سایت های کرک زدگی مرتبط با افزایش بستری در بیمارستان برای نارسایی قلبی


یک مطالعه جدید در پنسیلوانیا نشان می دهد که زندگی نزدیک به شکستگی هیدرولیک با افزایش خطر بستری شدن در افراد مبتلا به نارسایی قلبی (HF) همراه است.

به گفته محققان به راهنمایی Tara P. McAlexander ، PhD ، MPH ، دانشگاه درکسل دانشگاه درکسل ، این ارتباط در بین مبتلایان به نارسایی قلبی شدید ، قوی ترین است ، اما بیماران مبتلا به فنوتیپ HF این ارتباط را در معرض خطر بیشتر قرار می دهند. سلامتی در فیلادلفیا.

مک الکساندر در مصاحبه ای گفت: “درک ما بسیار فراتر از مطالعه معروف شش شهر هاروارد است تا بدانیم که نه تنها افزایش کوتاه مدت آلودگی هوا ، کسی را چند روز بعد به بیمارستان منتقل می کند.” این مطالعه از اواسط دهه 1970 تا 1991 انجام شده است. “ما می دانیم افرادی که در این محیط زندگی می کنند و مدت طولانی در معرض آن هستند می توانند اثرات مضر طولانی مدت داشته باشند.”

مک الکساندر گفت ، اگرچه س questionsالاتی در مورد مکانیزم های خاص و چگونگی ارزیابی بهتر مواجهه باقی مانده است ، اما شواهد به روشی در حال رشد است که با فرضیه های بیولوژیکی در مورد اینکه چگونه شکستن بر سلامتی تأثیر می گذارد سازگار است. “در حال حاضر مطالعات زیادی درباره پیامدهای نامطلوب بارداری و زایمان انجام شده است و این فقط نوک کوه یخ است.”

پنسیلوانیا یک نقطه داغ شکستنی است که با نام توسعه غیر متعارف گاز طبیعی (UNGD) نیز شناخته می شود ، از سال 2004 بیش از 12000 گمانه در شیل مارسلوس حفر شده است. شیل از شمال نیویورک تا شمال شرقی کنتاکی و تنسی امتداد دارد. جنوب و حدود 72000 مایل مربع مساحت دارد. سال گذشته ، پنسیلوانیا 3 میلیون دلار برای مطالعه خوشه های سرطان نادر در کودکان و آسم در نزدیکی عملیات شکستن متعهد شد. گزارش اخیر هیئت منصفه اعظم به این نتیجه رسید که مقامات دولتی در محافظت از ساکنان در برابر اثرات بهداشتی شکستگی شکست خورده اند.

دکتر سانجی راجاگوپالان ، که برای دو دهه تأثیرات بهداشتی آلودگی هوا را مطالعه کرده است ، گفت: Fracking شامل یک مجموعه فعالیت است که می تواند باعث ایجاد مدارهای عصبی ، فعال سازی سمپاتیک و التهاب شود – همه مسیرهای شناخته شده که باعث تقویت نارسایی قلبی می شوند. در مطالعه شرکت می کند.

“اگر به آن فکر می کنید ، مانند این است که وقتی استروئیدها به روش های مختلف ماشه را می کشند ، محیط را برهم بزنند: صدا ، آلودگی هوا ، جابجایی اجتماعی ، تأثیرات روانی – اجتماعی ، اختلافات اقتصادی. بنابراین تعجب آور نیست یک انجمن مشاهده کرد. “

همانطور که در گزارش شده است مجله کالج قلب و عروق آمریکا، مک الکساندر و همکارانش در دانشگاه جان هاپکینز از داده های الکترونیکی بهداشتی از سیستم بهداشتی Geisinger برای شناسایی 9.054 بیمار مبتلا به نارسایی قلبی که بین سالهای 2008 و 2015 مشاهده شده بودند ، استفاده کردند. از این تعداد ، 5839 بیمار بستری تصادفی با فرکانس بالا بوده و 3215 بیمار به عنوان گروه شاهد بودند. گایسینگر 13 بیمارستان و دو مرکز تحقیقاتی را در 45 از 67 شهرستان پنسیلوانیا اداره می کند و به بیش از 3 میلیون نفر از ساکنان خدمات ارائه می دهد.

حتما بخوانید:
آیا میزبانی VPS ایمن است؟

آدرس خانه بیماران برای شناسایی مختصات طول و عرض جغرافیایی مورد استفاده قرار گرفت که با 9669 چاه UNGD در پنسیلوانیا و محل خطوط اصلی و کوچک مقایسه شد. محققان همچنین معیار محرومیت اقتصادی – اجتماعی در جامعه را محاسبه می کنند.

شانس تنظیم شده برای بستری شدن در بیمارانی که بالاترین یک چهارم قرار گرفتن در معرض را برای سه مرحله از چهار مرحله UNGD دارند ، بیشتر است: آماده سازی پد [OR] 1.70 95٪ CI، 1.35 – 2.13)، تحریک یا شکستن واقعی (OR، 1.80؛ 95٪ CI، 1.35 – 2.40) و تولید (OR، 1.62؛ 95٪ CI، 1 ، 07 – 45/2).

مک الکساندر گفت که در ابتدا فکر می کرد عدم ارتباط با حفاری (OR ، 0.97 ؛ 95٪ CI ، 0.75 – 1.27) یک اشتباه است ، اما خاطر نشان کرد که شاخص حفاری بازتاب زمان کوتاه تری است. ، به عنوان مثال ، 30 روز برای تمیز کردن بالشتک چاه و آوردن تجهیزات لازم.

پیوندهای قوی تر بین آماده سازی بستر ، شکستن و تولید نیز با افزایش شناخته شده آلودگی هوا ، ترافیک و سر و صدا مرتبط با این مراحل مطابقت دارد.

افرادی که شدت HF شدیدتری دارند بیشتر در بیمارستان بستری می شوند ، اما میزان تأثیر آن معمولاً بین HF و کسر جهشی حفظ شده قابل مقایسه است. برای کسانی که بیشترین میزان مواجهه با فراکینگ را دارند ، احتمال بستری شدن در بیمارستان به ترتیب به 25/2 (95٪ CI ، 1.56 – 3.25) و 2.09 (95٪ CI ، 1.44 – 3.03) رسیده است. .

نکته قابل توجه ، بیمارانی که می توانند در مقایسه با بیمارانی که نمی توانند فوتوتیپ شوند ، برای HF در بیمارستان بستری شدند و شاخص همبودی چارلسون و سایر تشخیص های مربوطه مانند سکته قلبی داشتند.

مک الکساندر گفت: “پزشکان باید به طور فزاینده آگاه باشند که محیطی که بیماران آنها در آن قرار دارند ، عاملی عظیم در پیشرفت و چشم انداز بیماری آنهاست.” “ما می دانیم که UNGD ، به ویژه اکنون ، چیزی است که می تواند بر بقای بیمار مبتلا به نارسایی قلبی تأثیر بگذارد.”

وی همچنین اظهار داشت که این یافته ها همچنین می تواند طرفداری و همکاری بیشتر بین پزشکان و محققان محیط زیست را تشویق کند.

راجاگوپالان گفت كه پزشكان به طور فزاینده ای باید از پیوندها با بهداشت محیط آگاه باشند زیرا حوادث شدید مانند آتش سوزی جنگل ها در كالیفرنیا و اورگان و سیل ساحلی بیشتر می شود. “متأسفانه ، موارد غیر متعارف در حال تبدیل شدن به کنوانسیون جدید است.”

حتما بخوانید:
باربری کاشانی - اتوبار کاشانی با بسته بندی اصولی در تهران |44282757|

به گفته وی ، مشکل بسیاری از پزشکان صرفاً داشتن پهنای باند کافی برای گذراندن روز و یادگیری کافی برای زنده ماندن است. از هوش مصنوعی می توان برای کاشت سوابق پزشکی الکترونیکی با سایر اطلاعات شخصی از منابع مختلف ، از جمله تلفن های هوشمند و اینترنت اشیا (اینترنت اشیا) استفاده کرد ، اما برای تأکید بر محیط نیز به تغییرات اساسی در روند آموزشی نیاز است.

“این یک تغییر بزرگ اجتماعی در نوع نگاه ما به کالاها ، آنچه که ما فکر می کنیم سالم است و غیره به طول خواهد انجامید ، اما این اتفاق می تواند خیلی سریع رخ دهد زیرا فقط یک بحران مانند COVID-19 نیاز دارد تا افراد زانو بزنید و به آنها بفهمانید که چگونه این امر در دهه آینده زندگی ما را تسخیر خواهد کرد. “

جامعه علمی خواستار انجام مطالعات اپیدمیولوژیکی “خوب” در مورد اثرات بهداشتی fracking از اوایل سال 2010 ، Barrak Alahmad ، MBChB ، MPH ، دانشکده بهداشت عمومی هاروارد TH Chan و هیثام Khraishah ، MD ، مرکز پزشکی Beth Israel Deaconess ، پزشکی Harvard مدرسه ، بوستون ، در نسخه همراه ذکر شده است.

مطالعه حاضر “روشهای گسترده و دقیق” شامل هر دو روش و یک روش آماری را شامل می شود ، از جمله استفاده از تجزیه و تحلیل کنترل منفی برای ارزیابی منابع علت کاذب ، چندین تجزیه و تحلیل حساسیت ، و کنترل شده برای طیف گسترده ای از متغیرها.

سردبیران نوشتند: “نتایج آنها در همه این اقدامات ثابت و پایدار بود.” “مهمتر از همه ، اندازه اثر احتمالاً خیلی زیاد است و توسط یک گفتگوی بی اندازه قابل توضیح نیست.”

احمد و خریشا با استناد به مطالعه اخیر گزارش دادند که رادیواکتیویته در ذرات اطراف در نزدیکی سایتهای نفت و گاز غیرمتعارف می تواند باعث اثرات سو health بر سلامتی شود ، خواستار پیشرفت در ارزیابی قرار گرفتن در معرض شدند. سایر نیازهای تأمین نشده شامل درک بهتر تفاوتهای نژادی در تأثیر شکستگی و تنظیم دقیق بیماریهای قلبی عروقی و مرگ و میر ناشی از آن است.

این مطالعه با کمک هزینه آموزشی موسسه ملی علوم محیطی برای بهداشت مک الکساندر و محقق اصلی دکتر برایان شوارتز پشتیبانی شد. نویسندگان، راجاگوپالان ، اللهمد و هریشا مربوط را فاش نکرده اند روابط مالی

J Am Coll Cardiol. منتشر شده در 7 دسامبر 2020. متن کامل ، بازبینی

پاتریس وندلینگ را در توییتر دنبال کنید: pwendl. برای بیش از theheart.org | Cardiology Medscape ، با ما همراه باشید توییتر و فیس بوک
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma