دارید و با قرار دادن سیمکارت در درون آن بصورت دایمی، قادر به ردیابی و استفاده از دیگر امکانات ردیاب هستید. پس نباید این تصور را داشت که سیمکارت وظیفه انتقال صوت را به عهده دارد. این افراد پس از اتمام کارشان دیگر نیازی به کنترل و نظارت بر جاهایی که خودرو هست ندارند و برای همین عملا دیگر ردیاب برایشان بلا استفاده است در این زمان بهترین حالت ، اجاره ردیاب آهنربایی خودرو ردیاب آهنربایی قیمت است .

باتری قدرتمند 30000mAh قرار داده شده که بهترین نوع ممکن از باتری های مورد استفاده در ردیاب خوردوهااست. این محصول دارای بهترین و با کیفیت ترین نوع از باتری هاییست که در صنایع نظامی کاربرد دارد ، به گونه ای که در بعضی مدل ها حتی تا 5 سال نیز نیازی به شارژ مجدد ندارد.

امروزه بهترین راه برای تامین امنیت خودرو، استفاده از ردیاب است. اجاره ردیاب آهنربایی خودرو از ماهی 150000 تومان شروع میشود و برای مدلهای برتر ردیاب آهنربایی خودرو تا 450000 تومان ردیاب خودرو آهنربایی ir180 هم میرود . باید تحمل گرما و داغ شدگی را داشته باشد زیرا ردیاب مغناطیسی برای آن که در معرض دید نباشد، زیر خودرو نصب میشود. در صورتی که سرعت خودرو بیش از حد کم باشد و با توجه به محل رانندگی،مثلا آزادراه، احتمال بروزحادثه وجود داشته باشد اطلاع رسانیهای لازم انجام میشود.

ردیاب آهنربایی GP023 A ضدآب بوده و در سخت ترین شرایط نیز به کارخود ادمه می دهد. ردیاب آهنربایی خودرو را در هر قسمتی از خودرو که سطح صاف و فلزی دارد میتوان چسباند ، بهترین قسمت برای متصل کردن ردیاب آهنربایی خودرو قسمت هایی است که در معرض دید دیگران نباشند مانند زیر سپر عقب خودرو ، زیر سپر جلو ، پشت گلگیر ، زیر صندلی خودرو است .

ایندکسر