سلامت بیماران از کمبود موارد همه گیر مراقبت های بهداشتی رنج می برد


بر اساس مطالعه ای که توسط پزشکان مراقبت های اولیه انجام شده است ، مراقبت های بهداشتی کند و ناخوشایند ناشی از همه گیری ، ضرر خود را در بیماران ایجاد می کند.

بیش از نیمی از آنها (56٪) از پزشکان پاسخ دهنده ، کاهش سلامتی بیمار را به دلیل تأخیر در مراقبت و یا عدم دسترسی در میان بیماری همه گیر گزارش داده اند ، بر اساس مطالعه اخیر لاری A. Green Center و سازمان مراقبت های اولیه درمانی تعاونی. این نظرسنجی در اواسط ماه اکتبر انجام شد و نتایج هفته گذشته به صورت آنلاین منتشر شد.

علاوه بر این ، 37٪ از پاسخ دهندگان گفتند که بیماران آنها با بیماری های مزمن “به طور قابل توجهی سلامتی بدتری را در نتیجه بیماری همه گیر نشان می دهند.” و 85٪ مصمم گفتند که سلامت روان بیماران رو به وخامت گذاشته است.

دکتر ربکا اتز ، مدیر مشترک مرکز سبز لاری گفت: “من فکر می کنم این از آن چیزی که فکر می کردیم بدتر است.” “این نتیجه عدم ارسال منابع کافی به مراقبت های اولیه یا قبل از بیماری همه گیر است.” به گفته اتز ، پاسخ دهندگان به این مطالعه افزایش قابل توجهی در افزایش وزن بیماران و همچنین کاهش وزن ، اضطراب و افسردگی ، مشکلات خواب ، خشونت در خانواده و بهداشت دهان و چشم و سایر موارد را نشان دادند.

یک پزشک بالینی در پنسیلوانیا نوشت: “بیماران در طی یک بیماری همه گیر بدتر می شوند. من بیشتر بیماران دیابتی کنترل نشده و دیابتی های جدید را می بینم. آنها هنوز هم سلامت از راه دور را ترجیح می دهند. [have] عدم دسترسی به نظارت بر قند یا فشار فشار خون. من نگران انزوای بیماران و بهداشت روانی هستم. مردم مراقبت را به تعویق می اندازند. “

حتما بخوانید:
داده ها برای تغییر در عمل در نشست ASH امسال

اکنون که تعداد COVID در بیشتر کشور به اوج خود رسیده است ، بسیاری از پزشکان در تلاشند تا خلا in مراقبت از راه دور بهداشت را پر کنند ، کاری که اکنون تمایل بیشتری به انجام آن نسبت به ماه مارس دارند. براساس این مطالعه ، بیش از دو سوم پزشکان برای ملاقات با بیمارانی که بیماری های مزمن پایداری دارند ، از تله سلامت برای ویزیت استفاده می کنند.

بیش از 60٪ پزشکان از استفاده از telehealth برای ویزیت های بهداشت روان استفاده می کنند. اما تعداد بسیار کمتری – فقط 16٪ از پاسخ دهندگان – می گویند که عمل آنها به کارمندان اضافه شده است تا به مدیریت تعداد روزافزون موارد بهداشت روان و روان کمک کنند. حدود یک سوم (35٪) از تمرین کنندگان می گویند که توانایی مالی برای استخدام پرسنل جدید را ندارند.

دکتر الکس کریستی ، پزشک خانواده در فیرفکس ، ویرجینیا و رئیس گروه ویژه خدمات پیشگیری ایالات متحده گفت: “ما به دنبال راه های بیشتری برای تأمین هزینه بیماران بودیم. بخش عمده ای از بیماری مزمن رفتار سالم است.” اخبار پزشکی Medscape. و متأسفانه ، علاوه بر دسترسی محدود به مراقبت های اساسی ، عادات بهداشتی که برای مدیریت بسیاری از بیماری های مزمن ضروری است ، در طی یک بیماری همه گیر دشوارتر شده و از سازگاری کمتری برخوردار هستند.

این نظرسنجی – بیست و دومین تکرار از یک سری نظرسنجی های انجام شده توسط مرکز سبز و تعاونی مراقبت های اولیه – 580 پاسخ دهنده از 47 کشور و گوام را گرفت. بیش از دو سوم پاسخ دهندگان پزشکان مراقبت های اولیه (MD و DO) هستند. بیش از نیمی از آنها مالکان ، شرکا or یا کارمندان در مشاغل خصوصی هستند که 66٪ آنها پزشکان پزشکی خانواده هستند. و یک پنجم پاسخ دهندگان در یک منطقه روستایی مراقبت می کنند.

حتما بخوانید:
بیمارستانها اولویت خود را در کارگزاران در عکسهای COVID می دانند

اتز گفت ، بودجه و حمایت از مراقبت های اولیه بسیار ناکافی است اخبار پزشکی Medscape. اگر این تغییر نکند ، سلامتی بیماران ، کارکنان کلینیک و استراتژی های بهداشت عمومی همچنان در پی شیوع بیماری رنج می برند. اتز پرسید: “وقتی به واکسن COVID فکر می کنید ، چه کسی آن را ارسال می کند؟” “اگر اکنون از مراقبت های اولیه پشتیبانی نکنیم ، چگونه با آن مقابله خواهیم کرد.”

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma