[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

این شرکت روز چهارشنبه گفت ، Delta Air Lines تا 30 مارس 2021 در تلاش برای اطمینان به مسافران در هنگام شیوع ویروس کرونا ، مسدود کردن صندلی های میانی را ادامه خواهد داد.

طبق خبر منتشر شده ، دلتا تنها شرکت هواپیمایی در ایالات متحده است که متعهد به باز نگه داشتن صندلی های میانی و محدود کردن تعداد مسافران در بهار شده است.

بیل لنچ ، مدیر ارشد خدمات مشتری دلتا گفت: “ما تشخیص می دهیم كه برخی از مشتریان هنوز در حال یادگیری هستند كه با این ویروس زندگی می كنند و فضای بیشتری برای آرامش خاطر خود می خواهند.” “ما گوش می دهیم و همیشه گام های مناسب را برمی داریم تا اطمینان حاصل کنیم که مشتریان ما از سفر خود با ما اطمینان کامل دارند.”

در ماه سپتامبر ، شرکت هواپیمایی Southwest اعلام کرد که پر کردن هر صندلی را از 30 نوامبر آغاز می کند. به طور مشابه ، JetBlue اعلام كرد كه تمام صندلی ها از 8 ژانویه 2021 به فروش می رسد. سایر شركت های هواپیمایی بزرگ مانند یونایتد و آمریكا از تابستان صندلی های متوسط ​​را می فروشند.

علاوه بر باز نگه داشتن صندلی های میانی ، دلتا فرایند سوار شدن را تنظیم کرده است تا مسافران را از تماس غیرضروری با یکدیگر محافظت کند و اکنون همه هواپیماها دارای ضد عفونی کننده دست در نزدیکی درب و حمام هستند. در ابتدای همه گیری ، دلتا اعلام کرد که تمام پروازهای خود دارای فیلترهای HEPA صنعتی است که بیش از 99.99٪ ذرات معلق در هوا ، از جمله ویروس ها را استخراج می کند.

همچنین دلتا برای تمام پروازهای خود به ماسک نیاز دارد. در ماه اکتبر ، این شرکت اعلام کرد که به دلیل امتناع از پوشاندن پوشش صورت در هواپیما ، 460 مشتری به لیست ممنوعیت پرواز خود اضافه کرده است.

منابع

Delta News Hub: “Delta تنها شرکت هواپیمایی در ایالات متحده است که صندلی های متوسط ​​را مسدود می کند و ظرفیت هیئت مدیره را تا 30 مارس 2021 محدود می کند.”

CNN: “Delta Air Lines برای ادامه مسدود کردن صندلی های میانی”.

دلتا: “دلتا از شما با صندلی های قفل شده میانی ، فیلترهای هوای کلاس بیمارستان و موارد دیگر محافظت می کند.”

https://news.delta.com/delta-only-us-airline- بلوک-میانه-صندلی-محدود-در-ظرفیت-هیئت مدیره-از طریق-مارس 30-2021

https://www.cnn.com/travel/article/airlines-delta-middle-seats/index.html

https://news.delta.com/delta-keeping-you-sasfe- مسدود شده-در-صندلی های-متوسط-بیمارستان-فیلتر-هوا-درجه-و-بیشتر

https://www.webmd.com/lung/news/20201026/delta-adds-hundreds-to-no-fly-list-for-mask- refusal[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر