این ردیاب مگنتی قدرتمند تنها با یکبار شارژ کامل و نصب سیمکارت بر روی محصول میتواند مورداستفاده قرار بگیرد. همانطور که در بالا نیز گفته شد این ردیاب قابلیت استفاده بهعنوان ردیاب موتورسیلکت را هم دارد، اما اگر به دنبال بهترین ردیاب ممکن برای موتورسیکلت هستید، پیشنهاد میکنیم به صفحه خرید جی پی اس موتور سیکلت GR59 مراجعه کنید.

با استفاده از جی پی اس GM2500 که بهترین ردیاب مگنتی در ایران است میتوانید امنیت خودروی خود را تضمین کنید. جی پی اس خودرو GM2500 یکی از بهترین ردیابهای مگنتی در ایران است که امکانات گستردهای دارد. علاوه بر امکان ردیابی بهصورت آنلاین و آفلاین، باید به قابلیت شنود در جی پی اس آهنربایی GR800 اشارهکنیم که ازجمله بهترین امکانات موجود بر روی دستگاه است.

این دستگاه با قابلیت مسیریابی دقیق و عمر بالای باتری جای هیچ نگرانی را برای مالک خودرو باقی نمی گذارد. در حقیقت باید چنین بیان کرد که این دستگاه تنها توسط مالک قابلشناسایی است. جی پی اس مغناطیسی شنوددار IR180 نوعی از مکان یاب های خودرو است که با ابعادی کوچک و قیمتی مناسب در بازار وجود دارد.

دقت ردیاب آهنربایی مدل G907 بسیار دقیق است و در فضای باز نقطه زنی ردیاب با درصد خطای بین 1 الی 5 متر و در مکان های مسقف بین 15 الی 20 متر می باشد. داخل اين مدل ردياب آهنربایی نيز سنسور ضربه و سنسور تشخيص حركت وجود دارد كه ميتواند به شما هنگام هرگونه جابجا شدن، يا وارد شدن ضربه به وسيله مورد نظر، از طريق پیامک SMS به کاربر هشدار ارسال نمايد. قیمت ردیاب آهنربایی GM2500 چقدر است؟ ایمن ردیاب بزرگترین فروشگاه اینترنتی انواع جی پی اس خودرو در ایران ردیاب آهنربایی قوی است. مسیریاب GM2500 از سیمکارت پشتیبانی میکند و با استفاده از GPS و GPRS اطلاعات جغرافیایی را برای شما هم به صورت پیامک و هم در نقشهی گوگل و نرمافزار ایمن ردیاب ارسال میکند.

ایندکسر