[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

بر اساس پروژه نظارت بر COVID ، در حال حاضر تعداد بیشتری از افراد در سراسر کشور در طی بیماری همه گیر با COVID-19 در بیمارستان بستری هستند.

بیش از 93،000 نفر در روز یکشنبه در بیمارستان بستری شدند ، که بالاترین روز را تاکنون با شکستن رکورد در روز شنبه با 91،665 بیمار و پنجشنبه با 90،443 بیمار ثبت کرده است.

“بستری شدن در بیمارستان از 25 اکتبر هر روز به استثنای [Friday]، و [Friday’s] این کاهش احتمالاً مربوط به داده های مربوط به وقفه های گزارش شده برای یک روز تأخیر است “، گروه در توییتر نوشت.

با شروع همه گیری ، بستری شدن در بیمارستان در ماه آوریل به تقریباً 60،000 رسید ، سپس در اواسط ژوئن به زیر 30،000 رسید و در اواخر ژوئیه دوباره به نزدیک 60،000 رسید. بستری شدن در بیمارستان در بیشتر ماه سپتامبر به زیر 30،000 رسید ، اما از آن زمان به بعد افزایش یافته است.

از نظر منطقه ای ، به نظر می رسد بستری شدن در بیمارستان ها در شمال شرقی ، جنوب و غرب به سرعت در حال افزایش است ، غرب میانه احتمالاً کند است. تعداد بیماران بستری در چندین ایالت از جمله کالیفرنیا که تعداد آنها دو برابر شد از 4000 نفر در 12 نوامبر به نزدیک 8000 روز دوشنبه افزایش چشمگیری یافت.

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم روز دوشنبه گفت که وی می تواند در این هفته محدودیت های شدیدتری از جمله دستور احتمالی اقامت در خانه را برای مقابله با موج فعلی که بیمارستان ها را تحت فشار قرار می دهد ، اعمال کند. پیش بینی های فعلی نشان می دهد که پذیرش ICU ممکن است تا اواسط دسامبر بیش از ظرفیت ایالت باشد ، مگر اینکه سیاست های جدیدی اتخاذ شود.

نیوزوم گفت: “اگر این روند ادامه یابد ، ما باید اقدامات بسیار چشمگیرتر ، شاید شدیدتر انجام دهیم.” در طی یک جلسه مطبوعاتی.

بستری شدن در بیمارستان COVID-19 نیز در اوهایو با بیش از 5000 نفر در بیمارستان در روز دوشنبه به یک رکورد تبدیل شد. در اول نوامبر ، حدود 1700 بیمار مبتلا به COVID-19 در بیمارستان بستری شدند.

دکتر اندی توماس ، مدیر ارشد بالینی در مرکز پزشکی دانشگاه وکسنر در اوهایو ، گفت: “نگرانی های زیادی در مورد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه وجود دارد … بیمارستان های بیشتری در مورد توانایی خود در مدیریت بسیاری از بیماران در بخش مراقبت های ویژه ابراز نگرانی می کنند.” در جلسه توجیهی روز دوشنبه با فرماندار مایک دیوین.

توماس افزود ، حدود یك سوم بیماران بخش مراقبت های ویژه اوهایو COVID-19 دارند و یك سوم بیماران ونتیلاتور COVID-19 دارند.

وی گفت: “بیماران COVID با افزایش این تعداد ، افراد دیگری را که به این سطح مراقبت نیاز دارند ، بیرون می کشند.” “واقعیت این است که بیمارستان ها تصمیمات سختی می گیرند.”

DeWine از ساکنان اوهایو خواست که در صورت امکان در خانه کار کنند و فعالیت های “عقب نشینی” را برای کاهش سرعت ویروس کرونا انجام دهند. وی همچنین کسانی که برای شکرگذاری سفر کرده اند را تشویق کرد که هنگام بازگشت به اوهایو قرنطینه شوند.

DeWine گفت: “آنچه ما انجام می دهیم علت و معلولی دارد. ما می توانیم این سرعت را کاهش دهیم.” “بدترین چیز این است که هیچ نشانه ای از صعود ما وجود ندارد. ما 100 سال است که چنین چیزی ندیده ایم.”

منابع

پروژه پیگیری COVID ، داده های ملی: بستری شدن در بیمارستان.

پروژه رهگیری COVID ، “توییتر پست ، ساعت 7:04 بعد از ظهر در تاریخ 28 نوامبر سال 2020.”

دفتر فرماندار کالیفرنیا ، “CA COVID-19 بروزرسانی ، 30 نوامبر 2020 در 3:25 بعد از ظهر”

کانال اوهایو ، “20 نوامبر 2020. # COVID-19 به روزرسانی با فرماندار مایک دیوین.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir