ذخیره مسیر های طی شده تا ۳ ماه ، از دیگر قابلیت های مهم و حرفه ای ردیاب GF21 است. با استفاده از کوچکترین ردیاب مخفی که GM110 نام دارد، به راحتی و در سریعترین زمان ممکن قبل از اینکه والدینتان مسیر خود را گم کنند، پیدایشان کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد تا در صورت بروز وضعیت اضطراری و یا مشکل برای شخصی که ردیاب همراه او است سریع با خبر شوید. کاربری دیگر این دستگاه، ردیاب مگنتی یا ردیاب آهنربایی است که با استفاده از آهنربای قوی تعبیه شده در پشت ردیاب این امکان فراهم بوده تا در مواقع ضروری و فوری با چسباندن ردیاب آهنربایی به شیء فلزی مورد نظر بتوانید آن را ردیابی و صدای اطراف آن را شنود کنید.

شاغلینی که در شهرهای دیگر مشغول به کار هستند؛ مانند، هنرمندان و بازیگران تلویزیون و سینما، متخصصین فنی، ورزشکاران و مأمورین نیروی انتظامی که برای مأموریت به بیرون از شهر میروند. در کنار این قابلیت امکان کنترل سرعت و اخطار عبور از سرعت مجاز تعیین شده نیز برای کاربران نیز قرار داده شده است. از طریق اپلیکیشن ، امکان خاموش کردن ردیاب از راه دور برای شما فراهم است. امکان تعریف ناحیه ایمن یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده ردیاب شخصیGF21 قیمت ردیاب شخصی افرا می باشد. دستگاه رو از راه دور چطور می شهخاموش یا روشن کرد؟

برای ست کردنش باید کد ۲۲۲ رو بزنیم یا نیازی به ست کردن به وسیله کد نیس؟ سلام بر تیم مینی بیاب میخواستم بفرسم که من یه کارت حافظه جدید خریدم و تا الان اکبند بوده و روی هیچ دستگاهی نزاشتمش این رو باید فرمت کنم یا مشکلی نداره همین جوری بندازم روی کارت حافظه؟ شاید زمانی که کاربردهای این وسیله را مطالعه کردید، در مورد نحوه استفاده از آنها سؤال هایی در ذهن شما به وجود آمده باشد و تصور کرده باشید که استفاده از آن کمی سخت است.

برای دسترسی به فایل های صوتی ذخیره شده بر روی رم باید آن را از روی دستگاه خارج کنید. رم نو و آکنبد نیاز به فرمت کردن ندارد و می توانید بر روی دستگاه استفاده کنید. ۲-کارت حافظه باید اول فرمت و سپس بر روی ردیاب نصب شود ، کد ۲۲۲ برای شروع ذخیره سازی صدا می باشد.

ایندکسر