[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

دکتر Kizzmekia Corbett از جمله دانشمندان م Nationalسسه ملی بهداشت است که مستقیماً در زمینه تولید و تولید واکسن Moderna COVID-19 کار می کند.دکتر کیزمکیا کوربت

وی همچنین یک آمریکایی آفریقایی تبار است که توسط متخصصان ارشد بیماری های عفونی به دلیل نقش خود در تولید واکسن مورد ستایش قرار گرفته است. کوربت دانشمند برجسته ای در موسسه ملی بهداشت برای بررسی واکسن ویروس کرونا است.

دکتر آنتونی فاوچی ، مدیر انستیتوی ملی ، گفت: “این واکسن در واقع در مرکز تحقیقات واکسن در موسسه من توسط تیمی از دانشمندان به سرپرستی دکتر بارنی گراهام و همکار نزدیک وی دکتر کیزمکیا کوربت یا کیز کوربت ساخته شد.” ABC News گزارش داد ، در مورد آلرژی ها و بیماری های عفونی ، هفته گذشته در یک مجمع از لیگ ملی شهر گفت.

کوربت در ماه مارس از جمله دانشمندان NIH بود که با رئیس جمهور دونالد ترامپ ملاقات کرد و در مورد ویروس کرونا ، که هنوز تخریب ایالات متحده را آغاز نکرده بود ، بحث کرد. وی به ABC گفت که شرکت در این جلسه برای دانشمندان جوان و رنگین پوستان مهم است.

کوربت گفت: “احساس کردم نیاز است دیده شوم و به اصطلاح شخصیتی پنهان نباشم.” “من احساس کردم انجام آن مهم است زیرا سطح دید شما برای دانشمندان جوان و همچنین افراد رنگی که اغلب در پشت صحنه کار می کنند و در اصل [who have] کارهای کثیف این واکسنهای بزرگ را انجام دهید. “

فاوسی گفت: کوربت که دارای مدرک دکترای دانشگاه کارولینای شمالی است نیز نماد مهمی برای ایمنی واکسن است.

وی گفت: “بنابراین اولین چیزی که ممکن است بخواهید به خواهران و برادران آفریقایی-آمریکایی من بگویید این است که واکسنی که می خواهید استفاده کنید توسط یک زن آفریقایی-آمریکایی ساخته شده است.” “آن زمان ما مورد توجه قرار گرفتیم.

کارهای کوربت در کشوری که دانشجویان سیاه پوست کمتر وارد علوم ، فناوری ، مهندسی و ریاضیات می شوند – به اصطلاح رشته های STEM – نیز مهم است.

مجله پیاده کردن ، یک سازمان غیرانتفاعی که چهارراه علم و جامعه را مطالعه می کند ، چندین دهه گزارش بنیاد ملی علوم را تحلیل می کند. اوایل دهه 2000 اما از آن زمان به بعد ، علیرغم هزینه های فدرال برای طرح های مختلف ، پیاده کردن دریافت که این نرخ ها دوباره شروع به کاهش کرده اند.

منابع

ABC News: “Kizzmekia Corbett ، یک آمریکایی آفریقایی تبار ، به عنوان دانشمند اصلی واکسن COVID-19 رتبه بندی می شود.”

پیاده کردن: “پس از سالها سود ، عملکرد Black STEM در حال سقوط است. چرا؟”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر