[ad_1]

اگرچه این دستورالعمل ها به طور معمول نظارت بر فشار خون خانگی (BP) را برای تشخیص فشار خون بالا توصیه می کنند ، تحقیقات جدید نظارت بر BP در منزل را به عنوان کمانچه دوم سوال می کند.

یک هفته نظارت بر BP در منزل (HBPM) قابل اعتماد تر از یک BP سرپایی 24 ساعته یا 9 نشانگر جیوه در سه مراجعه به مطب در میان شرکت کنندگان مطالعه جوانتر و درمان نشده بود. بهبود تشخیص فشار خون بالا.

ضرایب قابلیت اطمینان برای فشار خون سیستولیک به ترتیب 938/0 ، 846/0 و 894/0 و برای فشار خون دیاستولی به ترتیب 918/0 ، 843/0 و 847/0 است.

علاوه بر این ، به گفته محققان به رهبری جوزف ای شوارتز ، MD ، دانشکده پزشکی رنسانس در دانشگاه استونی بروک ، HBPM قوی ترین ارتباط را با شاخص توده بطن چپ (LVMI) داشت که پیش بینی کننده عوارض جانبی قلبی عروقی است. مرکز پزشکی اروینگ دانشگاه نیویورک و کلمبیا ، نیویورک.

ارتباط آنها با LVMI پس از اصلاح چند متغیره و پس از تعدیل سوگیری تعصب رگرسیون ، که نشان می دهد نتایج حاصل از اختلاف در تعداد گزارش ها نیست ، باقی مانده است ، آنها در مطالعه منتشر شده امروز آنلاین در مجله کالج قلب و عروق آمریکا.

شوارتز گفت ، هر زمان که بیماران برای اولین بار فشار خون بالا یا حتی فشار خون مرزی دارند ، این دستورالعمل ها به پزشکان توصیه می کند که ثبت 24 ساعته سرپایی یا نظارت در منزل را انجام دهند. theheart.org | قلب و عروق Medscape. “من فکر می کنم این پتانسیل را دارد که بتواند کنترل فشار خون سرپایی را از کار خارج کند ، حتی اگر من 30 سال است که این کار را انجام می دهم.”

مطالعات قبلی نشان داده است که نظارت بر BP در منزل و سرپایی (ABPM) با آسیب اعضای بدن هدف و نتایج قلبی عروقی ارتباط بیشتری دارد تا BP مطب ، اما هیچ آزمایشی بر روی نتایج هر دو روش وجود ندارد. یک بررسی سیستماتیک اخیر نیز شواهد کمیاب برای حمایت از یک رویکرد نسبت به روش دیگر در پیش بینی وقایع SS یا مرگ و میر یافت.

در عبارت همراه اشاره شده است که ABPM برای پزشکان مراقبت های اولیه در ایالات متحده تا حد زیادی غیرقابل دسترسی است و ضعیف ترمیم می شود. رابرت ام. کری ، دکترای دانشگاه ویرجینیا ، نوشت: “بنابراین ، اثبات این که HBPM قابل اطمینان تر است و از LBMI به LVMI نزدیکتر است ، در صورت تأیید ، می تواند پتانسیل عملکرد بالینی را تغییر دهد.” ، سیستم بهداشتی شارلوتزویل و توماس اچ مارویک ، MBBS ، PhD ، MPH ، م Bakسسه بیکر قلب و دیابت ، ملبورن ، استرالیا.

نظر دادن در مورد قلب و عروق Medscapeریموند آر. تاونسند ، دکترای حامی ABPM ، گفت: “راستش را بخواهید ، ممکن است لازم باشد در این زمینه اقدام کنیم. من کاملاً آماده نیستم که این کار را انجام دهم و در عمل مدل هایم را تغییر دهم ، نمی توانم آن را زیر فرش جارو کنم. “

وی خاطرنشان كرد كه این مسخره است كه این مطالعه توسط مرحوم دکتر توماس پیكرینگ ، MD ، ABPM ، كه اصطلاح “فشار خون بالا موی سفید” را ابداع كرده و به فشار خون بالا پوشانده شده اشاره كرده است.

تاونسند ، مدیر برنامه پرفشاری خون دانشگاه پنسیلوانیا ، در این مورد گفت: “این باعث افزایش فشار خون سرپایی می شود: آیا واقعاً ارزش دلار ما برای بهداشت عمومی را دارد؟ بنابراین من فکر می کنم این یک تماس خوب است.” پرلمن پزشکی در فیلادلفیا.

وی گفت که نظارت سرپایی AD مدت زیادی به عنوان استاندارد طلا در نظر گرفته شده است ، اما از نظر هزینه ، HBPM از جذابیت بیشتری برخوردار است زیرا دستگاه ها می توانند بیش از یک بار استفاده شوند و بیش از یک فرد در خانه را ردیابی کنند. مرکز مدیریت مدیکر همچنین دارای کدی در بسته 2020 برای بازپرداخت پزشکان با پرداخت 15 دلار برای آموزش بیمار است و برای برقراری ارتباط با اسناد مرتباً ارائه شده ماهیانه هزینه دارد. “شما با تماشای BP در خانه ثروتمند نخواهید شد ، اما حداقل دولت اعتراف می کند که ما از نظر مدیریت شرایط عمومی مانند فشار خون بیشتر و بیشتر به پایگاه خانه منتقل می شویم.”

تاونزند خاطرنشان کرد: یکی از جذابیت های ABPM توانایی ایجاد فشار در شب هر نیم ساعت به هر ساعت است ، اما حداقل یک مانیتور خانگی ساخته شده توسط Microlife یک ویژگی شبانه را به آن اضافه کرده است. “بنابراین این فقط درآمد دیگری در برابر دفاع ABPM است که چرا ABPM هنوز بهتر است.”

این مطالعه شامل یک نمونه جامعه از 408 شرکت کننده بود که دارای یک دفتر BP بودند که در سه بازدید (سه بار مطالعه در هر بار بازدید) با استفاده از فشار سنج جیوه ، دستگاه اسیلومتری خودکار BpTRU (VSM MedTech) و دستگاه اسیلوومتری خانگی معتبر Omron (Omron Healthcare) مورد ارزیابی قرار گرفتند.

پس از 5 دقیقه آموزش در مطب و دریافت برگه مرجع ، شرکت کنندگان همچنین 3 هفته HBPM را با دستگاه Omron و همچنین دو اندازه گیری 24 ساعته سرپایی (Spacelabs Healthcare ، مدل 90207) انجام دادند. ارزیابی قلبی عروقی ، از جمله اکوکاردیوگرام دو بعدی ، در پنجمین ویزیت مطب انجام شد.

400 شرکت کننده ای که هر پنج مراجعه را انجام دادند ، میانگین سنی 41 سال داشتند ، میانگین LVMI آنها 79.3 گرم در متر بود2، و میانگین فشار خون سیستولیک در مطب از 116.0 تا 117.2 میلی متر جیوه و فشار خون دیاستولیک از 6/75 تا 76،5 میلی متر جیوه است.

قبل و بعد از اصلاح تعصب رقت رگرسیون ، فشار خون سیستولیک و دیاستولیک خانگی با LVMI ارتباط بیشتری نسبت به خواندن جیوه 24 ساعته سرپایی یا مطب داشت. همبستگی اصلاح شده برای فشار خون سیستولیک به ترتیب 501/0 ، 430/0 و 389/0 بود.

پس از اصلاح چند متغیره ، شامل فشار خون مطب و 24 ساعته ، فشار خون خانگی 10 میلی متر جیوه بالاتر سیستولیک و دیاستولیک با 5.07 گرم در متر همراه بود2 (پ = .001) و 3.92 گرم در متر2 (پ = .07) به ترتیب LVMI بالاتر. با این حال ، پس از اصلاح برای BP خانه ، نه BP سیستولیک ، نه دیاستولیک و نه BP سرپایی با LVMI ارتباط نداشتند.

Townsend و سردبیران Carey و Marwick گفتند که این مطالعه جمعیت جوانتری را شامل می شود که در آنها فقط 30٪ تا 50٪ طبق دستورالعمل کالج قلب و عروق آمریکا / انجمن قلب آمریکا 2017 که کری به آنها کمک کرده است ، به عنوان فشار خون بالا طبقه بندی می شوند.

تاونسند گفت: “این افراد جوان هستند و افراد مسن دارای انواع مختلف فشار خون هستند كه بیشتر به دلیل سفتی در گردش خون و كمتر به دلیل مقاومت در برابر جریان خون ایجاد می شود ، كه به نظر شما بیشتر در افراد جوان تر است.”

“من نمی دانم که می توانید یافته های این مطالعه را در افراد سالم ، جوان درمان نشده نسبت به افراد مسن ، شاید بیمار و دیابتی تر ، که در آن عمل واقعی انجام می شود و نقاط پایانی مانند حمله قلبی ، مرگ و سکته های مغزی در واقع اتفاق می افتد “.

نتایج تحقیق نشان می دهد که اندازه گیری BP در حالت استراحت در طول روز ممکن است نسبت به پارامترهای پویا در شبانه روز و / یا شب در پیش بینی آسیب قلبی تحت بالینی به اندام های مورد نظر مهمتر باشد ، اما این نیاز به تحقیقات بیشتر دارد ،

در توضیح بیشتر ، آنها می نویسند که نتایج نشان می دهد که “HBPM ممکن است به ویژه در تشخیص فشار خون بالا و فشار خون بالا در اوایل زندگی که بزرگسالان نسبتاً سالم هستند مهم باشد ، اما افراد مبتلا به فشار خون بالا خطر ابتلا به CVD مادام العمر را دارند. “

شوارتز اذعان کرد که این مطالعه شامل یک بیمار فشار خون معمولی نبود ، اما گفت که این سوال اصلی متمرکز است که آیا خطر فشار خون به دلیل قرار گرفتن در معرض تجمع قلب در طول زندگی او است و بنابراین بهترین نتیجه توسط شهادت های متعدد گرفته شده در شرایط مختلف یا شهادت هایی که فقط در زمان استراحت گرفته شده اند.

“من 15 سال است که این سوال را در سطح مفهومی قرار داده ام ، هرگز چاپ نشده است ، و این مقاله اولین نکته است ، حداقل از نظر شاخص بطن چپ … که اندازه گیری بهتر فشار خون در حالت استراحت از اهمیت بیشتری برخوردار است. برای کنترل خطر به جای قرار گرفتن در معرض تجمع قلب در فشار خون سرپایی ، “او گفت.

مطالعه برای بهبود تشخیص فشار خون بالا با کمک مالی از موسسه ملی قلب ، ریه و خون موسسه ملی بهداشت (NIH) پشتیبانی شد. نویسندگان روابط مالی مربوط را فاش نمی کنند. Townsend گزارش پاداش را به عنوان نویسنده UpToDate ارائه می دهد و به عنوان بازبینی پرداخت نشده برای ValidateBP.org عمل می کند. کری به ترتیب محقق اصلی و مدیر پروژه کمک های مالی NIH R01 و P01 است. نایب رئیس کمیته نوشتن دستورالعمل های فشار خون ACC / AHA 2017 ؛ و رئیس کمیته AHA برای نوشتن بیانیه علمی در مورد فشار خون بالا. مارویک هیچ رابطه مالی را فاش نکرد.

JACC منتشر شده بصورت آنلاین در 14 دسامبر 2020. متن کامل ، ویرایش

پاتریس وندلینگ را در توییتر دنبال کنید: pwendl. برای بیش از theheart.org | Medscape Cardiology با ما همراه باشید توییتر و فیس بوک[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر