سازمان ملل هشدار می دهد که 2021 به شکل یک فاجعه انسانی در خواهد آمد


نیویورک (رویترز) – مقامات ارشد سازمان ملل روز جمعه به مجمع عمومی 193 عضو سازمان ملل گفتند که سال آینده یک فاجعه انسانی است و کشورهای ثروتمند نباید کشورهای فقیر “مهر واکسن” را برای مبارزه با بیماری ویروس کرونا لگدمال کنند. .

دیوید بیسلی و رئیس سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، تدروس آدانوم گبرایس ، در یک نشست ویژه با COVID-19 صحبت کردند ، که در اواخر سال گذشته در چین ظاهر شد و تاکنون 65 میلیون نفر را در سراسر جهان آلوده کرده است.

سازمان ملل در اوایل هفته جاری اعلام کرد ، همه گیری ، اقدامات انجام شده توسط کشورها برای جلوگیری از گسترش آن و تأثیر اقتصادی آن باعث افزایش 40 درصدی تعداد افراد نیازمند به کمک های بشردوستانه است. وی خواستار 35 میلیارد دلار بودجه شد.

بیسلی با بیان اینکه 2021 بر اساس آنچه در این مرحله از بازی می بینیم به معنای واقعی فاجعه بار خواهد بود ، افزود: برای ده کشور جهان قحطی “در را می زند”.

وی گفت كه احتمالاً 2021 “75 سال پیش” بدترین سال بحران انسانی از آغاز سازمان ملل “خواهد بود و” ما قادر به تأمین بودجه همه چیز نخواهیم بود … بنابراین ، همانطور كه ​​می گویم ، باید قله های یخی را بر تایتانیك اولویت دهیم. ” “

دبیرکل سازمان ملل آنتونیو گوترش و مقامات ارشد وی همچنین خواستار قرار دادن واکسن COVID-19 در دسترس همه و کشورهای ثروتمند برای کمک به کشورهای در حال توسعه برای مبارزه و بهبودی از بیماری همه گیر شده اند.

تدروس خواستار تزریق فوری 4.3 میلیارد دلار به یک برنامه جهانی تقسیم واکسن شد.

حتما بخوانید:
Biden Taps Vivek Murthy ، دکتر ، برای جراح

تدروس به مجمع عمومی گفت: “ما به راحتی نمی توانیم جهانی را بپذیریم كه در آن فقیر و حاشیه نشین توسط ثروتمندان و قدرتمندان در سكوت واكسن ها لگدمال شود.” “این یک بحران جهانی است و تصمیمات باید به عنوان کالاهای عمومی جهانی به صورت عادلانه تقسیم شود.”
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma