[ad_1]

آمستردام (رویترز) – KLM ، بخش هلندی Air France-KLM ، روز جمعه اعلام کرد که پروازهای آزمایشی خود را به COVID-19 به آتلانتا آغاز می کند ، آخرین نمونه از یک شرکت هواپیمایی اروپایی استراتژی آزمایشی برای افزایش اعتماد به نفس مسافران در پرواز در پس زمینه یک بیماری همه گیر ویروس کرونا.

این برنامه ها بر روی مفهوم انجام آزمایشات متعدد متمرکز است تا مسافران بتوانند اطمینان بیشتری داشته باشند که هنگام مسافرت یا دیگران احتمال انتقال ویروس کمتر است.

طبق برنامه KLM ، مسافران یک آزمایش را پنج روز قبل از پرواز ، دیگری را کمی قبل از پرواز و آزمایش دیگری را پس از فرود دریافت می کنند.

در بیانیه KLM آمده است: “فقط مسافرانی كه دارای نتیجه آزمایش منفی هستند ، از هواپیما پذیرفته می شوند.”

پس از آزمایش مجدد منفی در بدو ورود به فرودگاه Schiphol آمستردام ، مسافران ایالات متحده و اتحادیه اروپا که از آتلانتا سفر می کنند می توانند قرنطینه 5 روزه را در هلند از دست بدهند.

آلیتالیا طرح مشابهی را برای پروازهای رم به نیویورک در اوایل روز جمعه اعلام کرد و دلتا هفته گذشته یکی از آتلانتا را به رم معرفی کرد. دلتا ، ایرفرانس و آلیتالیا در SkyTeam همکاری می کنند.

این شرکت اعلام کرد که پروازهای KLM از آتلانتا به آمستردام از 15 دسامبر هفته ای 4 بار انجام می شود و افزود که در صورت موفقیت قصد دارد این سیستم را به طور گسترده تری به کار گیرد.

پیتر البرز ، مدیر عامل KLM ، در بیانیه ای گفت: “تا زمانی که واکسن مورد تأیید در سراسر جهان در دسترس نباشد ، این برنامه آزمایش اولین قدم برای بهبود صنعت گردشگری بین المللی است.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر