دکتر مشهور پس از عکس مهمانی در قایق بدون ماسک مجازات شد


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

عکسی از میخائیل وارشاوسکی ، DO ، معروف به “دکتر مایک” ، بدون ماسک و اینچ از همکاران در سفر اخیر قایق به میامی ، باعث جنجال در شبکه های اجتماعی شده است.دکتر میخائیل وارشاوسکی

در یک حادثه دیگر آخر هفته گذشته ، سلام سالم در اورگان اعلام کرد که یکی از پرستاران وی ، که در گزارش های رسانه ای به نام اشلی گرامز ، که در بخش انکولوژی کار می کرد ، شناخته شده بود ، پس از مشاهده در تیک توک مباهات می کند که ماسک نمی زند. این ویدئو از آن زمان حذف شده است ، اما دوباره به عنوان یک دوئت ظاهر شده است.اشلی گرامز

آرتور کاپلان ، دکتر ، مدیر بخش اخلاق پزشکی در مرکز پزشکی لانگون نیویورک در نیویورک ، گفت اخبار پزشکی Medscape ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید با رعایت کلیه اقدامات احتیاطی برای COVID-19 – در محل کار و زندگی شخصی خود ، در حد استاندارد بالاتر باشند.

دعوت به نفاق است

ورشو که 6.5 میلیون مشترک در کانال YouTube خود و 3-4 میلیون دنبال کننده در فیس بوک و اینستاگرام دارد ، از هواداران جدی پوشیدن ماسک و فاصله اجتماعی است. عکس هایی که وی حتی در آن با قایق سر و کار نداشته است منجر به فراخوانی ریا و ناامیدی شده است.

مطابق با گزارش در دیلی میل ، ورشو ، پزشک مراقبت های اولیه در چاتهام ، نیوجرسی ، از نیویورک به میامی پرواز کرد تا جشن تولد 31 سالگی خود را در 12 نوامبر در بندر ایالات متحده در میامی برگزار کند.

پس از ویروسی شدن عکس ، ورشو در تاریخ 27 نوامبر در یوتیوب عذرخواهی کرد.

وی گفت: “من اشتباه فهمیدم. واقعاً این كار را كردم.” “و من باید کار بهتری انجام دهم.”

حتما بخوانید:
یو پی اس UPS

ورشو به درخواستی برای ارسال نظر پاسخ نداد اخبار پزشکی Medscape از زمان انتشار ، اما در ویدئو اعتراف می کند که اقدامات وی می تواند “به پیام پزشکی که از ابتدای این بیماری همه گیر ارسال کرده ام آسیب برساند: COVID-19 جدی است ؛ ماسک ها اقدامی خوب اما مهم برای کاهش شیوع COVID-19 هستند.” 19. “

وی گفت: به من حمله كن. “به علم حمله نکنید.”

وی افزود که “از قرنطینه صحیح و پروتکل های آزمایشی که به نیویورک برمی گردد پیروی خواهد کرد”.

اما فراخوان ریاکاری به سرعت در ورشو و پرستار در شبکه های اجتماعی منتشر شد. برخی از این اطلاعات برای حمایت از نظریه های مبنی بر اغراق آمیز بودن ویروس استفاده کرده اند.

جیمز تودارو ، دکتری توییت که این حادثه “ریا در بهترین حالت بود.

تودارو نوشت: “بدیهی است که” دکتر مایک “معروف علاقه ای به” مادربزرگ “در مورد تولد و بیکینی ندارد.

https://twitter.com/JamesTodaroMD/status/1331661209142239240

پیرو دیگری توییت، “من از ابتدای سفرم به دانشکده پزشکی دنبال می کردم .. چطور احساس کنم .. اما غمگین: ((.)

https://twitter.com/d2achwita/status/13334775635544009096

سالم سلام ، محل کار پرستار ، در صفحه فیس بوک خود گفت که پرستار “نشان می دهد یک سواره نظام نسبت به جدی بودن این بیماری همه گیر و بی تفاوتی نسبت به فاصله بدنی و مبدل شدن به خارج از کار ، بی اعتنایی می کند.” این فیلم اعتراض اعضای علاقه مند جامعه را برانگیخت. “

این سیستم بهداشتی اضافه کرد: ما همچنین می خواهیم به شما اطمینان دهیم که این بیانیه بی احتیاطی منعکس کننده موقعیت سالم سلام یا مراقبان سخت کوش و فداکار نیست که در اینجا کار می کنند.

یک مفسر در این صفحه نوشت: “این واقعیت که این پرستار وظیفه مراقبت از برخی از بیماران مبتلا به نقص ایمنی را دارد و چنین بی توجهی نسبت به اقدامات پیشگیرانه را نشان می دهد ، بی توجهی آشکار وی به زندگی این بیماران است.”

حتما بخوانید:
شرکت طراحی سایت کرمانشاه

ورشو ماسک زدن را به طور مداوم در سیستم عامل های آنلاین و حضور در تلویزیون خود تبلیغ می کرد.

در ماه ژوئیه ، او در مصاحبه با ماریا بارتیرومو از فاکس بیزینس بیشتر از پوشیدن ماسک به نام بهداشت و اقتصاد حمایت کرد: وی گفت: “لطفا” ، اگر در ملاقات عمومی بیرون می روید و در کنار افراد دیگر هستید ، ماسک بزنید. ابریشم ، پنبه یا جراحی فرقی نمی کند. “

در ماه مارس ، او با دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین مقام دولتی در زمینه بیماری های عفونی ، درباره اهمیت استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی صحبت کرد.

باید با فروشندگان تماس گرفته شود

کاپلان گفت: هر ارائه دهنده ای که قوانین و پروتکل های COVID-19 را نادیده بگیرد ، باید فراخوانی شود. وی گفت چه در محل کار و چه در جای دیگر این درست است.

وی گفت: “آنها الگو هستند.” “جامعه در میان طاعون برای مشاوره و راهنمایی به آنها متوسل شده است. آنها تأثیرات قدرتمندی در شبکه های اجتماعی دارند.”

کاپلان گفت ، دکتر مایک به دلیل مشهور بودن و گستردگی سیستم عامل خود شایسته محکومیت بیشتر است.

کاپلان گفت: “این به عنوان یک الگوی خوب کاملاً شکست می خورد و نیاز به فراخوانی دارد و حتی بیش از هر زمان دیگری شایسته انتقاد است.”

کاپلان به طور منظم در کمک می کند اخبار پزشکی Medscape.

مارسیا فرلیک روزنامه نگار مستقلی در شیکاگو است. او قبلا نیز در مورد آن نوشته است شیکاگو تریبون، اخبار علمیو Nurse.com و سردبیر در شیکاگو سان تایمز، سینسیناتی پرسشگر، و ابر ابر (مینه سوتا) تایمز. او را در توییتر در دنبال کنید mfrellick.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma