ردیاب حیوانات وسیله ای است که میتوان با استفاده از آن، در هر لحظه از موقعیت مکانی حیوان خانگی خود ردیاب حیوانات اهلی با خبر شد. جدا از موضوع مالی و ضرر و زیانی که پس از این واقعه متوجه افراد میشود، موضوع مهم تر، وابستگی آنها به این حیوانات است که باعث میشود پس از گم شدن حیوان، دچار ضربات روحی شوند. به همین خاطر به وجود آمدن دستگاه ردیاب این امکان را فراهم کرده است که در صورت سرقت هرکدام از عزیزان یا اموالمان بشود محل سارق را شناسایی و پیگیری کرد و با حفاظت از عزیزانمان آرامش خاطر بیشتری داشته باشیم.

این ردیاب دارای باتری داخلی با ظرفیت 1000 میلی آمپر ساعت است که در حالت استندبای به مدت یک هفته آماده به کار می باشد. تمامی دستگاه های ردیاب به کمک شما می آید که زندگی عالی و خوبی داشته باشید. با استفاده از آن فناوری شما میتوانید برای حیوانتان یک محدوده جغرافیایی امن تعریف کنید تا در صورتیکه حیوان از آن خارج شد، بلافاصله از طریق ردیاب مطلع شوید و از طریق ماهوارههای مکانیابی جی پی اس بصورت بلادرنگ و همزمان با حرکت حیوان، آن را بر روی دستگاه تلفن همراهتان مشاهده کنید. انرژی این دستگاه را باتری های آن تأمین میکنند که به دلیل کم مصرف بودن دستگاه ردیاب، نیاز به نگرانی بابت اتمام سریع قوای این باتری ها ندارید.

در بین انواع ردیاب شخصی، ردیاب افراد GR600 نمونهای از بهترین موقعیتیاب های قابلاستفاده برای افراد است که بر پایه فناوری جهانی GPS عمل میکند. یکی از مشکلاتی که این خانواده ها که همواره با آنها روبرو هستند، ترس از گم شدن یا به سرقت رفتن حیوان خانگیشان است. ردیابی حیوانات خانگی: در سال های اخیر آمار خرید حیوانات خانگی در خانواده های ایرانی افزایش یافته است. در این مقاله در مورد چگونگی ردیابی حیوانات خانگی با استفاده از ردیاب حیوانات توضیحاتی را ارائه کردیم و گفتیم که این دستگاه چطور میتواند از به سرقت رفتن یا گم شدن حیوانات مذکور جلوگیری کند.

اگر متوجه شدیم که حیوان مورد نظر به ناگهان منزل را ترک کرده است و یا در بیرون از منزل آن را گم کردیم، کافی است تا سریعا به اپلیکیشن مخصوص ردیابی مراجعه کرده و با استفاده از آن، به صورت لحظه ای موقعیت حیوان خانگی خود را رصد کنیم. زیرا شما میتوانید موقعیت حیوان خانگی خود را به صورت لحظه ای و مستقیما از موبایل نظارت کنید و سطح فعالیت آن ها را از صفحه نقشه شخصی خود تجزیه و تحلیل کنید .همچنین برنامه در نقشه به شما نشان خواهد داد که نسبت به آنها در کجا قرار گرفته اید، این واقعا مفید است.

ایندکسر