[ad_1]

“Frontline Worker” جایگاه شماره یک را در داخل اشغال می کند مراقبت های بهداشتی مدرن ” s لیست 100 نفر با نفوذترین مراقبت های بهداشتی در سال 2020.

مطابق مقاله همراه این لیست ، این کارگران خط مقدم شامل پزشکان ، پرستاران ، درمانگران تنفسی ، مقامات محیط زیست و مدیران می شوند.

مراقبت های بهداشتی مدرن کارکنان بهداشتی را به دلیل کار فداکارانه آنها در شرایط خطرناک در طی همه گیر COVID-19 ستایش می کند. آنها همچنین به دلیل دلسوزی نسبت به بیماران ، به ویژه کسانی که تنها در بیمارستان می میرند ، مورد ستایش قرار می گیرند.

سایر تأثیرگذاران مراقبت های بهداشتی در این لیست دارای رتبه بالاتری از این افراد هستند مراقبت های بهداشتی مدرن هر ساله در لیست او قرار می گیرد. بیشتر آنها مدیرعامل سیستم های بهداشتی عمده ، بیمه ها و شرکت های دارویی هستند.

مدیران بهداشتی که دارای رتبه های 2 و 3 در این لیست هستند ، در مقاله توضیح می دهند که هر یک از سیستم های آنها در هنگام بحران بهداشت عمومی برای دیگری چه کرده است.

مارک هریسون ، دکتر (3) ، مدیر اجرایی Intermountain Healthcare ، در اوج همه گیری در آوریل گذشته به یاد می آورد ، سازمان او 50 پزشک را به بیمارستان های بهداشت Northwell نیویورک اعزام کرد. مایکل داولینگ ، 2 مدیر اجرایی نورتول ، در ماه سپتامبر خدمات را برگرداند و چندین تیم را به سالت لیک سیتی فرستاد تا به بیماران مبتلا به COVID-19 در هنگام برخورد ویروس بزرگ با یوتا کمک کند.

در اظهارات داولینگ در مورد هریسون ، وی یادآور شد که نورثول در آوریل گذشته ناامید بود و “کارکنان بزرگترین نگرانی ما بودند. از میان اولین کسانی که به آنها کمک کردم ، دکتر مارک هریسون رئیس بهداشت و درمان Intermountain بود ، : “ما در اینجا سیل زده ایم و نمی دانم آیا می توانید به هر طریقی به ما کمک کنید؟ پاسخ فوری او این بود: “کاملاً ، شما به چه چیزی نیاز دارید؟”

فناوری و سیاست

همانطور که در لیست 2019 است ، لیست 2020 همچنین شامل چندین رهبر شرکت فناوری است. در میان آنها جودی فاکنر (8) ، مدیر عامل شرکت اپیک سیستم ها وجود دارد. جیسون گورویچ ، 10 ساله ، مدیر عامل شرکت Teladoc ؛ کارن دسالو ، MD ، MD (26) ، مدیر ارشد بهداشت گوگل ؛ کیران مورفی ، 27 ساله ، رئیس و مدیر عامل شرکت GE Healthcare ؛ و پل بلک ، 86 ساله ، مدیر عامل Allscripts Healthcare Solutions.

تنها سیاستمدار این لیست در سال جاری دونالد ترامپ رئیس جمهور است که سال گذشته به 28 از 9 رسید. در سال 2019 ، علاوه بر ترامپ ، از میان سیاستمداران لیست “با نفوذترین افراد” الیزابت وارن (8) ، نانسی پلوسی (15) و برنی سندرز (24) بودند.

با این حال ، این لیست برای سال 2020 شامل بسیاری از مقامات دولتی ، از جمله وزیر بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده الکس هازارد ، 46 ساله ، مدیر مراکز خدمات Medicare و Medicaid Seema Verma (16 ساله) و استفان ، کمیساریای اداره غذا و دارو ایالات متحده است. خان ، دکتر (11).

دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی به عنوان نهمین فرد با نفوذ ذکر شده است. مراقبت های بهداشتی مدرن “این مقاله فاوچی را به مخالفت با ترامپ درباره ارزش علم نسبت می دهد. وی همچنین بخاطر حمایت خستگی ناپذیر در اقدامات بهداشت عمومی ، مانند استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی ، مورد ستایش قرار گرفت.

دبورا بیرکس ، MD ، که با فاوسی در گروه ویژه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید خدمت می کند ، به عنوان “یک صدای بالینی برجسته در مبارزه با COVID-19” توصیف شده است. اما این مقاله خاطر نشان می کند: “بیركس به علت اقداماتی كه به گفته برخی از منتقدان نقش مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری ها را در طی همه گیر كردن باعث آتش سوزی شده است”.

کنشگری تحسین می کند

سوزان بیلی ، دکترای 20 ساله ، رئیس انجمن پزشکی آمریکا ، به دلیل دفاع از پزشکان تلاش برای نجات جان بیماران مبتلا به COVID-19 مورد تشویق قرار گرفت. گفته می شود ، بیلی ترامپ را به دلیل این ادعا که پزشکان هنگام تشخیص بیماران مبتلا به COVID-19 درآمد بیشتری کسب می کنند ، پذیرفت.

صدای مهم دیگر در هنگام همه گیری ، صدای بونی کاستیلو ، RN (17) ، مدیرعامل National Nurses United بود. این مقاله یادآوری می کند که رهبر اتحادیه مدافع جدی ایمنی پرستار در طول بحران COVID-19 بود. او همچنین از بیمارستان ها به دلیل برنامه ریزی نکردن و آماده شدن برای همه گیری انتقاد کرد ، مراقبت های بهداشتی مدرن نشان میدهد. Castillo گنجانده شده است زمانلیستی از 100 فرد با نفوذ برای سال 2020 نیز.

برخی از مدیران بیمارستان ها ، بخشی از این فعالیت ها به دلیل فعالیت اجتماعی شان ، در لیست بالایی قرار داشتند. ژن وودز ، 7 ساله ، رئیس و مدیرعامل شرکت اتریوم هلث ، 1 میلیون دلار از سرمایه شخصی خود را برای ایجاد صندوق اضطراری برای کارمندان بهداشت دهلیز کمک کرد. گزارش شده است که وی همچنین در جریان ناآرامی های نژادی تابستان گذشته به “عدالت اجتماعی” رای داده شد.

پنی ویلر ، دکترای 22 ساله ، رئیس و مدیر عامل Allina Health ، به همین دلیل انتخاب شد. ماه مه گذشته ، با غلبه بر بیماران COVID-19 در بیمارستانهای Allina در منطقه مینیاپولیس ، اعتراضات جورج فلوید فوران کرد. ویلر همراه با سایر مدیران محلی نامه ای را در محكومیت نژادپرستی امضا كرد. به گفته بیمارستان آلینا ، این دقیقاً پس از جمع شدن کارگران بهداشت در پایتخت ایالت در اعتراض به شرایط خطرناک اتفاق افتاد. ویلر گفت که آلینا سعی کرد تجهیزات محافظت شخصی را از بیش از 500 منبع تهیه کند.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر