[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

روز چهارشنبه ، هنگامي كه بيش از 100000 نفر با COVID-19 در بيمارستان بستري شدند و تعداد بيشتري از آمريكايي ها بر اثر اين ويروس جان خود را از دست دادند ، روز چهارشنبه ، آمريكا وقايع مهم تري را برپا كرد.

پروژه ردیابی COVID نشان داد که 100226 نفر در روز چهارشنبه در بیمارستان بستری شده اند و دانشگاه جان هاپکینز بیش از 3100 مرگ جدید را ثبت کرده است – 500 مورد بیشتر از بالاترین در 15 آوریل در اولین جهش در موارد.

افزایش مالیات بهداشتی آمریکا بر ویروس کرونا حتی قبل از آمار مربوط به سفرها و اجتماعات شکرگذاری صورت می گیرد.

هنری واک ، MD ، مدیر رویدادهای پاسخ CDC covid-19 ، روز چهارشنبه به خبرنگاران گفت که تأثیر شکرگذاری هنوز قابل مشاهده نیست.

وی گفت: “ما این كار را خواهیم كرد ، با شكرگذاری ، انتظار می رود كه كنه ببینیم – در موارد 7 تا 10 روز پس از این وقفه ، كنه وجود دارد.” امروز یک هفته شکرگذاری است ، بنابراین این موارد باید به زودی شروع به ضبط کنند.

در حالی که شکرگذاری پشت سر ماست ، تعطیلات بیشتری نزدیک است. سیندی فریدمن ، Ph.D. ، رئیس بخش گردشگری CDC ، روز چهارشنبه گفت که سفر شکرگذاری و جمع آوری اخطارها نیز مربوط به کریسمس است.

وی در یک جلسه مطبوعاتی گفت: “بله ، موارد در حال افزایش است و مطمئن ترین کار این است که تعطیلات خود را به تعویق بیندازید و در خانه بمانید.” “حجم سفر در مقایسه با روز شکرگذاری زیاد بود و حتی اگر فقط درصد کمی از این مسافران بدون علامت باشند ، این می تواند منجر به انتقال صدها هزار عفونت اضافی از یک جامعه به جامعه دیگر شود.”

فریدمن گفت CDC همچنان به مردم توصیه می كند كه برای كریسمس سفر نكنند ، اما در صورت لزوم ، آژانس توصیه می كند كه چند روز قبل از عزیمت و 3 تا 5 روز پس از بازگشت به خانه دوباره مورد بررسی قرار گیرد. فریدمن گفت ، آنها همچنین باید از فعالیت های جزئی به مدت یک هفته خودداری کنند.

به گفته وی ، تصمیم ساده ای نیست که تصمیم نگیرید برای دیدن خانواده در روزهای تعطیل به مسافرت بروید.

“مردم باید وقت داشته باشند تا با خانواده و دوستان خود آماده شوند و با آنها گفتگو کنند و این تصمیمات را بگیرند و مردم به دلایل مختلف سفر می کنند ، اما توصیه های ما سعی می کند به آنها کمک کند تا ابزار لازم را برای آنها فراهم کنند این انتخاب دشوار است. “

مارک بستری جدید روند اخیر را ادامه می دهد.

بیش از 93،000 نفر در روز یکشنبه در بیمارستان بستری شدند که رکورد ثبت شده در روز شنبه با 91،665 بیمار و پنجشنبه با 90،443 بیمار را شکست.

“بستری شدن در بیمارستانها از 25 اکتبر هر روز در حال افزایش است ، به استثنای [Friday]، و [Friday’s] این کاهش احتمالاً مربوط به داده های مربوط به وقفه های گزارش شده برای یک روز تأخیر است “، گروه در توییتر نوشت.

در ابتدای همه گیری ، بستری شدن در بیمارستان در ماه آوریل به تقریباً 60،000 رسید ، سپس در اواسط ژوئن به زیر 30،000 رسید و در اواخر ژوئیه دوباره به نزدیک 60،000 رسید. بستری شدن در بیمارستان در بیشتر ماه سپتامبر به زیر 30،000 رسید ، اما از آن زمان به بعد افزایش یافته است.

از نظر منطقه ای ، به نظر می رسد بستری شدن در بیمارستان ها در شمال شرقی ، جنوب و غرب به سرعت در حال افزایش است ، احتمالاً غرب میانه کاهش می یابد. تعداد بیماران بستری در چندین ایالت ، از جمله کالیفرنیا ، به طرز چشمگیری افزایش یافت ، جایی که آنها از نزدیک به 4000 در 12 نوامبر به نزدیک به 8000 در روز دوشنبه افزایش یافت.

فرماندار کالیفرنیا ، گاوین نیوزوم روز دوشنبه گفت که وی می تواند در این هفته محدودیت های شدیدتری از جمله دستور احتمالی اقامت در خانه را برای مقابله با موج فعلی که بیمارستان ها را تهدید می کند ، اعمال کند. پیش بینی های فعلی نشان می دهد که پذیرش ICU ممکن است تا اواسط دسامبر بیش از ظرفیت ایالت باشد ، مگر اینکه سیاست های جدیدی اتخاذ شود.

نیوزوم گفت: “اگر این روند ادامه یابد ، ما باید اقدامات بسیار چشمگیرتر ، شاید شدیدتر انجام دهیم.” در طی یک جلسه مطبوعاتی.

بستری شدن در بیمارستان COVID-19 نیز در اوهایو با بیش از 5000 نفر در بیمارستان در روز دوشنبه به یک رکورد تبدیل شد. در اول نوامبر ، حدود 1700 بیمار مبتلا به COVID-19 در بیمارستان بستری شدند.

اندی توماس ، MD ، مدیر ارشد بالینی در مرکز پزشکی دانشگاه ایالتی اوهایو ، وکسنر ، گفت: “نگرانی های زیادی در مورد ظرفیت بخش مراقبت های ویژه وجود دارد … بیمارستان های بیشتری در مورد توانایی خود در مدیریت بسیاری از بیماران در بخش مراقبت های ویژه ابراز نگرانی می کنند.” دوشنبه با فرماندار مایک دی واین.

توماس افزود ، حدود یك سوم بیماران بخش مراقبت های ویژه اوهایو COVID-19 دارند و یك سوم بیماران ونتیلاتور COVID-19 دارند.

وی گفت: “بیماران COVID با افزایش این تعداد ، افراد دیگری را که به این سطح مراقبت نیاز دارند ، بیرون می کشند.” “واقعیت این است که بیمارستان ها تصمیمات دشواری می گیرند.”

DeWine از ساکنان اوهایو خواست که در صورت امکان در خانه کار کنند و فعالیت های “عقب نشینی” را برای کاهش سرعت ویروس کرونا انجام دهند. وی همچنین کسانی که برای شکرگذاری سفر کرده اند را تشویق کرد که هنگام بازگشت به اوهایو قرنطینه شوند.

DeWine گفت: “علت و معلول کاری که ما انجام می دهیم وجود دارد. ما می توانیم این سرعت را کاهش دهیم.” “بدترین چیز این است که هیچ نشانه ای از صعود ما وجود ندارد. ما در طول 100 سال چنین چیزی ندیده ایم.”

منابع

پروژه پیگیری COVID ، داده ملی: بستری شدن در بیمارستان و توییتر پست ، 7:04 بعد از ظهر ، 28 نوامبر 2020.

دفتر فرماندار کالیفرنیا ، “CA COVID-19 بروزرسانی ، 30 نوامبر 2020 در 3:25 بعد از ظهر”

کانال اوهایو ، “20 نوامبر 2020. # COVID-19 بروزرسانی با فرماندار مایک دیوین.”

CDC.gov: “متن توجیهی تلویزیون CDC برای شیوع COVID-19”

دانشگاه جان هاپکینز: مرکز منابع ویروس کرونا[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر