هنر مدرن در اوایل قرن بیستم از دل هنرهای دکوری بخصوص هنر دکو رشد کرد. عمر آن دسته از ساختمانهای مسکونی که برای زندگی چند خانوار بنا میشود، به چند قرن میرسد؛ در شهرهای بزرگ و­ مهم امپراطوری روم به علت جمعیت زیادی که در خود داشتند، خانههای شخصی یا همان دوموس، در همان اوایل دوران امپراطوری جوابگوی درخواستهای شهروندان نبوده و بهتدریج فکر احداث سکونتگاههای جمعی یا اینسولاها را در ذهن متولیان شهر و صنعتگران پروراندند که البته، این سبک زندگی در نزدیکی چندین خانوار، شامل همه­ ی طبقهی متمول نمیشد. در سبک Majlis نیز اطراف شومینه و دورتادور بالای دیوارها را گچبری میکردند. گچبری فضایی روشن، زیبا و شاد خلق میکند. آیا شما می خواهید فضایی لوکس و مجلل داشته باشید یا این که می خواهید فضایی ساده و خلوت بای منزل خود طراحی کنید؟ فضایی برای انتظار در محوطه و … هنر مدرن در دهههای ۵۰ و ۶۰ به اوج رسید؛ یعنی همان چیزی که طراحان و دکوراتورهای امروزی از آن به عنوان هنر مدرن اواسط قرن یاد میکنند.

گروه معماری آوگون مجموعه ای از متخصصان و طراحان جوان، متخصص و پویایی است که افزون بر یک دهه است که علاوه بر معماری، در زمینه طراحی داخلی مسکونی، اداری، تجاری، فرهنگی و درمانی به طور حرفه ای فعالیت می کند و در زمینه طراحی و دکوراسیون داخلی موفق به کسب جوایزی در سطح داخلی و جهانی بوده است. در آمریکا، شبکه TLC، یک برنامه معروف با نام فضاهای تجاری پخش میکرد؛ یک شو که متکی بر برنامه اتاقهای متحول انگلیس بود. برنامه دیگری از شبکه Style پخش میشد که توسط نایسی نش، تحت عنوان کلین هاوس اجرا میشد؛ آنها اتاقهایی نامرتب در اختیار شرکتکننده قرار میدادند تا آن را طبق خواسته مشتری طراحی کنند. باتوجه به نوع سلیقه کارفرما و خواسته های ایشان طراحی داخلی واحد در آغاز و نقشه های اجرایی به تیم مجری پروژه ارائه شد. هماهنگی: رعایت هماهنگی بین اجزای محیط که می تواند در میان لوازم یا رنگ های محیط باشد، نکته مهم دیگری است که به عنوان قانون طراحی دکوراسیون منزل باید در نظر گرفته شود. طراحی داخلی خانه نقش بسیار زیادی در زیبایی و همچنین ارزش مادی آن دارد. می توانید از قفسه های چوبی یا شیشه ای که بدون هیچگونه وسایل تزیینی هستند، در کنار مبلمان استفاده کنید تا فضا را دکوراسیون داخلی زیرزمین مسکونی زیباتر نشان دهد.

علاوه بر این به لحاظ جغرافیایی مجموعه آوگون در نقاط مختلف کشور و حتی در سطح جهانی پروژه های طراحی داخلی را در کارنامه خود جای داده است. دکوراسیون داخلی خانه های لوکس اغلب با هدف زیبایی فضای داخلی خانه انجام می شود، اما نهایتا بر روی سایر ویژگی های خانه نیز تاثیر خواهد گذاشت. بنابراین با استفاده از بافت ها و الگو های مناسب و رنگ های متنوع می توانید طراحی دکوراسیون داخلی خانه را از حالتی خسته کننده به آسانی تغییر دهید. مشاوره طراحی دکوراسیون داخلی منزل با اطلاعاتی که درباره قسمت های مختلف خانه های ایرانی دارد می تواند بهترین سبک ها را در اختیار شما قرار دهد. سعی کنید در طراحی اتاق نشیمن از رنگ های سفید و کرم کم تر استفاده نمایید. اگر علاقهمند هستید که نکاتی کلی و مهم درباره طراحی دکوراسیون داخلی درباره هرکدام از موارد بالا را کسب کنید ادامه مقاله را دنبال نمایید. توجه کنید بهتر است برای داشتن اتاق پذیرایی به سبک مدرن، مبل راحتی خریداری کنید؛ چرا که مبلمان کلاسیک و رسمی برای این سبک مناسب نیستند. با گذشت مدت زمان طولانی، امروزه، این سبک طرفداران خاص خود را دارد و عموم مردم به ویژه ثروتمندان همچنان به سراغ سبک کلاسیک جهت معماری و طراحی داخلی منازل خود می روند.

در طراحی دکوراسیون داخلی این واحد مسکونی که به سبک مدرن طراحی شده است از سقف کشسان استفاده شده است. خوب می دانیم که خانه با داشتن بخش های مختلف برای رفع نیازهای متفاوت ما طراحی می شود. در ادامه معماری داخلی منزلی شیک و زیبا را که در دو طبقه ساخته شده است با هم بررسی می نماییم در این طراحی رنگ های بژ، خاکستری و قهوه ای یکنواختی رنگ سفید را بی اثر کرده اند. و با استفاده از تمامی این المانها در کنار یکدیگر منزلی اصیل و ایرانی و در عین حال شیک و لوکس داشت. به عبارتی می توان گفت اگر شما قصد دارید تا خانه ای مدرن، امروزی و در عین حال با زیرساختی قوی داشته باشید، می توانید این کار را به گروه معماری آوگون بسپارید. در طراحی خانه مسکونی جهت روشنایی حال و پذیرایی از انواع لوسترهای زیبا و در عین حال کم مصرف بهره گرفته می شود.

ایندکسر