لیلی و یونایت هلث آزمایش آزمایشی آنتی بادی های COVID-19 را آغاز کردند


(رویترز) – الی لیلی ، سازنده دارو و شرکت و بیمه UnitedHealth Group گفته اند که آنها برای انجام مطالعه درمان آنتی بادی مونوکلونال لیلی با COVID-19 bamlanivimab در بیماران پر خطر با Medicare همکاری کرده اند.

ماه گذشته ، سازمان غذا و دارو اجازه استفاده اضطراری از bamlanivimab را برای معالجه بیماران غیر بستری با COVID-19 که در معرض خطر جدی بیماری قرار دارند ، یا به دلیل بالا بودن سن 65 سال یا به دلیل داشتن بیماری های عمده مانند دیابت ، مجاز دانست.

UnitedHealth اعضای برنامه Medicare Advantage خود را به شرکت داوطلبانه در مطالعه دعوت می کند. شرکت کنندگان در مطالعه که نشان دادند علائم COVID-19 دارند و آزمایش آنها مثبت است ، باملانی ویماب را با تزریق وریدی از پرستاری که به خانه آنها فرستاده شده دریافت می کنند.

Ken Ehler ، مدیر ارشد تحقیقات UnitedHealth در طی یک کنفرانس گفت: این مطالعه با معالجه افراد در اسرع وقت در طول بیماری ، هدف از این مطالعه تعیین اینکه آیا داروی لیلی از شدت COVID-19 می کاهد.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes