فوزی گفت ، ایالات متحده با تعطیلات COVID-19 با “آب و هوای تاریک” روبرو است


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ایالات متحده می تواند در ماه دسامبر و ژانویه ، هنگامی که مردم برای جشن هانوکا ، کریسمس ، سال نو و سایر تعطیلات زمستانی ملاقات می کنند ، شاهد افزایش چشمگیر ویروس کرونا باشد. مصاحبه های روز دوشنبه ، بیماری ها ، ج.

فوزی در نشست اجلاس آینده سلامت موسسه Milken به CBS گفت: “ما یک سطح ابتدایی از عفونت داریم که به معنای واقعی کلمه هر روز رکورد می زند.” این اعداد واقعاً خیره کننده هستند.

فوزی گفت که تعطیلات پیش رو حتی می تواند چالش برانگیزتر از شکرگذاری باشد ، افزود که این افزایش پس از شکرگذاری تا حنوکا و کریسمس همچنان افزایش خواهد یافت و برنامه هایی برای شب سال نو را جمع می کند. وی آمریکایی ها را تشویق کرد تا از مسافرت ها و اجتماعات شخصی در سال جاری جلوگیری کنند تا از تشدید ویروس جلوگیری کند.

وی گفت: “برای اولین بار در بیش از 30 سال ، من تعطیلات کریسمس را با دخترانم نمی گذرانم.”

فوزی روز دوشنبه به سی ان ان گفت ، آمریکایی ها در حال حاضر با “یک لحظه حساس” روبرو هستند. براساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده در این ماه تعداد رکورد موارد COVID-19 ، بستری شدن و مرگ و میر را ثبت کرده و در روز سه شنبه در بالای 15 میلیون مورد قرار دارد.

همچنین روز دوشنبه ، فاوسی در طی یک جلسه توجیهی مطبوعاتی مجازی به اندرو کوومو ، فرماندار نیویورک پیوست و پیشنهاد کرد که جلسات خصوصی در خانه با 10 نفر “کمی بیش از حد” باشد.

فاوسی گفت: “این فقط تعداد نیست ، بلکه افرادی هستند که می توانند به خارج از شهر بروند.” “شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که افرادی را که تازه از هواپیما یا قطار پیاده شده اند ، ندارید. این حتی از تعداد مطلق خطرناک تر است.”

وی گفت: افراد می توانند ویروس کرونا را در هنگام مسافرت آلوده کنند ، اما هنوز هیچ علامتی ندارند ، که در صورت برداشتن ماسک برای خوردن و آشامیدن ، دیگران را آلوده می کند. این نوع اجتماعات ممکن است در ماه آینده منجر به افزایش روند آب و هوا شود.

وی گفت: “ما می توانیم شاهد بدتر شدن اوضاع در اواسط ژانویه باشیم ، نه فقط برای ایالت نیویورک ، بلکه برای هر ایالت یا شهر” ، و اضافه کرد که اواسط ژانویه “می تواند برای ما زمان بسیار تاریکی باشد.”

منابع

CBS News ، “فاوسی در مورد اثربخشی و مصونیت واکسن ویروس کرونا می گوید.”

Fauci گفت ، CNN ، “کریسمس” حتی می تواند یک چالش بزرگتر “از شکرگذاری باشد”.

دانشگاه جان هاپکینز ، صفحه کنترل COVID-19.

نیویورک ، “رونویسی ویدئویی ، صوتی و سریع: دکتر فاوتی ، 7 دسامبر 2020”.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes