فصل اول این سریال توانست میانگین 10 میلیون بیننده را برای هر قسمت خود ثبت کند، که به عنوان آماری فوق العاده در زمان خودش و تا به حال از آن یاد میشود. سریال Black Mirror داستان آینده تکنولوژی را نشان میدهد ولی به گونه ای وحشتناک به مشکلات پیشرفت آن در زمینه های مختلف پرداخته است و به بیننده سریال نشان میدهد که پیشرفت روزافزون تکنولوژی فقط امری مثبت تلقی نمیشود و ممکن است زندگی انسان را به جهنم سیاه تبدیل کند که خودش برای ساختن آن دست به هرکاری میزده است. سریال لوسیفر از معدود سریالی است که همه چیز را در جای خودش قرار داده است و داستان پیرامون خود را به راحتی و با فلسفهای استادانه به بیننده انتقال میدهد. بربرها، نام سریالی اکشن و ماجرایی میباشد که توسط باربارا ادر و استیون ست. داستان سریال Thirteen Reasons Why روایت گر زندگی دختری جوان به نام هانا بیکر است که بعد از خودکشی 13 نوار را ضبط میکند و در آن دلایل مرگ خود را به طور واضح بیان میکند. همانطور که در ساخت مستند، شبکه National Geographic همیشه هزینه های بسیار زیادی را تقبل میکند قطعا در ساخت یک مجموعه سینمایی هم فرو گذار نمیکند.

خیلی از دوستداران سینما به خصوص سریال های خارجی زیاد با داستانی بودن یک سریال رابطه خوبی ندارند و آن را فقط یک سرگرمی میدانند برای پر کردن وقت خالی خود ولی بعضی از این سریال ها با وجود طی کردن خط داستانی ، یک داستان کلی هم در خود گنجانده اند، supernatural از این دست سریال هاست و در بین دوستداران ژانر فانتزی جایگاه ویژه ای دارد که با بقیه این سریال های این ژانر قابل مقایسه نیست. سریال The 100 با داستانی فانتزی ولی قابل باور جهانی را به تصویر میکشد که به علت فاجعه هستهای غیرقابل سکونت شده است و باقی مانده نسل بشر در ایستگاه های فضایی به ادامه زندگی خود میپردازند. که میتواند جذابیت ها و سیرو داستانی زیبایی را به نمایش بگذارد. یکی از تهیهکنندههای سریال او را قانع کرد که تلاشش را بکند، آنها یک قسمت آزمایشی از سریال ساختند و به سراغ شبکههای مختلف رفتند.

این سریال یکی از بهترین مجموعههای جنایی-معمایی تاریخ است ولی در اصل یکی از عجیبترینها نیز هست این سریال در سال 1990 به دست دو تن از بزرگان سینمای هالیوود یعنی دیوید لینچ و مارک فراست تهیه و ساخته شد و بعد از اتمام فصل اول به طرز باورنکردنی محبوب بود و همه را به دنبال خود میکشید ولی در اواسط فصل دوم با فشار مدیران شبکه ایبیسی خالقان مجبور شدند تا داستان را شفاف کنند و قاتل که هیچ اثری از او به جا نمیماند را به همه معرفی کنند و همین موضوع باعث شروع افت این سریال شد تا حدی که این سریال محبوب بعد از اتمام فصل دوم کنسل شد. سریال فرینچ یکی از موفقترین سریال های لیست ولی در عین حال یکی از پرخرج ترین ها نیز هست، به طوری که دو قسمت اول این سریال حدود بیست میلیون دلار هزینه برداشته است که خود یک رکورد محسوب میشود. البته باید عنوان کرد که علاوه بر این سریال، دو اثر دیگر هم با همین مضمون در شبکه نمایش خانگی کلید خورده است. و روایتگر دنیایی تاریک میباشد که طی آن دو جوان همواره با شیطان مختلف درگیر هستند تا بتوانند پدر خود را پیدا کنند و به گونه ای او را را نجات دهند.

با اطمینان خاطر از این وبسایت دانلود کنید. با وجود اینکه ناصرالدین شاه قاجار یکی از طولانی دوره های سلطنتی در تاریخ ایران را داشته، اما آثار کمی پیرامون زندگی او تولید شده است. The Sopranos ما را به یاد قسمت اول «پدرخوانده» و فیلم های مافیایی و گانگستری مارتین اسکورسیزی می اندازد. با این وجود اگر تمایل دارید که تاریخ دقیق انتشار این سریال را بدانید، می توانید این صفحه را بوکمارک کرده و یا در بطور پیوسته به وبسایت ما سر بزنید. با اطمینان خاطر از این وبسایت دانلود کنید. این سریال به عنوان اسپین آف مجموعه Breaking bad شناخته میشود در صورتی که چیزی کمتر از یک سریال مستقل ندارد و حتی شروع داستان این سریال از نظر بعضی از منتقدین از شروع افسارگسیخته هم بهتر بوده است. جایگاه سریال Shameless را نمیتوان مشخص کرد برای بعضی سلیقه ها بهترین سریال تاریخ بشر! و برای بعضی دیگر یک سریال کاملا منحرف کننده است. اما الان قصد دارم سریال دیگری به نام The Big Bang Theory به شما معرفی کنم که روایتگر زندگی چند جوان نخبه است که درارتباط با جنس مخالف مشکل دارند ، دلیل تمایز این سریال با طنزهای دیگر شوخی های متمایز آن است که کاملا هوشمندانه در بین شخصیت ها وجود دارد و شما را به دیدن فصل های متوالی وا میدارد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با دانلود فیلم کره ای دوبله فارسی وب سایت خود باشید.

ایندکسر