[ad_1]

نیویورک که در اوایل سال جاری به شدت تحت تأثیر ویروس کرونا قرار گرفت ، هنوز صدها جسد را در کامیون های یخچال دار در سواحل بروکلین ذخیره می کند. مجله ی وال استریت گزارش ها.

این روزنامه می نویسد: حدود 650 جسد در کامیون های بندر واقع در خیابان 39 ام در پارک سانست ذخیره شده بود.منبع: برایان اسمیت / اسپوتنیک از طریق AP

روزنامه گزارش داد ، در شرایط عادی ، اجساد بی ادعا در قبرستانی فقیر در جزیره هارت به خاک سپرده می شوند. اما بیل دی بلازیو ، شهردار نیویورک ، بهار گذشته قول داد که ویروس های کرونا در شهر افزایش یابد و در آنجا دفن های گسترده انجام نشود.

دفتر کارشناسی ارشد پزشکی شهرستان گفت بسیاری از مردم توانایی پرداخت هزینه مراسم تشییع جنازه را ندارند و یا اینکه متوفی خانواده هایی دارد که دسترسی به آنها امکان پذیر نیست. دینا مانیوتیس ، معاون کمیساریای اجرایی در دفتر کارشناسی ارشد پزشکی ، گفت: هنگامی که با اقوام نزدیک تماس می گیرند ، گاهی اوقات نمی دانند چه کاری باید انجام دهند.

مانیوتیس به گفت: “این آسیب زاست.” روزنامه. “ما با آنها هرچه بیشتر با دقت کار می کنیم و آنها را مجبور می کنیم که برنامه های خود را تنظیم کنند. بسیاری از آنها تصمیم می گیرند که می خواهند به جزیره هارت بروند ، که خوب است.”

مشخص نیست که چه تعداد از اجساد موجود در کامیون های فریزر ناشی از بیماری همه گیر COVID-19 است.

فوربس گزارش داد که 24202 نفر به دلایل مربوط به ویروس کرونا در نیویورک ، عمدتا در مارس-مه ، جان خود را از دست داده اند. ایالت نیویورک حداقل 34319 مورد مرگ ناشی از ویروس کرونا را گزارش کرده است که بیشترین میزان مرگ در این کشور است.

آدن ناکا ، معاون تحقیقات پزشکی قانونی در دفتر متخصص پزشکی این شهرستان ، به گفت مجله ی وال استریت دفتر مجبور بود روزانه تا 200 مورد جدید را در اوج شیوع همه گیر پردازش کند. این دفتر معمولاً روزانه حدود 20 مورد مرگ و میر را انجام می دهد.

وی گفت که حدود 15 نفر در حال شناسایی اجساد هستند و هفت کارمند دیگر در تلاشند تا با بستگان تماس بگیرند. به دلیل عقب ماندگی پرونده ها ، بعضی اوقات بستگان گاهی از مرگ مطلع نمی شدند تا اینکه هفته ها یا ماه ها می گذشت.

برای نشان دادن وسعت همه گیری ، گاهی اوقات دفتر متخصص پزشکی دریافت که اقوام نزدیک نیز به دلیل ویروس کرونا مرده اند.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir