شکرگذاری COVID-19 در داده های دولت دیده می شود


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

طبق گزارش The Hill ، پایگاه های اطلاعاتی COVID-19 در حال افزایش موارد ویروس کرونا هستند که مربوط به سفرها و اجتماعات شکرگذاری است.

با جمع شدن موج موجود COVID-19 در بسیاری از مکان ها ، موارد اخیر می تواند منجر به مرگبارترین ماه همه گیری تاکنون شود.

دکتر مایکل اوسترهلم ، مدیر مرکز تحقیقات و پیشگیری از بیماری های عفونی در دانشگاه مینه سوتا ، به این نشریه گفت: “ما این هجوم موارد را به فصلی که تعطیلات انجام می شود بفرستیم که واقعاً خطرناک است.”

طبق پروژه پیگیری COVID ، ایالات متحده به طور متوسط ​​بیش از 200000 مورد جدید COVID-19 در روز در هفته گذشته داشته است. میزان بستری شدن در بیمارستان در روز سه شنبه به 104 هزار و 600 نفر رسید که بالاترین نقطه در همه گیری است. در هفته گذشته بیش از 2200 نفر در روز جان خود را از دست داده اند ، که گاهی اوقات در یک روز به بیش از 3000 مرگ رسیده است.

در سطح ایالت ، پرش های قبلی در چندین ایالت در غرب میانه کاهش یافته است ، اما تعداد موارد در جنوب دوباره در حال افزایش است ، گزارش The Hill. در اواسط ماه نوامبر ، آلاباما حدود 14000 مورد جدید در هفته گزارش داد که هم اکنون 22000 مورد است. موارد فلوریدا هفته گذشته از حدود 50،000 در پایان نوامبر به 65،000 رسید و موارد در Georgia 50٪ در گذشته افزایش یافت. اوایل دسامبر ، در هفته گذشته به تقریبا 30،000 مورد رسید.

اوسترهلم گفت: “در این مرحله ، ما ممکن است تازه شکرگذاری را شروع کنیم ، اما مطمئناً هفته آینده آن را خواهیم دید.”

در انتظار ، چندین کشور بیمارستان های صحرایی را برای مراقبت از بیماران جدید افتتاح کرده اند. روزنامه گزارش داد ، فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم ، مجدداً اقدامات ریاضتی را برای جلوگیری از این اقدامات صادر کرد و فرماندار وایومینگ ، مارک گوردون ، اولین دوره ریاست جمهوری خود را در سراسر کشور صادر کرد.

اولین واکسن ها علیه COVID-19 می توانند اوایل هفته جاری FDA را تأیید کنند ، اما تا زمانی که آمریکایی ها به اندازه کافی واکسیناسیون نکنند ، مقامات بهداشت عمومی مردم را به ماسک زدن ، جلوگیری از تجمع و رعایت دستورالعمل های فاصله اجتماعی ترغیب می کنند.

آمش آدالیا ، دکتر ، دانشمند ارشد مرکز امنیت بهداشت جانز هاپکینز ، به The Hill گفت: “ایالات متحده تا زمانی که واکسن وجود داشته باشد درگیر این امر خواهد شد.

وی گفت: “احتمال کنترل آن تا زمان واکسن زدن کمتر است.”

منابع

هیل ، “اولین نشانه های موج COVID-19 برای شکرگذاری ظاهر می شود.”

پروژه پیگیری COVID ، داده های تاریخی.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themes