساعت آموزش بالینی دیده است.

وی ادامه داد ، تمام پرستاران متخصص بیهوشی 4 سال تحصیل پزشکی دارند. آنها پس از کسب مدرک لیسانس در پرستاری ، قبل از رفتن به یک برنامه 3 ساله CRNA که ترکیبی از آموزش بالینی و تعلیمی است ، به طور متوسط ​​2.5 سال در مراقبت های ویژه کار می کنند.

مور به ادعای ASA مبنی بر غیرضروری بودن خروج موقت از CMS واکنش شدیدی نشان داد زیرا هرگز کمبود متخصص بیهوشی وجود نداشته است.

وی گفت: “CMS به درستی تشخیص داده است كه هجومی از بیماران جدی وجود خواهد داشت كه تمام متخصصان مراقبت از بیهوشی به تمام دستها نیاز دارند.” “بنابراین ، حذف این موانع باعث شد پرستاران بیهوشی در تیم های پاسخ COVID در بخش های مراقبت ویژه ، مراقبت از بیماران بیمار را انجام دهند.”

وی خاطرنشان کرد ، با توجه به فشار COVID-19 بر ظرفیت بیمارستان ، هر دو پرستار متخصص بیهوشی و متخصصان بیهوشی “در موقعیت های واکنش پذیر COVID توزیع می شوند. آنها بیماران را لوله گذاری می کنند ، ونتیلاتورهای آنها را کنترل می کنند ، از بیماران مراقبت می کنند” نیازهای مراقبت های ویژه. و همه جا هست. “

جایگزینی متخصصان بیهوشی؟

به گفته فیلیپ ، هدف واقعی AANA این است که CRNA جای متخصصان بیهوشی را بگیرد. وی گفت: “این همان کاری است که آنها می خواهند CMS انجام دهد.” “آنها می خواهند بدون حضور متخصص بیهوشی كار كنند. ما از مراقبت های تیمی پشتیبانی می كنیم ، كه الگوی غالب در عمل در ایالات متحده است.”

وی افزود: “ASA مخالف متخصص بیهوشی پرستار نیست.” “آنها اعضای ارزشمندی از تیم مراقبت هستند. من ، مانند اکثر همکارانم ، با آنها کار می کنم. آنها با توجه به آموزش و آموزش آنها ، در ایمنی بیمار نقش دارند.”

آیا ASA نگران است که اگر دیگر متخصصان بیهوشی پرستار نیازی به نظارت توسط پزشک نداشته باشند ، متخصصان بیهوشی بی ارزش می شوند؟

او پاسخ داد: “نه”. “ما بسیار نگران هستیم [about a permanent waiver]، اما دلیل نگرانی ما این است که ما واقعاً معتقدیم که هر شهروند شایسته بهترین مراقبت از بیهوشی است. و این شامل مفهوم مدرن مدل تیم مراقبت به سرپرستی پزشکان است. “

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma