[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

بر اساس ABC News ، بیش از 900 کارمند در کلینیک مایو در غرب میانه در دو هفته گذشته با ویروس کرونا مبتلا شده اند.

بیشتر موارد آلودگی – حدود 93٪ – با افزایش موارد در منطقه ، به ویژه در محل زندگی و کار کارمندان در مینه سوتا و ویسکانسین ، در جامعه رخ می دهد تا در محل کار.

امی ویلیامز ، دکترای علمی ، رئیس اجرایی کلینیک مایو ، روز سه شنبه طی گفتگویی گفت: “این نشان می دهد که این امر در جوامع ما چقدر گسترده است و به راحتی می توان COVID-19 را در جوامع اینجا در غرب میانه دریافت کرد.” .

وی گفت که کارکنان کلینیک 905 مایو بیش از 30 درصد از کل موارد کارکنان را در طی همه گیری تشکیل می دهند. وی افزود: مرکز پزشکی “بسیار نگران” در مورد سلامت اعضای کارکنان است و افراد کافی برای مراقبت از بیماران را دارد.

در غرب میانه ، 1500 نفر از کارکنان کلینیک مایو محدودیت هایی را برای کار با COVID-19 پس از آلوده شدن به ویروس ، افشای دیگران یا مراقبت از اعضای خانواده بیمار دارند. حدود 1000 نفر از این کارمندان در پردیس اصلی دانشگاه روچستر ، مینه سوتا هستند. این کلینیک 68000 کارمند در سراسر کشور دارد.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد ، گفت: “هیجان COVID-19 همچنان به طور جدی جوامعی را تحت تأثیر قرار می دهد که کلینیک مایو در غرب میانه غرب از آن برخوردار است.” “افزایش نگران کننده در معرض قرار گرفتن جامعه و مثبت بودن آزمایش به طور قابل توجهی کارکنان و توانایی کلینیک مایو در ارائه خدمات به بیماران مبتلا به COVID-19 و سایر شرایط را به چالش کشیده است.”

ABC News گزارش داد که کلینیک مایو از کارمندان بهداشت می خواهد که از بازنشستگی بازگردند و از سایر سایت ها برای کمک به کمبود کارمندان کارمند جذب می کند. در بعضی موارد ، پرستارانی که در نقش های تحقیقاتی خدمت کرده اند به مراقبت از بیمار منتقل شده اند و روش های انتخابی مکث می شوند تا کارکنان بتوانند به بیماران مبتلا به COVID-19 کمک کنند.

انتظار می رود در هفته های آینده با افزایش تعداد ویروس های کرونا در روز ، میزان بستری شدن و مرگ و میر در بیمارستان افزایش یابد. ویلیامز به خبرنگاران گفت ، پردیس سنت مریس در کلینیک مایو در روچستر تعداد تخت های بیمار را افزایش می دهد.

وی گفت: “ما باید بسیار هوشیار باشیم و تصور نکنیم که همه چیز درست خواهد شد.”

منبع

ABC News ، “بیش از 900 کارمند کلینیک مایو در غرب میانه طی دو هفته گذشته با COVID-19 قرارداد بسته اند.”

کلینیک مایو ، “بیانیه رسانه ای در مورد محدودیت های اضافی برای غلبه بر رشد COVID-19 در مینه سوتا.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir