[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

فرماندار ران دسانتیس روز دوشنبه در اولین اعلامیه مطبوعاتی خود در مورد ویروس کرونا طی یک ماه گذشته ، فلوریدا نباید انتظار محاصره یا دستورات بیشتری را داشته باشد.

DeSantis ادعا می کند که این اقدامات م workثر نیست ، اگرچه CDC توصیه می کند از ماسک های صورت و اقدامات کاهش دهنده برای کاهش سرعت انتشار ویروس استفاده کنید.

وی گفت: “دروغ قفل این بود که اگر فقط قفل کنید ، می توانید ویروس را شکست دهید.” “پس چرا مردم پس از آن باید دو یا سه بار قفل شوند؟”

ایالت ها در ابتدای شیوع همه گیر دستورات پناهگاه را برای “صاف کردن منحنی” موارد ویروس کرونا و جلوگیری از ازدحام در بیمارستان ها وضع کردند. در طول سال ، ایالت ها محدودیت ها را برداشته و فعالیت های تجاری خود را بر اساس شیوع ویروس در جامعه محلی بازگشایی کردند. اکنون که برخی از ایالت ها دوباره به ظرفیت بیمارستان رسیده اند ، فرمانداران کالیفرنیا و اوهایو بار دیگر محدودیت های احتمالی برای ماندن در خانه را پیشنهاد داده اند.

دسانتیس روز دوشنبه گفت كه این اتفاق در فلوریدا نمی افتد ، و تأكید كرد: “قفل نشدن. جریمه ندارد. تعطیلی مدارس … این كاملاً روی میز نیست.”

طبق گزارش وزارت بهداشت فلوریدا ، این ایالت روز دوشنبه 6،486 مورد جدید گزارش داد که در مجموع نزدیک به 1 میلیون نفر است. براساس پروژه پیگیری COVID ، بیش از 4100 نفر با COVID-19 در بیمارستان بستری شدند ، در حالی كه در 1 نوامبر حدود 2300 نفر بودند.

DeSantis همچنین علیه دستور استفاده از ماسک صورت ، که مردم را ملزم به استفاده از ماسک صورت در ملا public عام می کند ، بحث می کند.

وی گفت: “من با دوره ها مخالف هستم. فکر نمی کنم آنها کار کنند.” “مردم در فلوریدا هنگام بیرون رفتن آنها را می پوشند. فکر نمی کنم برای انجام این کار شما مجبور باشید سر سرنیزه کشیده شوید.”

چندین شهردار فلوریدا ، از جمله جمهوری خواهان و دموکرات ها ، روز دوشنبه با DeSantis اختلاف نظر داشتند و گفتند که آنها می خواهند بتوانند دستورالعمل هایی را برای جلوگیری از انتشار ویروس اجرا کنند.

“دن گلبر” ، شهردار ساحل میامی ، به WPLG Local 10 گفت: “هیچ كسی سرنیزه نمی گذارد. همه آنچه كه ما می خواهیم و فرماندار را فرا می خوانیم این است كه با استفاده از منبر خود به مردم بگویید ماسك بزنند.”

در ساحل میامی ، با افزایش پرونده های COVID-19 ، مقامات شهری بار دیگر ماسک صورت را صادر می کنند.

گلبر درباره پیام دیسانتیس گفت: “این نوعی پوچ است.” “این سالم نیست و در نهایت باعث کشته شدن مردم خواهد شد.”

منابع

فاکس 13 ، “فرماندار فلوریدا ، رون دسانتیس ، یک کنفرانس مطبوعاتی درباره آموزش و COVID-19 در کیسیممی برگزار می کند.”

وزارت بهداشت فلوریدا ، “وضعیت فعلی فلوریدا ، به روز شده در 30 نوامبر سال 2020.”

پروژه پیگیری COVID ، داده ها: فلوریدا.

WPLG Local 10 ، “Promise DeSantis: No More Blocks، No Face Mask Mandates.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir