[ad_1]

هزینه های بهداشت و درمان در سال 2020 نه تنها کمتر از 2019 است ، بلکه همچنین کمتر از است چند وقت براساس تجزیه و تحلیل داده های موجود توسط متخصصان بنیاد خانواده قیصر (KFF) ثبت شده است.

درو آلتمن ، رئیس KFF ، در ستونی همراه با گزارش جدید گفت ، اگرچه انتظار می رود كه كاهش هزینه ها اندك باشد ، این اولین كاهش مستقیم هزینه های مراقبت از بیمار از زمان شروع سوابق در دهه 1960 است.

آلتمن اضافه كرد ، كاهش هزينه ها ممكن است به زيان سلامت باشد. “ما نمی دانیم که چه بخشی از هزینه ها و استفاده از آنها به دلیل COVID-19 ضروری یا غیر ضروری بوده است یا به تأخیر افتاده است. در غربالگری سرطان و ویزیت های مدیریت مراقبت مزمن کاهش یافته است ، اما ما همچنین نمی دانیم که آیا نتایج سلامتی تأثیری داشته است. “

محققان KFF ، سینتیا کاکس ، MPH و دکتر کروتیکا امین دریافتند ، در ماه اکتبر ، هزینه های مراقبت های بهداشتی در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 حدود 2 درصد کاهش یافته است. آنها گفتند ، با احتساب هزینه داروها ، که در طول همه گیری در واقع افزایش یافته است ، کل هزینه های بهداشتی تنها 0.5 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافته است.

با این وجود ، آنها استدلال کردند ، “هرگونه کاهش در هزینه های بهداشتی تاریخی خواهد بود ، زیرا هزینه های بهداشتی تمایل دارند سریعتر از تورم افزایش یافته و حتی در دوره های اخیر رکود اقتصادی افزایش یابد.”

یکی از منابع داده های KFF ، بررسی سه ماهه خدمات (QSS) دفتر سرشماری ایالات متحده است. براساس این مطالعه ، هزینه های مراقبت های بهداشتی در سه ماهه اول 2019 نسبت به سه ماهه اول 2019 0.3٪ افزایش یافته است. در سه ماهه دوم سال 2020 – زمانی که ویروس کرونا در ایالات متحده ادامه داشت – هزینه های مراقبت های بهداشتی کاهش یافت 8.6 درصد در مقایسه با سه ماهه دوم سال 2019 در سه ماهه سوم سال 2020 1.3 درصد نسبت به سال قبل افزایش داشته است.

به طور کلی ، درآمد حاصل از خدمات بهداشتی تا 30 سپتامبر 2.4٪ در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 کاهش یافته است. در مقابل ، درآمد حاصل از خدمات بهداشتی 5٪ در سال 2019 نسبت به 2018 افزایش یافته است. باز هم ، این داده ها شامل فروش محصولات دارویی نمی شود.

دستگاه اندازه گیری دیگر

محققان همچنین داده های مربوط به مصرف شخصی (PCE) اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی ، واحدی از وزارت بازرگانی ایالات متحده را مورد بررسی قرار دادند.

این داده ها که ماهانه به صورت سالانه منتشر می شوند ، نشان می دهد که هزینه های مراقبت های بهداشتی در بهار سال 2020 به شدت کاهش یافته است. در سطح آنها در ماه آوریل ، هزینه های مراقبت های بهداشتی شخصی 31.9 درصد به صورت سالانه کاهش یافت. اما هزینه ها تا ماه اکتبر نسبت به سال قبل بهبود یافت و تنها 1.7 درصد کاهش یافت.

در مقابل ، داده های PCE نشان می دهد که هزینه های دارویی و سایر محصولات پزشکی در مقایسه با سال قبل تا اکتبر 2020 6.3٪ افزایش یافته است. “درآمد حاصل از داروهای تجویز شده رنج نبردند از این بیماری همه گیر ، و همچنین درآمد حاصل از خدمات بهداشتی ، زیرا موارد اخیر به دلیل فاصله اجتماعی و تأخیر یا لغو روش های انتخابی تا حد زیادی کاهش یافته است “.

تأثیر آن بر حسب بخش متفاوت است

تجزیه و تحلیل QSS نشان می دهد که برخی از بخشهای بهداشتی بیش از سایر بخشها تحت تأثیر همه گیری قرار گرفته اند. اگرچه 2.4٪ در هزینه تمام خدمات بهداشتی کاهش داشته است ، مطب پزشکان 4٪ و مراکز سرپایی 4.7٪ کاهش یافته است.

درآمد بیمارستان ها در سه ماهه دوم سال 2020 5.5 درصد کاهش یافت که بیشتر به دلیل لغو بسیاری از روش های انتخابی بود ، اما در Q3 بهبود یافت که 2.9 درصد بیشتر از سال قبل بود. در سه ماهه اول سال 2020 ، درآمد بیمارستان ها تنها 1.7 درصد نسبت به مدت مشابه سال 2019 کاهش یافته است.

به همین ترتیب ، هزینه های آزمایشگاه های پزشکی و تشخیصی در سه ماهه دوم 14.6٪ کاهش یافته است. اما با در دسترس قرار گرفتن آزمایشات COVID-19 در سه ماهه سوم ، هزینه های آزمایشگاه نسبت به سال گذشته 22.2 درصد جهش کرد. در پایان ، درآمد آزمایشگاه در سه ماهه اول سال 2020 نسبت به مدت مشابه در سال 2019 ، 1.2 درصد افزایش یافت.

خانه های بازنشستگان از افزایش چشمگیر هزینه ها خبر دادند. در سه ماهه اول سال 2020 ، درآمد آنها 4.5٪ افزایش یافته است. محققان دلیل آن را توضیح ندادند.

این گزارش خاطر نشان می کند ، در ابتدای همه گیری ، تعداد زیادی از غربالگری های سرطان کاهش چشمگیری داشته است. تجزیه و تحلیل پیگیری توسط شبکه تحقیقات بهداشتی Epic ، که شامل کاربران Epic EHR است ، نشان داد که تا سال 2020 ، 285،000 غربالگری از دست رفته سرطان پستان ، 95،000 غربالگری سرطان روده بزرگ و 40،000 غربالگری سرطان از دست رفته وجود داشته است. دهانه رحم تا سال 2020

پزشکی از راه دور پایین است

همانطور که در جای دیگر اشاره شد ، این گزارش نشان می دهد که استفاده از پزشکی از راه دور در طی همه گیری افزایش یافته است ، اما برای جبران کاهش ویزیت های سرپایی کافی نیست.

طبق آخرین مطالعه بازدید از دفاتر دانشگاه هاروارد ، بنیاد جامعه انگلیس و Freesia ، ویزیت های پزشکی از راه دور در ماه نوامبر بیش از 6٪ از کل ویزیت های بیماران را تشکیل می دهد ، یعنی کمتر از نیمی از موارد در ماه مه.

به طور کلی ، این مطالعه نشان داد که تعداد مراجعه به مطب به سطح قبل از همه گیری بازگشت. با این حال ، ویزیت های کودکان هنوز بسیار کمتر از حد ابتدایی هستند ، در حالی که ویزیت بیماران Medicare بالاتر از حد مجاز است.

متخصصان پوست ، ارولوژیست ها و پزشکان ارشد مراقبت های اولیه نیز تعداد بیماران بیشتری را نسبت به سال گذشته پذیرش می کنند. اما برخی از تخصص های دیگر میزان حضور و غیاب و همچنین اقدامات مراقبت های اولیه کمتری را تجربه می کنند.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر