[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

لس آنجلس (AP) – یک مقام ارشد بهداشت در سومین شهرستان بزرگ در کالیفرنیا از بیمارستان ها می خواهد جراحی های انتخابی را لغو کنند و برنامه هایی را برای آماده سازی برای حمله به بیماران مبتلا به COVID-19 اجرا کنند ، زیرا بخش های مراقبت ویژه ایالت را در برابر اوج ویروسی پر می کنند موارد

دکتر کارل شولتز از آژانس بهداشت شهرستان گفت: آمبولانس ها ساعت ها منتظر تخلیه بیماران هستند زیرا اتاق های اورژانس اورنج کانتی بسیار پشتیبانی می شوند.

شولتز روز چهارشنبه در نامه ای به بیمارستان ها ، شرکت های آمبولانس و پیراپزشکان هشدار وحشتناکی داد که سیستم مراقبت های ویژه شهرستان “می تواند بلافاصله سقوط کند مگر اینکه دستورالعمل های فوری اجرا شود.”

شولتز ، مدیر مراقبت های اورژانسی در این شهرستان با بیش از 3 میلیون نفر گفت: “سیستم بهداشت و درمان در شهرستان اورنج در حال حاضر به دلیل افزایش زیادی در تعداد بیماران آلوده به COVID دچار بحران شده است.”در ماه مارس ، چادرهای تریاژ برای هجوم احتمالی بیماران اورژانسی با COVID-19 در خارج از لس آنجلس کانتی + مرکز پزشکی USC در لس آنجلس برپا شد. دکتر کارل شولتز از آژانس بهداشتی شهرستان لس آنجلس از بیمارستان ها می خواهد با افزایش موارد COVID ، جراحی های انتخابی را لغو کنند.

وی علاوه بر لغو عملیات غیر اورژانسی ، از بیمارستان ها خواست که ظرفیت خود را گسترش دهند.

فرماندار گاوین نیوزوم گفت ، از روز دوشنبه ، هنوز حدود 74000 تخت بیمارستان باز در کالیفرنیا وجود دارد. وی گفت: این ایالت با رهبران منطقه ای در تلاش است تا تعیین كند كه كجا می توان جراحی های انتخابی را لغو كرد تا جایی برای بیماران اورژانسی فراهم شود.

ایان امرسون-شی ، نایب رئیس انجمن بیمارستان کالیفرنیا ، روز پنجشنبه گفت که شنیده است برخی بیمارستان ها می توانند اقدامات اورژانس را به تعویق بیندازند ، اما او آمار دقیقی در دست ندارد.

امرسون شی در یک ایمیل گفت: “لغو رویه های انتخابی واقعاً آخرین چاره است.” “با این حال ، در میان جهش فعلی ، که بزرگترین تا کنون است ، ممکن است برخی از بیمارستان ها چاره ای نداشته باشند.”

با این حال ، وی گفت که بزرگترین چالش پیش روی بیمارستانها در حال حاضر ظرفیت تختخواب نیست ، بلکه کمبود نیرو ، تجهیزات حفاظت شخصی و وسایل آزمایش است.

جراحی های غیر اورژانسی شامل اقدامات زیبایی نیستند و ممکن است شامل جراحی هایی مانند تعویض دریچه قلب ، برداشتن تومور و خدمات پیشگیرانه مانند کولونوسکوپی باشد. آنها یک نیروی حیاتی برای درآمد بیمارستان ها هستند ، بسیاری از آنها مقادیر قابل توجهی را از دست دادند که در ماه آوریل گذشته اقدامات انتخابی به هفته ها در کالیفرنیا موکول شد.

بستری شدن در کالیفرنیا در حال حاضر در سطح رکوردی قرار دارد و این ایالت گزارش کرده است که تقریباً 70٪ میزان پذیرش در بخش مراقبت های ویژه فقط طی دو هفته افزایش یافته است و از مجموع 7800 تخت مراقبت ویژه کمتر از 1500 نفر باقی مانده است.

برای مقابله با خرد کردن افراد مبتلا به ویروس کرونا در Imperial County ، مرکز پزشکی منطقه ای El Centro اخیراً یک چادر در پارکینگ خود با ظرفیت 50 بیمار غیر COVID گشود.

شهرستان لس آنجلس ، بزرگترین کشور با 10 میلیون نفر ساکن ، گزارش می دهد که حدود 3300 نفر با این ویروس در بیمارستان بستری شده اند و حداقل 23٪ آنها تحت مراقبت های ویژه هستند. این شهرستان با ثبت 12819 مورد در روز پنجشنبه ، رکورد روزانه خود را در موارد جدید ویروس کرونا شکست.

وی گفت: “فقط در دو روز گذشته ، تعداد بیماران بستری شده با COVID-19 بیش از 300 نفر افزایش یافته است. مانند یک ماشین شتاب دار که به صخره نزدیک می شود ، اگر سرعت خود را سریع تغییر ندهیم ، در معرض عواقب فاجعه بار هستیم.” دکتر. پل سایمون ، مدیر ارشد تحقیقات در بخش بهداشت عمومی شهرستان لس آنجلس.

این شهرستان بخشی از منطقه وسیع کالیفرنیای جنوبی است که همراه با دره San Joaquin بیش از 60٪ از 40 میلیون ساکن این ایالت را شامل می شود. هفته گذشته ، طبق دستورالعمل جدید ایالتی برای اقامت در خانه ، به دو منطقه دستور داده شد كه سخت ترین قوانین را علیه COVID-19 رعایت كنند ، كه هدف آن جلوگیری از ازدحام بیمارستان با محدود كردن تماس های عفونی است.

سیزده شهرستان دیگر در شمال کالیفرنیا از ساعت 11:59 بعد از ظهر روز پنجشنبه تحت محدودیت قرار می گیرند که شامل تعطیلی رستوران در فضای باز همراه با آرایشگاه ها و آرایشگاه ها و ناخن ها و کاهش ظرفیت مشتریان خرده فروشی است. وزارت بهداشت عمومی وزارت امور خارجه روز چهارشنبه گفت ، بیش از 85 درصد تخت های مراقبت های ویژه در منطقه ساکرامنتوی بزرگ آنها پر است. محدودیت ها حداقل تا اول ژانویه ادامه خواهد داشت.

مقامات بهداشت عمومی علت افزایش ماسک و فاصله اجتماعی از سوی افرادی که قوانین ایمنی را نادیده می گیرند ، به استثنای افراد در خانه های خودشان. آنها ابراز نگرانی کردند که با نادیده گرفتن دستورات ماندن در خانه برای تعطیلات ، سطح آلودگی به COVID-19 و بستری شدن در بیمارستان ادامه یابد.

برخی از صاحبان مشاغل ، محدودترین محدودیت ها – بدترین شرایط از زمان محاصره بهار – را به چالش کشیدند ، زیرا آنها می گویند این در حالی است که مشتریانشان به دلیل ترس مکرر از COVID-19 از مکان های عمومی جلوگیری می کنند ، تقریباً یک سال دیگر آنها را از بین می برد.

این شهرها همچنین با واحدهای مراقبت ویژه از نظر شلوغی نیز سروکار داشتند. دکتر گرانت کالفاکس ، بهترین کارمند مراقبت های بهداشتی سانفرانسیسکو ، از مردم خواست که بلافاصله دستورالعمل های بهداشتی را دنبال کنند ، هر زمان ممکن باشد در خانه بمانند یا تا بهار با احتمال 1500 مرگ روبرو شوند.

شش شهرستان و شهر برکلی در منطقه خلیج سانفرانسیسکو تصمیم گرفته اند که دستورات داوطلبانه خود را مستقل از ایالت اجرا کنند. Sonoma County روز پنجشنبه به این گروه پیوست و شنبه قفل خود را اجرا کرد.

نویسندگان آسوشیتدپرس ، الیوت اسپاگات از سان دیگو ، دون تامپسون از ساکرامنتو و جان آنتچاک از لس آنجلس در تهیه گزارش همکاری داشتند.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر