برخی از سالن های عقد در شهر تهران از سفره های عقد بسیار گرانقیمت و لاکچری استفاده می کنند که می تواند جزو مزیت های سالن ها دانست. پیدا کردن جای پارک در خیابان های تهران کار راحتی نیست، به همین دلیل در انتخاب خود بسیار دقت کنید. به همین دلیل انتخاب سالن عقد نیاز به دقت و وقت زیادی دارد. دقت داشتهباشید، برای دریافت خدماتی مانند: موسیقی زنده، شمعآرایی، گلآرایی، امکانات پذیرایی از میهمانان، لازم است در زمان اولین مراجعه پرسنل دفتر مهرگان را مطلع نمایید تا امکانات لازم جهت برآورد نیازشما فراهم گردد.

همچنین لوکیشن های باغها به دلیل فضای باز و سرسبزی که دارند از این جهت که نورپردازی طبیعی را تا حد زیادی شامل میشوند میتوانند در نحوهی گرفتن و همینطور کیفیت مد نظرتان از عکس های مشترک خود تاثیر بسزایی سالن عقد منطقه 22 بگذارند. یکی از موضوعاتی که عروس و دامادها اهمیت خاصی برای آن قائل میشوند عکاسی و ثبت عکس از بهترین روز زندگی مشترکشان است.

با توجه به این که قرار است زیبا تربن و رمانتیک ترین لحظات یک زوج، یعنی پیوند آن ها در سالن عقدنتان اتفاق بیافتد باید دارای امکانات ویژه ای باشد. فضای سبز بزرگی را در نظر بگیرید که در شب با تزیینات و طراحی های خاص و زیبای شمعها آراسته شده؛ مسلما امکانی را که باغ تالارها بدین منظور در اختیار شما قرار میدهند خیلی بیشتر از لوکیشنهایی با فضای بسته و سرپوشیده است. شما میتوانید با استفاده از امکاناتی که توسط سالنهای عقد دارای روف گاردن و یا آتلیههای دارای روف گاردن ارائه میشود، بهترین مراسم عقد را با رعایت پروتکلهای بهداشتی و در بهترین ویو و زیبایی برگزار کنید.

در ادامه میتوان گفت، سالن عقد حلما با برگزاری مراسمهایی متناسب با خواسته شما در نهایت شبی به یاد ماندنی و خاطره انگیزی برای شما فراهم میکند. این سالن عقد علاوه بر فضای باز بسیار مناسب برای زمان کرونا، یک سالن بسیار بزرگ و مسقف برای ادامه زمان مراسم و یا زمان شام نیز دارد.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با سالن عقد خاطره اهواز وب سایت خود باشید.

ایندکسر