اگر روزی خودرو به سرقت رفته و یا توسط راننده از مسیر تعیین شده خارج شود یا به کسی امانت داده شود، صاحب ماشین با استفاده از این ردیاب جی پی اس میتواند موقعیت ماشین را هر لحظه روی موبایل (یا لپ تاپ) خود مشاهده کند. اولین موردی که برای ساخت یک ردیاب باید فراهم شود، برقراری ارتباط با ماهواره های جی پی اس است. اما این سوال را از خود بپرسید که آیا می توانید از این ردیاب خانگی برای خودرو خود استفاده کنید و خیالتان راحت باشد که خودرو به یک ردیاب مجهز است؟

در محل جستجوی این سایت. پایگاه خبری فوتبالی – سرجیو راموس چند روز پیش مستندی جدید در مورد زندگی شخصی اش را از شبکه اینترنتی “آمازون پرایم” منتشر کرد. با استفاده از این دو شبکه ارتباطی امکان ردیابی، برقراری تماس، موقعیتیابی دقیق و ثبت اطلاعات جغرافیایی افراد فراهم میشود. این برنامه برای کمک به شما در پیدا کردن گوشی و بچه های خود را با شماره تلفن همراه در یک راه بسیار دقیق و سریع است. Hand-Held GPS: این نوع دستگاهها می توانند بصورت سیار مورد استفاده قرار گیرند آنها خودشان یکصفحه کوچک جهت نمایش اطلاعات و چند دکمه دارند و در شکل ها و ترکیب های مختلفی عرضه میشوند و هیچگونه نیازی بهLaptop ندارند.

High-End GPS products: این دستگاهها شامل یک صفحه نمایشگر بزرگتر و تعدادی نقشه میباشند و در بعضی از آنها شما بایستی مبلغ بیشتری جهت نقشه ها بپردازید. قیمت این دستگاهها ممکن است بسته به نوع محصول بالاتر از ۱۵۰۰ دلار آمریکا باشد که نمونه هایی از آن مانند Blaupunkt PhihPs و Alpine میباشد. شرکت کارکوش جی پی اس واردکننده مستقیم انواع ردیاب خودرو شخصی و آهنربایی می باشد و تمام تلاش ما این است که کالا را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت برای مشتریان خود فراهم کند.

یک GPS دستی ارزان قیمت با یک کابل رابط برای انتخاب و آغاز کار با GPS مناسب میباشد, دستگاه جی پی اس شخصی حتی برای سرگرمی یا کار یا آشنایی شما با طرز کار و خدمات GPS. تعدادی از اینها یک رابط NMEA و یک کابل رابط دارند قیمت با کابل ممکن است حدود ۲۱۰ دلار به بالا باشد و ممکن است بعضی از کشورها ارزانتر هم موجود باشد. یعنی به دو حالت میتوان از جی پی اس در کامپیوتر استفاده کرد . اما اگر نتوانستید یک توزیع کننده GPS در کشورتان پیدا کنید سعی کنید به یکی از لیست های ذیل که توزیع کننده های جهانی GPS میباشند ارتباط برقرار نمائید .

ایندکسر