[ad_1]

به گزارش هیل ، به نقل از اعضای تیم انتقال بایدن ، رئیس جمهور منتخب جو بایدن پس از اینکه در روز شنبه هنگام بازی با سگش دچار شکستگی در موی پای راست شد ، از چکمه ارتوپدی استفاده خواهد کرد.

بایدن در حال بازی با میجر ، یکی از دو ژرمن شپرد خود بود که لیز خورد و زمین خورد.

دکتر هیل گفت: پزشک مراقبت های اولیه وی ، دکتر کوین اوکانر ، بیانیه ای مبنی بر اینکه بایدن دچار پیچ خوردگی مچ پا شده است ، اما به آزمایشات بیشتری احتیاج دارد. روز یکشنبه ، وی یک عکسبرداری و سی تی اسکن دیگر انجام داد.

“اشعه ایکس اولیه هیچ شکستگی واضحی نشان نداد ، اما معاینه بالینی وی تصویربرداری دقیق تری را توجیه کرد. سی تی اسکن بعدی شکستگی موهای استخوان میخی جانبی و میانی رئیس جمهور بایدن را تأیید کرد ، که در وسط پا قرار دارند. این همان چیزی است که انتظار داشت. او احتمالاً برای چند هفته به یک کفش پیاده روی احتیاج خواهد داشت ، “اوکانر گفت.

بر اساس ارزیابی پزشکی که اوکانر در دسامبر 2019 منتشر کرد ، که بایدن را “پرانرژی” و مناسب برای تصدی ریاست جمهوری خواند ، سلامت عمومی بایدن خوب است.

بایدن که هفته گذشته 78 ساله شد ، هنگامی که 20 ژانویه سوگند یاد کند ، مسن ترین مرد رئیس جمهور خواهد بود. قبل از بایدن ، دونالد ترامپ 70 ساله بود.

روز یکشنبه ، ترامپ خبر خروج بایدن از یک مطب ارتوپدی در دلاور را با ارسال پیام توییت کرد: “زود خوب شوید! خوب شوید!”

اوکانر همچنین در وب سایت بایدن پست داد که بایدن و همسرش اخیراً آزمایش COVID-19 را منفی کرده اند.

منابع

هیل: “بایدن پس از لغزش هنگام بازی با سگ ، از ناحیه پا شکسته شد.”

JoeBiden.com: “سخنرانی دکتر کوین اوکانر.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر