[ad_1]

لندن (رویترز) – دولت انگلیس روز سه شنبه تحت فشار شدیدی قرار گرفت تا برنامه خود را برای کاهش محدودیت COVID-19 به مدت پنج روز در حوالی کریسمس ، با دو مجله پزشکی با نفوذ فراخوان مشترک نادرست برای لغو سیاست را بررسی کند.

رهبر حزب مخالف اصلی حزب کارگر به گروه سیاستمداران پیوسته است که از دولت می خواهند مسیر خود را تغییر دهد زیرا هجوم عفونت ها لندن را به سخت ترین سطح سیستم مهار متمایز COVID منتقل کرده است.

در دومین سرمقاله مشترک آنها در بیش از 100 سال گذشته ، مجله پزشکی بریتانیا و سرویس بهداشتی ژورنال گفتند که دولت باید به جای اجازه دادن به مخلوط کردن سه خانوار برای پنج روز ، قوانین را سخت گیری کند.

سرمقاله می گوید: “ما معتقدیم که دولت در شرف فریب یک اشتباه بزرگ دیگر است که هزینه های آن جان بسیاری را خواهد گرفت.”

وی گفت: انگلیس باید با احتیاط بیشتری از نمونه های آلمان ، ایتالیا و هلند که تازه اعلام کرده اند محدودیت ها را تشدید می کنند ، پیروی کند.

انگلیس 64402 مورد مرگ ناشی از COVID را ثبت کرده است ، که دومین تعداد در اروپا است.

کیر استارمر رهبر حزب کارگر از نخست وزیر بوریس جانسون خواسته است فوراً جلسه کمیته واکنش اضطراری COBRA دولت را تشکیل دهد و گفت که وی از هر تصمیمی برای تشدید محدودیت های کریسمس حمایت خواهد کرد.

استارمر گفت: “من درک می کنم که مردم می خواهند بعد از این سال وحشتناک با خانواده خود وقت بگذارند ، اما از زمان تصمیم گیری برای کریسمس وضع بدتر شده است. سیاستمداران برای نادیده گرفتن این واقعیت به هیچ کس خدمت نمی کنند.” .

صادق خان ، شهردار لندن ، نیز گفت که دولت باید در برنامه های کریسمس خود تجدید نظر کند.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر