[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

طبق گزارش وزارت بهداشت فلوریدا ، فلوریدا پس از گزارش بیش از 8800 مورد جدید صبح روز سه شنبه ، از 1 میلیون مورد ویروس کرونا عبور کرده است.

براساس CBS News ، این ایالت همچنین بیش از 18،600 مرگ را ثبت کرده است که چهارمین مورد در کشور است.

فلوریدا پس از تگزاس و کالیفرنیا سومین ایالت است که امسال 1 میلیون پرونده تشکیل داده است. این کشورها در حال حاضر بیش از 1.2 میلیون مورد دارند.

طبق گزارش ، فلوریدا نزدیک به 200000 مورد COVID-19 را در ماه نوامبر گزارش کرد سان سانتینل فلوریدا جنوبی . این روزنامه گزارش داد كه این ایالت احتمالاً از كالیفرنیا كه 14000 مورد جدید در روز دوشنبه گزارش كرده و از تگزاس كه 10،700 مورد جدید گزارش كرده است عقب خواهد بود.

نقطه عطف روز سه شنبه یک روز پس از آن اتفاق افتاد که ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، اولین جلسه مطبوعاتی خود را در مورد ویروس کرونا طی یک ماه ارائه داد و ایده محاصره اضافی یا دستور جلوگیری از انتشار ویروس را محکوم کرد.

دسانتیس با تأکید بر اینکه تعطیلی و تعطیلی مدارس “کاملاً از جدول خارج است” گفت: “من با دوره ها مخالف هستم. فکر نمی کنم آنها کار کنند.”

با این وجود در سراسر کشور ، مقامات شهری و کارمندان بهداشت خواهان افزایش توجه در حوالی تعطیلات و اجتماعات اجتماعی هستند. به احتمال زیاد در هفته های آینده تعداد موارد افزایش یابد.

دکتر مایکل کورن از اولین مرکز ساحلی بیماری های قلبی عروقی به News4Jax گفت: “ما شاهد افزایش موارد هستیم ، اما مهمترین چیز این است که درصد بالاتری از آزمایشات مثبت را شاهد هستیم.”

وی افزود: “این نشانه بدی است.” “و آنچه می بینیم این است که ما در هفته گذشته از 6.2٪ به حدود 7.7٪ رسیده ایم.”

منابع

وزارت بهداشت فلوریدا ، “وضعیت فعلی فلوریدا ، به روز شده در ساعت 9:25 صبح در تاریخ 1 دسامبر سال 2020.”

CBS News ، “فلوریدا با 1 میلیون مورد ویروس کرونا به سومین ایالت تبدیل می شود.”

فلوریدا جنوبی سان سنتینل ، “فلوریدا از ابتدای شیوع همه گیر بیش از 1 میلیون مورد COVID-19 گزارش کرده است.”

News4Jax ، “نگرانی از حوادث رسمی تعطیلات به دلیل انتقال 1 میلیون مورد ویروس کرونا توسط فلوریدا.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر