شکستگی اولنار در جای خود نمی تواند به معنای خشونت از طرف یک شریک زندگی صمیمی باشد


بر اساس مطالعه سوابق شش مرکز پزشکی به نمایندگی از انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی ، حدود یک سوم از زنانی که در بخش اورژانس (شکستگی استخوان از بین رفته) ظاهر شدند ، قربانیان خشونت همسر خود بودند. RSNA) نشست سالانه 2020بهاری هورانا

زنانی که دچار شکستگی بازوی بازو می شوند اغلب سقوط گزارش می کنند ، اما این نوع آسیب دیدگی ، اغلب به عنوان “شکستگی شبانه انگشت شست” شناخته می شود ، برای توصیف فردی که توسط پلیس ضربه خورده است چماق ، معمولاً هنگامی اتفاق می افتد که شخص شیئی را که به او برخورد می کند مسدود کند بهارتی هورانا ، دکتر ، دکتر بریگام و بیمارستان زنان ، بوستون ، در یک بیانیه مطبوعاتی ، گفت که این مورد به اندازه مردان در زنان شیوع ندارد. وی گفت: “تا همین اواخر ، هرگز آن را با خشونت شرکای صمیمی مرتبط نکردم.” “من نظرات خود را با جراحان ارتوپدی ما در میان گذاشتم و با علاقه و حمایت آنها تصمیم گرفتم تحقیقات خود را ادامه دهم.”دیوید سینگ

خورانا برای بررسی موارد شکستگی اولنار با جراح ارتوپدی دیوید سینگ ، MD ، در مرکز پزشکی بوستون همکاری کرد. در سوابق شش مرکز پزشکی برای دوره 2005 تا 2019 ، آنها 62 بیمار را در سنین 18 تا 50 سال شناسایی کردند که دچار ED با شکستگی از طریق زخم بودند.

خشونت علیه شرکای صمیمی در 12 مورد از 62 مورد گزارش شده است. شش نفر از این بیماران در ابتدا سقوط ، جنگیدن یا ضربه خوردن توسط یک مهاجم “ناشناخته” را گزارش کردند ، سپس اعتراف کردند که شریک زندگی آنها آنها را کشته است. شش نفر دیگر خشونت از طرف یک شریک زندگی صمیمی را پس از ارائه گزارش کردند.

هنگامی که محققان پرونده پزشکی را با دقت بررسی کردند ، هشت شکستگی اضافی را در بیمارانی که مشکوک به نتیجه خشونت شریک زندگی صمیمی بودند ، شناسایی کردند.

هشت نفر دیگر مشکوک به دست داشتن در خشونت علیه شرکای صمیمی نبودند و 34 نفر نیز درگیر نبودن خشونت علیه شرکای صمیمی بودند.

حتما بخوانید:
محققان سلول های آلوده به ویروس کرونا را بررسی کردند

در ارزیابی بیشتر پیگیری از خشونت علیه شرکای صمیمی ، محققان گزارش دادند که اسناد رسمی یا غربالگری فقط در 40٪ (8 نفر) از 20 مورد مورد تایید یا مشکوک به خشونت شریک زندگی صمیمی به اتمام رسیده است.شکستگی بدون جابجایی اولنار (با احترام از دیوید سینگ)

محققان همچنین گزارش کردند که هیچ یک از شکستگی های اولنار در موارد تأیید شده یا مشکوک به خشونت شریک زندگی صمیمی ، شکستگی جابجا شده نداشته است. سینگ گفت: “هنگامی که شکستگی به طور قابل توجهی جابجا نشود ، بیشتر نشان دهنده انرژی کم است و از یک موقعیت محافظتی مانند مسدود کردن چیزی ناشی می شود.” اخبار پزشکی Medscape.

وی توضیح داد که هنگامی که شخصی در یک حادثه اسکی به درخت برخورد می کند ، یا دچار سانحه رانندگی یا سقوط می شود ، “شما تمایل به جابجایی بیشتر خواهید داشت.”

از دیگر عواملی که احتمال خشونت توسط شرکای صمیمی را افزایش می دهد ، بی خانمانی و تعداد بیشتر مراجعه مستند به ED است.

سینگ گزارش داد: “عبور از شکاف ها آسان است.” وی گفت: هنگامی که زنی با شکستگی استخوان اولنار در جراحی ED ظاهر شد ، باید یک پرچم برافراشته شود.

سینگ گفت ، پیگیری باید پایدارتر باشد. در این مطالعه ، فقط 40 درصد از 62 زن حاضر در مطالعه در مورد آسیب دیدگی خود مصاحبه کردند و از آنها س askedال شد که آیا این نتیجه خشونت همسر بوده است. و گزارش ناکافی او را متعجب کرد. وی گفت: “سخت است كه خودم را جای آنها بگذارم و بفهمم كه چرا آنها با ارائه دهنده خدمات بهداشتی خود صادق نیستند.” “ما اغلب متوقف نمی شویم و فکر می کنیم که آیا بیمار حقیقت را می گوید.”

سینگ خاطرنشان کرد که درصد بالایی از پزشکان ارتوپدی مرد هستند و “این خود ارزش مردان را می دهد. این نقصی است که ما باید با ارائه مراقبت از کل بیمار ، نه فقط جراحات آنها ، روی آن کار کنیم.” “این نظر شخصی من است.”

هورانا در سخنرانی خود خاطرنشان کرد که دشوارترین جنبه درمان خشونت علیه شرکای صمیمی تشخیص آن است. وی خاطرنشان كرد: “هیچ رهنمود یا مرجع استانداردی وجود ندارد و تقریباً هیچ دوره آموزشی در طول دانشكده پزشكی برای این مورد وجود ندارد.”

راندال لادر ، دکترای دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانا ، ایندیاناپولیس ، گفت: “این یک مطالعه جذاب است و مواردی را که باید در مورد آن فکر کنیم ، بیان می کند.” اخبار پزشکی Medscape. وی گفت: “جراحان ارتوپدی برای رفع مشکل و بهبود شکستگی آموزش دیده اند. نه اینکه ما از مشکلات اجتماعی چشم پوشی کنیم ، اما این مسئله ذهن را درگیر نمی کند.”

لودر ، كه در مطالعه Khuraa-Sing شركت نكرده است ، خاطرنشان مي كند كه اخيراً ادبيات در اين زمينه افزايش يافته است. “در حدود سه سال گذشته … موج جدیدی از تحقیقات در مورد خشونت و جراحات ایجاد شده است.”

اوایل سال جاری ، خود لودر در یک مطالعه در شرکت کرد مجله آکادمی جراحان ارتوپدی آمریکا در مورد دموگرافیک و الگوهای شکستگی بیماران مراجعه کننده به بخش های اورژانس در ایالات متحده پس از خشونت توسط شرکای صمیمی این معاینه نشان می دهد که شایع ترین شکستگی در این جمعیت شامل صورت ، انگشتان ، بالای تنه و بازو است. وی گفت: “این مطالعه RSNA همه اطلاعات جدید را در اختیار ما قرار می دهد.” “این به ما می گوید که زنی که دچار شکستگی آرنج شده و تصادف رانندگی نکرده است ، باید سوicion ظن ایجاد کند.”

سینگ و هورانا با همکاری دکتر جورج دایر ، دکتر میچل بی هریس ، دکتر کامدن بی ، دکتر ایرنه چن ، دکتر استفان ای سلزر ، دکتر گیلس دبلیو بولاند و دکتر پاول ترنت سوم.

خورانا ، سینگ و لودر هیچ رابطه مالی را فاش نکردند.

نشست سالانه انجمن رادیولوژی آمریکای شمالی (RSNA) 2020.

Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma