در حال حاضر شما از همه شهر ها و استانهای کشور میتوانید با شماره های دفتر مرکز وکیل تهران ارتباط برقرار کنید و در تلفن گویای موسسه داخلی 3 را که برای مشاوره حقوقی میباشد زده و با وکیل و مشاوران حقوقی ما صحبت کرده و پاسخ سوالات خودتان را دریافت نمایید. شیوه ی متداول استفاده ازآنتی بادیهای ضد RH که Rhogam نامیده می شود است 72 ساعت بعد از زایمان مادر آمپول روگام دریافت کند . رفتار مادرشوهرتون درست نیست و نباید شما رو با کسی مقایسه کند. ولی بهتره شما به گفته های مادرشوهرتون توجه نکنید و با ایشون درگیر بحث و مشاجره نشوید.بعد از مدتی متوجه می شوید که کل زندگی شما شده تلاش برای اثبات کردن خودتون و حرص خوردن. هرگز نحوه برخورد مادرشوهرتون رو به پای همسرتون نذارید و ایشون رو مقصر ندانید که این باعث میشه به زندگیتون و رابططون لطمه وارد در جلسه مشاوره ازدواج چه بگوییم کنید. بهتره شما عزت نفس و اعتماد به نفستون رو بالا ببرید در این صورت صحبت های مادرشوهرتون کمتر روی شما اثر میذاره و شما رو اذیت میکنه.

مشاوره ازدواج متنی تو این هفت ساله اصلا بهش بی احترامی نکردم و قهرم نکردم که خونش نرم اما الان دیگه خسته شدم و نسبت به گذشته حوصله ام کم شده مثلا وقتی بهش زنگ میزنم سلام رو که میگم شروع میکنه از جاریم تعریف کردن خونش که میریم اونم دعوت میکنه اونو احترام میکنه و همش میگه من بچه های این پسرمو فقط دوس دارم منم ناراحت میشم همش میگه اون نوه ام سرفه کنه میبرمش بیمارستان اما بچه ی من که مریض میشه با این که نوزاده اما میگه طوریش نیست به زور ما رو با خودشون مسافرت میبره اما همش میگه اون عروسم که دخترمم نتراحت نشه من تزش اجازه ام گرفتم یه وقت غصه نخوره با شما اومدیم مسافرت با اون فقط خوش میگذره در صورتی که من از جاریم بیشتر عزت و احترامش میکنم و همین طور همسرم،همسرم دوس نداره خونشون بره برای همین سه چهار ماه ی بار میریم با اینکه انقدر دیر به دیر میریم همش راه میره میگه آشپزی خستم کرد کمرم پام! همه ی ما شاهد جدایی های قبل از عقد و بعد از آن هستیم . مادرشوهرم میگه جاریم اگه تو گوشمونم زد باید احترامش کنیم و من بسیار از این حرفش ناراحت میشم،جاریم اصلا دوست نداره فامیل شوهر خونش بره حتی عیدم مره خونه مادرش که ما نریم اما با این حال من هر دفعه باید دعوتش کنم وگرنه مادرشوهرم انقدر با ما دعوا میکنه که حد نداره من چکار کنم با رفتاره مادرشوهرم خسته شدم؟

همسرم اصلا دوست نداره با والدینش مسافرت بریم چون رفتار مادرش واقعا زشته! همسرم همش میگه مامانمو ول کن گوش نده خودتو اذیت نکن! سلام من ۲۷ سالمه هفت ساله ازدواج کردم و یک دختر دارم،مادرشوهرم اخلاقش خیلی بده از اول ازدواجم همش در تلاشه تا جاریمو پیش من بالا ببره و منو کوچیک کنه! پرسش: من گروه خونيم آ. با منو خواهرم حرف میزنه اما مشکل من روحیه ی ضعیفش هست! اما روانشناس میتواند با بررسی ویژگیهای شخصیتی هریک از طرفین، بهترین توصیه را در جهت ازدواج به افراد بکند و آنها را یاری کند تا بهترین فرد را برای ازدواج انتخاب کنند. در ازدواج مسائل های پیش روی جوانان را برای آنها بازگو می کنند. استفاده از مشاوره برای ازدواج موفق در موقعی که رابطه بین شما و شخص مورد نظرتان جدی است بسیار می تواند کمک کند زیرا مشاورین خانواده با در نظر گرفتن شرایط خانوادگی و اخلاقی شما می توانند راهکارهای تخصصی تری به شما ارائه دهند. زیرا تا وقتی که زوج ها نسبت به یکدیگر شناخت دقیق پیدا نکنند، نمی توانند تفاوت های یکدیگر را متوجه شوند و این تفاوت ها می تواند در آینده مشکلات بزرگی را برای آنها ایجاد کند. هرچه ارتقاء پیدا کنید درآمدتان بیشتر می­شود.

مشاوره ازدواج همدان نود و نه درصد از زوجین ازدواج کرده ای که به آموزش پیش از ازدواجی مراجعه می کنند، در پیدا کردن مسیر زندگی شان با شرایط بهتری مواجه می شوند. پدر و مادر باید بر خلاف اختلاف مذهبی که با یکدیگر دارند فرزند را در یک راستا تربیت کنند. اگر پدر و مادر و خانواده های وابسته به سخت گیری کردن میپردازند. سؤال:در بعضی از کشورهای خارجی طلاق محلی بانوان مسلمان انجام گرفته ولی به علت مفقودالاثر بودن شوهر امکان ثبت شرعی و قانونی آن نیست و زن در بلاتکلیفی بسر می برد که بر اثر این بلاتکلیفی زوجه در عسر و حرج قرار گرفته و فرزندان حاصل از این ازدواج نیز به دلیل عدم حضور پدر از داشتن هرگونه مدرک هویتی کشورشان محروم گردیده اند. تمام خانوادهها در این عقیده میباشند که ازدواج را نباید سرسری به آن نگاه کرد. اگر زوجین پیش از ازدواج به مشاوره رجوع کنند.

ایندکسر